Polson yetkilileri, kabile topraklarının ilhakını onayladı

Montana’da bir şehir olan Polson, yeni bir kumarhane alma sürecindedir ve şehrin batı tarafında US Highway 93 yakınında yer alacaktır. 25.000 metrekarelik yeni kumarhanenin Polson City’den sonra inşa edilmesine karar verildi. Komisyon, aşiretlere ait 79 dönümlük arazinin ilhakını onayladı.

Kumarhane ve tatil yerinin ayrılması:

Yeni kumarhanenin inşaatı görecek Konfederasyon Salish VE Kootenai Kabilesi (CSKT) ile işbirliği yapmak S&K oyunu. Şu anda bulunan kumarhane, KwaTaqNuk Resortayrı bir mülke devredilecektir.

300’den fazla oyun makinesi KwaTaqNuk Resort and Casino’dan yeni yerine taşınacak.

Dan Hansen, S&K Gaming’in geçici CEO’suolacağını belirterek yeni kumarhane hakkında yorum yaptı. modern bir bina ve şehir genelinde önde gelen bir kumarhane haline gelin. Kumarhanenin kumar amaçlarına hizmet etmesini ve tatil yerinin bir aile ortamı yer çeşitli etkinlik türlerini düzenleyebileceğiniz yer.

O dedi: “Şu anda sahip olduğumuz kumarhaneyi tesisin dışına taşımak, tesisin INFR rodeo ve Rockin’ the Dock serisi gibi aile dostu etkinliklere odaklanmasını sağlarken, kumarhaneyi şehrin dış mahallelerine taşımak, kumarhaneye bir kumarhane olarak odaklanmamızı sağlıyor. business. resort çok daha dumansız olacak ve çok daha güvenli ve daha iyi bir kuruluş olacak. Gerçekten buna odaklanmaya çalışıyoruz.”

Vatandaşların endişeleri ve uzun yolculuk:

Ancak, kumarhanenin şehir ve gecikme üzerindeki trafik ve çevresel etkilerine ilişkin ayrıntılı araştırmalardan sonra, onaya giden yol uzundu. son onay bir yılı aşkın bir süre önce nihayet anlaşmaya varıldı.

Daha önce toplantı planlanmıştı Temmuz 2022ancak nihai karar için yeterli bilgi sağlanmadı.

Ne zaman kararın son günü geldi, herkes fazlasıyla ilgilendi: belediye binasındaki bir toplantıda tüm koltuklar rezerve edildi, toplantıya 50 kişi katıldı ve on kişi daha koridorda bekledi. Herkes destek olmadı ama sonunda, çoğunluk kabul toprak ilhakı.

Komisyonun tartışmasının ardından dinleyicilerden 15 kişi söz aldı ve birçoğu kumarhanenin Türkiye’de yol açabileceği sorunlardan endişe duydu. trafik. Bir başka endişe de bununla ilgiliydi. potansiyel hasar artan kumar potansiyel katılımı da dahil olmak üzere şehre neden olabilir. suç faaliyeti ve uyuşturucu.

Toplantı iki saatten fazla sürdü ve karar alınsa bile vatandaşların bunu yapma fırsatı vardı. endişelerini dile getir Proje üzerinde.

Bir toplantıda kumarhane benzersiz olarak sunuldu büyük bir projenin parçasıbir otel, düşük maliyetli yerleşim alanları, bir karavan parkı ve bir bölge ziyaretçi merkezi içerecek.

Şirket, çalışmaların devam etmesini umuyor proje başlayacak 2024 baharı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla