Print Studios, Asya temalı yeni bir çevrimiçi slot yayınlıyor

Gizemli bir Japon köyünün birçok sırrı vardır. 15. yüzyılda, ninjalar Japonya’nın en kudretli adamları arasındayken, macera onları birçok şeyin olduğu unutulmuş köye götürdü ve onlarla başa çıkmak için onların da yardıma ihtiyacı vardı.

Antik Japonya’yı Keşfedin:

İçinde baskı stüdyoları’ yeni yayın, Shinobi ruhuoyuncuların köyü keşfetmesi ve öğrenmeye çalışması gerekecek birçok sır verimli Japon topraklarının derinliklerine gömüldü.

Bunda 5×4 çevrimiçi slot oyunüzerine konulduğu 26 satırMalta merkezli kumarhane oyun stüdyosu, fantastik ve heyecan verici bir hikayeyi en popüler olanlardan bazılarıyla birleştiriyor modern ve benzersiz özelliklerolarak Premium bambu özelliği, bu da temel oyun sırasında zaten harika ödüller kazanma şansını artırır. Makaralarda benzersiz Bamboo Prize belirirse, oyunculara kazançlar verilir.

Bir de Shinobi var Hold-n-Win bonuslarıiçeren sekiz farklı özellik derhal.

oyunun bir Ücretsiz döndürme bu özellik de var ama bu sefer normalden biraz farklı. Ücretsiz döndürmeler, Tür Hold-n-win, oyuncular arasında çok popüler. Yuvaya yeni mekanikler eklendi ve yeni ile eskinin kombinasyonu, eğlence ve eğlencenin mükemmel bir karışımını sunuyor. inanılmaz kazanma potansiyeli!

Tabii ki, bir ninjalar biri olmak için çeşitli antik becerilerde profesyonel olması gerekir. Kesimi mükemmelleştirmek uzun zaman alıyor Bambu ödül sembolleri. Bunu nasıl yapacaklarını öğrendiklerinde, her sembolün rastgele bir ödülü olduğunu fark edecekler. Temel oyun sırasında, oyuncu her Bamboo sembolü için yalnızca bir kez ödül alabilirken, bonus turu sırasında birden çok kez kesilebilir ve her çubuk değeri ikiye katla ödülün.

En iyi ödüller için gizemli semboller:

Köy dolu güçlü ve eski güçkeşfedilmesi gereken. Oyuncunun bonus turu sırasında kestiği her özel sembol, oyuncunun yeni özellikleri keşfedin ve yeni hazineler bulun. bulabilirsin Ejderha kılıcıgücünüzü artırabilir ninjalar, ardından sembolü aynı anda iki kez kesebilirsiniz. Gizem de var delilik maskesibu, oyuncuyu sembolleri kesme çılgınlığına ve aynı zamanda Shuriken’lerçeşitli yönlerde kesmeye çalışmanıza ve kazanma potansiyelinizi geliştirmenize izin verecek oyun.

Kendinize layık olduğunuzu kanıtladığınızda, aşağıdakilerle tanışma şansınız olacak: Usta Şinobi – ve bu size en iyi ödülleri getiren şeydir.

Bu yuvada her şeyinizi verin – yalnızca cesur ninjalar gerçek ninjalardır – ve maksimum ödülü kazanın: 20.000x temel bahis!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla