Pragmatic Play, Big Bass Holds ve Spinner Megaways’i piyasaya sürdü

Oyuncular Pragmatic Play’in Big Bass serisine uzun zaman önce aşık oldular ve şirket bu dalgayı yakaladı ve ünlü isim altında yeni oyunlar yayınlamaya devam etti. Serinin onuncu sürümü Big Bass Holds ve Spinner Megaways.

Gelişmiş mekanikler ve heyecan verici özellikler:

Oyun önde yer alıyor altı makarave semboller tanıdıktır: oyuncuya kazanç getirecek oltalar, yemler ve olta kutuları vardır. Var 147.456 ödeme hattı kazanan kombinasyonun görünebileceği yer.

Şirket popüler dönen makara mekaniğini bu versiyona dahil ederek onu daha da heyecanlı hale getirdi. Mekanik tüm kazanan dönüşleri kaldırır Her döndürmeden sonra, daha fazla kazanan kombinasyon oluşturma şansını artıran büyük bir basamakla sonuçlanır. Aşağıdaki durumlarda ek kazançlar verilebilir: gizemli semboller Kazanmak için gereken eşleşen sembolü inin ve ortaya çıkarın.

öz üç veya daha fazla Dağılım sembolü karada, ücretsiz döndürme turu tetiklenecektir. Ancak bonus turları bu sefer de farklı: Bonus turu sürerken, dört Balıkçı sembolü belirirse, ödül olarak 2x, 3x ve 10x çarpanları. Dördüncü yeniden tetiklemeden sonra çarpan artmaya devam eder 10 katına kadar.

Diğerlerinin arasında popüler bir tane var Tut ve Döndür işlevi. En az üç ise Para parası semboller makaralara düştüğünde ızgarada tutulacak ve oyuncuya üç tane daha dönüş kazandıracak. Her zaman yeni bir para birimi simgesi topraklar, değeri toplam kazanca eklenir.

Pragmatik Oyunun Başarı Dönemi:

Büyük Bas Serisi şu anda üç yıldan fazla süren Pragmatic Play portföyünün en uzun süredir devam edenidir. Ancak şirketin son zamanlarda elde ettiği tek başarı bu değil: işte bu son sürüm, Mustang YoluBu 5×3 makaralı slotu unutulmaz kılan gelişmiş özellikler ve mekaniklerle zenginleştirilmiş Amerikan Midwest’in heyecanını ve macerasını getiriyor. Yapışkan Wild’lar, Dağılımlar ve Ücretsiz Döndürmeler oyuna renk katmak ve oyun deneyimini geliştirmek için oradalar.

Irina Cornides, Pragmatic Play’in Operasyon Direktörü, dedi ki: “Pragmatic Play’in popüler Big Bass serisinin onuncu oyununu sunabilmek benim için bir onur ve bu destansı bir başarı! Big Bass Hold & Spinner Megaways, serinin bugüne kadarki en heyecan verici oyunudur. İlk kez çarpanlarla yeniden tetikleyiciler sunan geliştirilmiş Free Spins turuyla oyun, oyuncuların büyük ödüller kazanması için birçok fırsat yaratmak üzere Hold & Spinner özelliği ve Megaways Star Power ile güçlendiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla