Pragmatik Oyun Merlin Megaways™ slotunun Gücünü Açığa Çıkarın

6 Temmuz’da, Silema, Malta merkezli mobil ve masaüstü için 80’den fazla HTML 5 başlığına sahip amiral gemisi slot sağlayıcısı Pragmatic Play, piyasaya sürülmüş Power of Merlin Megaways™, Arthur’un danışmanı ve büyücüsünün hikayesine sahip büyülü temalı bir slot oyunu.

Ek olarak, sağlayıcının önceki benzer hitleri şunları içerir: Hellvis Wild™, Spellbinding Mystery™ ve Wisdom of Athena™.

Görsel büyü:

Başlığa sadık kalarak, ana tema yuva Camelot efsanesinde önemli bir karakter olan, adı geçen en ünlü büyücü Merlin’dir. Oyun, oyuncuların büyüyü her yerde hissedebilecekleri, Merlin dışında herkes tarafından uzun süredir unutulmuş, yosun kaplı yoğun bir ormanda geçiyor.

Bu slot, Big Time Gaming’in ekstra bir yatay tekerleğin eklendiği altı makaralı bir yapı üzerinde çalışan Megaways™ mekaniği tarafından desteklenmektedir. Basitçe söylemek gerekirse, herhangi bir dönüşte neredeyse sınırsız sayıda potansiyel kazanma kombinasyonuna izin veren bir sistemdir; bu, Megaways™ slotları için her dönüşte 117.649 kazanma yolu olduğu anlamına gelir. Bu, basamaklı makaralar ve rastgele çarpanlardan oluşan bir sistem kullanılarak elde edilir, yani potansiyel kazanan kombinasyonların sayısı her dönüşte değişebilir.

Kazanmak için oyuncular, 6 makaralı ve 7 sıraya kadar uzanan dinamik bir ızgarada ilk makaradan başlayarak ardışık makaralarda 3 ila 6 eşleşen normal sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturmalıdır. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Düşük değerli temel semboller, 9’dan A’ya kadar olan kraliyet sembolleridir, yüksek değerli bonus sembolleri ise iksir şişesi, asa, baykuş ve Merlin’dir. Altı düşük ücretli Bonus sembolü kombinasyonu 0,6x ila 1,5x değerindedir ve oyuncunun 6 yüksek ücretli Bonus sembolü kombinasyonu için bahsini 2x’ten 20x’e yükseltir.

Oyun yüksek oynaklığa, %96.09’luk bir varsayılan RTP’ye ve tek bir turda oyuncunun bahsinin 40.000 katına kadar maksimum galibiyete sahiptir.

Yuva özellikleri:

Bırak işlevi – oyuncular bir kazanma kombinasyonu oluşturduğunda, bunun parçası olan semboller kazandıktan sonra kaldırılacaktır. Daha sonra, yeni semboller konumlarını dolduracak ve başka bir kazanma şansı sağlayacaktır. Ancak bu durum, oyuncular yeni kazanma kombinasyonları oluşturdukça devam eder.

Yıldırım karakteristiği – bu özelliği tetiklemek için şimşek simgesi üst izleme makarasına inmelidir, bu olduğunda ödeme yapan sembol türlerinden birini rastgele seçer ve 2, 3, 4 ve 5 numaralı makaralarda seçilen sembol türünün tüm örneklerinin dönüşmesine neden olur. Vahşi. Ancak şimşek sembolü düşme fonksiyonu nedeniyle konum değiştirirse etkisi tekrar tetiklenir.

Vahşi sembol – Kırmızı küre olarak da bilinen Wild, diğer normal sembollerin yerine geçerek daha fazla kazanan kombinasyona izin verir.

Ücretsiz döndürme – büyü kitapları olarak da adlandırılan 4, 5, 6, 7, 8 veya 9 Scatter herhangi bir makaraya geldiğinde 10, 14, 18, 22, 26 veya 30 bedava dönüş verir ve özellik etkinleştirilir. Tetiklenir tetiklenmez oyuncular, verilen bedava dönüş sayısını artırmak için ödül çarkında bahis yapma fırsatına sahip olur. Başarılı olurlarsa, 30’a kadar ek bedava dönüşle ödüllendirilirler, ancak başarısız olurlarsa büyük kaybederler. Bu özel tekerleğin kolayca bağımlılık yapabileceğine dikkat etmek önemlidir.

Ayrıca, bu özellik sırasında bile 1x kazanma çarpanı vardır. Kazanan her düşüşte 1 artar ve özellik devam ettiği sürece sıfırlanmaz. Ayrıca burada şimşek sembolleri de mevcuttur ve oyuncular en az 3 Scatter atarsa, onları +4 bedava döndürme ile ödüllendirir.

Bonus satın alma – bu özelliği etkinleştirmek için oyuncunun ücretsiz dönüşlere hemen erişmek istemesi gerekir. Tetiklenir tetiklenmez, oyuncular kendi bahsinin 150 katı karşılığında ücretsiz dönüşler satın alabilir. Ayrıca, bu özellik sırasında RTP %96.08 ile en yüksek seviyededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla