Polson yetkilileri, kabile topraklarının ilhakını onayladı

Montana’da bir şehir olan Polson, yeni bir kumarhane alma sürecindedir ve şehrin batı tarafında US Highway 93 yakınında yer alacaktır. 25.000 metrekarelik yeni kumarhanenin Polson City’den sonra inşa edilmesine karar verildi. Komisyon, aşiretlere ait 79 dönümlük arazinin ilhakını onayladı.

Kumarhane ve tatil yerinin ayrılması:

Yeni kumarhanenin inşaatı görecek Konfederasyon Salish VE Kootenai Kabilesi (CSKT) ile işbirliği yapmak S&K oyunu. Şu anda bulunan kumarhane, KwaTaqNuk Resortayrı bir mülke devredilecektir.

300’den fazla oyun makinesi KwaTaqNuk Resort and Casino’dan yeni yerine taşınacak.

Dan Hansen, S&K Gaming’in geçici CEO’suolacağını belirterek yeni kumarhane hakkında yorum yaptı. modern bir bina ve şehir genelinde önde gelen bir kumarhane haline gelin. Kumarhanenin kumar amaçlarına hizmet etmesini ve tatil yerinin bir aile ortamı yer çeşitli etkinlik türlerini düzenleyebileceğiniz yer.

O dedi: “Şu anda sahip olduğumuz kumarhaneyi tesisin dışına taşımak, tesisin INFR rodeo ve Rockin’ the Dock serisi gibi aile dostu etkinliklere odaklanmasını sağlarken, kumarhaneyi şehrin dış mahallelerine taşımak, kumarhaneye bir kumarhane olarak odaklanmamızı sağlıyor. business. resort çok daha dumansız olacak ve çok daha güvenli ve daha iyi bir kuruluş olacak. Gerçekten buna odaklanmaya çalışıyoruz.”

Vatandaşların endişeleri ve uzun yolculuk:

Ancak, kumarhanenin şehir ve gecikme üzerindeki trafik ve çevresel etkilerine ilişkin ayrıntılı araştırmalardan sonra, onaya giden yol uzundu. son onay bir yılı aşkın bir süre önce nihayet anlaşmaya varıldı.

Daha önce toplantı planlanmıştı Temmuz 2022ancak nihai karar için yeterli bilgi sağlanmadı.

Ne zaman kararın son günü geldi, herkes fazlasıyla ilgilendi: belediye binasındaki bir toplantıda tüm koltuklar rezerve edildi, toplantıya 50 kişi katıldı ve on kişi daha koridorda bekledi. Herkes destek olmadı ama sonunda, çoğunluk kabul toprak ilhakı.

Komisyonun tartışmasının ardından dinleyicilerden 15 kişi söz aldı ve birçoğu kumarhanenin Türkiye’de yol açabileceği sorunlardan endişe duydu. trafik. Bir başka endişe de bununla ilgiliydi. potansiyel hasar artan kumar potansiyel katılımı da dahil olmak üzere şehre neden olabilir. suç faaliyeti ve uyuşturucu.

Toplantı iki saatten fazla sürdü ve karar alınsa bile vatandaşların bunu yapma fırsatı vardı. endişelerini dile getir Proje üzerinde.

Bir toplantıda kumarhane benzersiz olarak sunuldu büyük bir projenin parçasıbir otel, düşük maliyetli yerleşim alanları, bir karavan parkı ve bir bölge ziyaretçi merkezi içerecek.

Şirket, çalışmaların devam etmesini umuyor proje başlayacak 2024 baharı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla