Powerball ikramiyesinin tahmini değeri 900 milyon dolara yükseldi

Cumartesi günkü çekilişten sonra, şanslı kulübe katılacak yeni Powerball ikramiye kazananı yoktu. Ancak ikramiye değeri yeni arttığı için bu haber gelecekteki katılımcılar için harika.

İkramiye değerindeki artış:

Geçen hafta sonu iflas ettikten sonra ikramiyenin tahmini değeri 900 milyon dolar. Bu, tüm tarihin en büyük üçüncü ödülü olduğu için Powerball ikramiyesiPazartesi günkü çekilişe katılan oyuncuların dört gözle bekleyecekleri çok şey var – ve hatta son büyük ikramiyenin Nisan ayında kazanıldığı düşünülürse, 37 çizim sonra kazanan olmadan.

Piyango yayınlandı olasılıklar sonraki çizim için ve oldukça küçükler – 1:292.201.338.

Cumartesi günü birini zafere taşıyabilecek sayılar 2, 9, 43, 55 ve 57 idi ve Powerball 18 numaraya sahipti.

kimse kazanmadı büyük ödül, ancak yine de üç kişinin Cumartesi günkü çekilişten memnun olmak için her türlü nedeni var. İkisi Teksas’tan ve biri Colorado’dan olmak üzere üç oyuncu her şeyi doğru anladı beş beyaz toponları kim getirdi 1 milyon dolarlık ödül.

Ama büyük ikramiye Pazartesi günü çekilirse ne olacak? Oyuncu seçmek zorunda kalacak. Piyango yetkilileri kazanana iki seçenek sundu: Birincisi kazanmak yıllık primtahmini miktarı olan 900 milyon dolarve ikincisi seçecek götürü prim İtibaren 465,1 milyon dolar. Yıllık ödül, kazananın bir ödeme alması için toplam miktarın bölüneceği anlamına gelir. derhalve geri kalanı 29 ücretli parçaya bölünecek yıllıkbunların her biri %5 arttı öncekine kıyasla.

Şimdiye kadar kazanılan en büyük ikramiye 2,04 milyar dolar Değer. Kasım 2022’de Kaliforniya’dan bir oyuncu çok şanslıydı ve o etkileyici ödülü kazandı.

Biletler ve çekilişler:

Eğer bir acemi iseniz jackpot dünyasıiçin bilet satın alabileceğinizi bilmek güzel 2 dolar İçinde 45 ABD eyaleti, Washington, DC, Porto Riko ve ABD Virgin Adaları ile birlikte. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri 22:59 EST’de ve Powerball.com’da olup olmadığınızı kontrol etme fırsatınız olacak. şanslı biri.

Birinin hayatını değiştirebilecek bir başka ikramiye de Mega Milyon İkramiyeler. Değeri şu anda tahmin ediliyor 640 milyon dolarBu, tüm Mega Millions tarihinde kazanılacak en büyük miktar ve şanslı kazanan olmak için bir sonraki şans Salı günü olacak.

Katılmak isteyen oyuncular bilet alabilirler. 45 eyalet, Washington DC ve ABD Virgin Adaları’nın yanı sıra. Oyuncuya mal olacak bilet sadece 2 dolar Getirebilir etkileyici bir ödül.

Büyük ikramiye değeri yapacak artmaya devam et biri kazanana kadar, yapma şansını kaçırma hayatınızı değiştirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla