Print Studios, Asya temalı yeni bir çevrimiçi slot yayınlıyor

Gizemli bir Japon köyünün birçok sırrı vardır. 15. yüzyılda, ninjalar Japonya’nın en kudretli adamları arasındayken, macera onları birçok şeyin olduğu unutulmuş köye götürdü ve onlarla başa çıkmak için onların da yardıma ihtiyacı vardı.

Antik Japonya’yı Keşfedin:

İçinde baskı stüdyoları’ yeni yayın, Shinobi ruhuoyuncuların köyü keşfetmesi ve öğrenmeye çalışması gerekecek birçok sır verimli Japon topraklarının derinliklerine gömüldü.

Bunda 5×4 çevrimiçi slot oyunüzerine konulduğu 26 satırMalta merkezli kumarhane oyun stüdyosu, fantastik ve heyecan verici bir hikayeyi en popüler olanlardan bazılarıyla birleştiriyor modern ve benzersiz özelliklerolarak Premium bambu özelliği, bu da temel oyun sırasında zaten harika ödüller kazanma şansını artırır. Makaralarda benzersiz Bamboo Prize belirirse, oyunculara kazançlar verilir.

Bir de Shinobi var Hold-n-Win bonuslarıiçeren sekiz farklı özellik derhal.

oyunun bir Ücretsiz döndürme bu özellik de var ama bu sefer normalden biraz farklı. Ücretsiz döndürmeler, Tür Hold-n-win, oyuncular arasında çok popüler. Yuvaya yeni mekanikler eklendi ve yeni ile eskinin kombinasyonu, eğlence ve eğlencenin mükemmel bir karışımını sunuyor. inanılmaz kazanma potansiyeli!

Tabii ki, bir ninjalar biri olmak için çeşitli antik becerilerde profesyonel olması gerekir. Kesimi mükemmelleştirmek uzun zaman alıyor Bambu ödül sembolleri. Bunu nasıl yapacaklarını öğrendiklerinde, her sembolün rastgele bir ödülü olduğunu fark edecekler. Temel oyun sırasında, oyuncu her Bamboo sembolü için yalnızca bir kez ödül alabilirken, bonus turu sırasında birden çok kez kesilebilir ve her çubuk değeri ikiye katla ödülün.

En iyi ödüller için gizemli semboller:

Köy dolu güçlü ve eski güçkeşfedilmesi gereken. Oyuncunun bonus turu sırasında kestiği her özel sembol, oyuncunun yeni özellikleri keşfedin ve yeni hazineler bulun. bulabilirsin Ejderha kılıcıgücünüzü artırabilir ninjalar, ardından sembolü aynı anda iki kez kesebilirsiniz. Gizem de var delilik maskesibu, oyuncuyu sembolleri kesme çılgınlığına ve aynı zamanda Shuriken’lerçeşitli yönlerde kesmeye çalışmanıza ve kazanma potansiyelinizi geliştirmenize izin verecek oyun.

Kendinize layık olduğunuzu kanıtladığınızda, aşağıdakilerle tanışma şansınız olacak: Usta Şinobi – ve bu size en iyi ödülleri getiren şeydir.

Bu yuvada her şeyinizi verin – yalnızca cesur ninjalar gerçek ninjalardır – ve maksimum ödülü kazanın: 20.000x temel bahis!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla