Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor.

Yeni özellikler ve muhteşem kazanma potansiyeli:

Bu 5×3 makara yuvası popüler balıkçının yeni bir maceraya başlamasıyla başlıyor. Semboller tekneler, vinçler ve diğer benzer şekiller şeklindedir ve birleştirildiğinde bir zafer oluşturmak sol taraftan sağa.

öz para balığının sembolü Makaralara indiğinde, rastgele değer her zaman ona bağlı olduğundan, balıkçı bir kutlama başlatabilir. Oyunun herhangi bir anında yere inebilirler ve temel oyun sırasındaki her dönüşten sonra balıkçı ağını atabilir. Ağ oluşturulduktan sonra parasal sembollerin tüm değerleri toplanır çarpanlar kazancınızı artırabilir 50 katına kadar.

öz üç, dört veya beş Dağılım sembolü makaralara indiğinde bonus turu etkinleştirilir. Bonus sırasında oyuncu ödüllendirilebilir 10, 15 veya 20 bedava dönüşscatter sayısına bağlı olarak.

Ancak başka bir şey olmazsa iki dağılım sembolü Karada hiçbir şey kaybolmaz: Oyuncunun tekrar kazanma şansı vardır. Bunun ötesinde ise Ahtapotun sembolü göründüğünde, herhangi bir sembol Scatter’a dönüştürülebilir ve etkinleştirilebilir bedava yolculuk.

Bonus turu etkinleştirildiğinde, 1x yapışkan çarpanı ızgaradaki tüm sembollere eklenir. Eğer para sembolü üzerine düşerse, çarpan artar. Vahşi bir balıkçı makaraya her indiğinde, para sembollerinin değeri ve çarpanları sayacı doldurur. Üç balıkçı makaraya indikten sonra her biri dördüncüye iner etkinleştirilir bonus turu, turun başında on bedava dönüşle. Ancak balıkçının yakalayabileceği balık yoksa, ahtapot geri döndü Oyunun kazanma potansiyelini arttırmak için.

Dünya çapında popüler diziler:

En son sürüm, popüler olanlara harika bir ektir Büyük Bas Serisigibi başarılı başlıkların yer aldığı Big Bass Noel Partisi, Big Bass Hold ve Spinner Megaways, Big Bass Bonanza gerçeğini koruyor, Büyük bas sıçramalarıVE Noel Büyük Bas Bonanzailkini takip ediyorum Harika bas bonanza 2020’de çıkan oyun.

Pragmatic Play’in Operasyon Direktörü Irina Cornides, dedi ki: “Bonus turunda artan çarpanları ve anında nakit ödülleri ödüllendirmeye yardımcı olan dönüşen ahtapot ile Big Bass Floats My Boat, herkesin favori balıkçısının başrol oynadığı Pragmatic Play’in ikonik oyun serisine heyecan verici bir eklentidir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Petersburg satıcılardan potansiyel bir kumarhane için teklif istiyor

12 Şubat sabah saatlerinde Petersburg, potansiyel kumarhane referandumunun yasal onayını bekleyerek resmi olarak evrak teslim etme sürecini başlatacak. Teklif Talebi: Sırasında ilk evrak süreciTHE Petersburg şehri resmen gönderecek Teklif Talebi (RFP) olası casino geliştiricilerine anahtar adım tüm süreçte. Yukarıda belirtilen RFP’ye gelince, yukarıda adı geçen şehir tarafından Şubat ayında açıklanan açıklamaya göre, “bir destinasyon tesisi, […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

SkyCity, kara para aklamayı önleme suçlamaları nedeniyle Yüksek Mahkeme’ye çıkacak

SkyCity Entertainment Group’a milyonlarca dolara mal olan kara para aklama ve kumar iddialarının ardından, Okyanusya’nın en büyük kumarhane şirketlerinden biri bir kez daha yasal sonuçlarla karşı karşıya kaldı. Şirketi ilgilendiren ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) ve Terörizmin Finansmanıyla Mücadele (CFT) yasalarına atıfta bulunan en son hukuk davasında, Avustralya Dışişleri Bakanlığı’nın SkyCity’deki yönetim pozisyonunu devralacağı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wyoming’deki çevrimiçi kumarhane kumarı yasallaştırılmak üzere

Wyoming’in oyun pazarı hızla büyüyor ancak eyalet, çevrimiçi kumarhane kumarı da dahil olmak üzere diğer kumar türlerini genişletmek için çok çalışıyor. Wyoming’de Çevrimiçi Kumarın Yasallaştırılması: Temsilciler Jon Corrado, Roberto Davisve diğerleri sponsorlu Ev Tasarısı 120 onaylandığı takdirde önemli ilerleme kaydedilmesine olanak sağlayacak çevrimiçi kumarhanelerde kumarın yasallaştırılması eyalette. Eyalette kumar 2021’den beri yasal. Vali Mark Gordon […]

Daha fazla