Pragmatic Play’den yeni Club Tropicana slotu

ile yapılan son anlaşmanın ardından Arjantinli Platform ve oyun geliştirme şirketi Vibra Gaming, iGaming endüstrisi için üst düzey bir içerik sağlayıcısı olan Pragmatic Play, slot oyununu piyasaya sürdü Kulüp Tropicana™ hem gelişen Güney Amerika pazarında hem de dünya çapında varlığını daha da güçlendiriyor.

Güçlendirilmiş koleksiyon:

Tropicana kulübü Pragmatic Play’in 300’den fazla özel kitaptan oluşan kitaplığına eklendi. Oyun, aşağıdaki gibi son hitleri takip eder: Ateş Okçusu™, Canavar Superlanche™,VE Balık Gözü™ koleksiyonunu güçlendirmek yuvalar son zamanlarda bu, birden fazla Latin Amerika yargı alanında muazzam bir başarı ile karşılandı.

Egzotik temalı başlık:

En son oyun şirketin oyununa uygun Genişleme stratejisi 2023 bu bölgede artan sayıda operatöre rakipsiz bir deneyim sunmak. Tropicana kulübü aynı zamanda Güney Amerika gibi kokuyor çünkü egzotik içecekleri, meyveleri, şişme botları ve şemsiyeleri semboller olarak bolca tasvir ediyor. 5×4 yapılandırma. Ancak, oyun da aromalı 12 kazanan hat kazanan kombinasyonları, Club Tropicana’nın egzotik içecekleriyle dolu oyun içi bardan servis edilen zaferin tatlı tadıyla eşleştiren oyuncuları ödüllendirmek.

Büyük Kazanma Potansiyeli:

Makaralar para sembollerini gösterir. anında nakit ödüller sadece kilidi açılabilen Ücretsiz döndürme. Temel oyunda en az üç dağılım sembolü göründüğünde, oyuncular başlangıçta on bedava dönüşmaksimuma kadar verilen ek dağılımlarla 20 bedava dönüş. Oyun sırasında, tahtadaki tüm anlık nakit ödülleri toplamak için makaralara vahşi semboller konur. Dördüncü vahşi toplandığında, artırmak için tekrar on ek dönüş tetiklenir. kazanma potansiyelive çarpan a toplam 10x.

Volatilitede Yüksek:

İrina CornidiPragmatic Play’in Operasyon Direktörü şunları söyledi: “Oldukça değişken bir tatile mi ihtiyacınız var? O halde, canlı estetiğin, renkli yeni slotumuzdaki büyük kazanma potansiyeli karşısında gölgede kaldığı Club Tropicana™’dan başkasını aramayın. Big Bass Bonanza™ gibi hit oyunlarda görülen hayranların favori mekaniğini sergileyen Club Tropicana™, oyuncuların çarpanları yükselttiği ve bazı büyük kazançlarla sonuçlanan anında nakit ödülleri toplamak için ücretsiz dönüşleri yeniden tetiklediği bir ücretsiz döndürme turu sunuyor.

Club Tropicana, oyunculara egzotik tropik deneyimin keyfini rahatça çıkarma ve yol boyunca büyük kazançlar ve nakit ödüller kazanma şansı vermek için kusursuz mekaniklere ve yüksek oynaklığa sahiptir. Cornides ayrıca şunları söyledi: “Ayrıca, makaralarda bulunan ve bu sürümde ortaya koyduğumuz değişkenliği gerçekten gösteren 4.000x anlık nakit ödül var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla