Push Gaming, Dinopolis’in yeni bir versiyonu olan Dino PD’yi yayınladı

Sektörün önde gelen B2B oyun sağlayıcılarından biri olan Push Gaming, en son slot sürümünde oyuncularını Trias dönemini keşfetmeye itti. dinozor pd.

Eski isabetin yeni bir versiyonu:

Yeni oyun ilham alıyor eski hit dinopolisen çok sevilen ve oynanan oyunlardan biri haline gelen şirketin portföyü. Oyun, selefinin bir genişlemesi olarak tasavvur ediliyor.

Bu 5×4 bobin Oyunun estetiği önceki versiyona çok benziyor ancak kelepçe, megafon ve birçok farklı dinozor gibi bazı yeni semboller var. slotun sahibi 20 ödeme hattı.

Vahşi semboller kazanma potansiyelinizi büyük ölçüde artıran temel oyundaki tüm ödeme yapan sembollerin yerini almak için oradalar. Beş veya daha fazla ise dinozor paraları makaralara indiğinde, anında nakit ödüllerin kilidi açılır ve oyuncunun kazanmasına yardımcı olabilir. 1.000 defaya kadar. Wilds arasında değişebilir 0,20x’ten 250x’e.

Ücretsiz Döndürme Bonus Turu:

Ücretsiz dönüşlerde iki saçılma ve bir tane daha varsa turun kilidi açılabilir Kumar Dağılımları makaralarda görünür. İçinde Ücretsiz döndürmeoyuncu bedava dönüşleri ve artan bir çarpanı alabilir nihai ödül. Scatter sembolleri 1. ve 3. makaralarda görünebilirken, Gamble Scatter sadece 5. çarkta görünebilir. Verilebilecek üç çeşit Free Spins vardır: Bronz, gümüş veya altın.

Ante Bahis özelliği oyuncunun bu dağılımları kazanma şansını artırmasına izin verir. Ancak, oyuncu Ante bahsini etkinleştirmek isterse, yatırım yapması gerekir. Temel bahsin %20’sive bu %20 nihai sonuçlara katkıda bulunmayacaktır.

Bonus turu devam ettiği sürece bonus jetonlar verilebilir. Ayrıca eğer koleksiyon paraları göründüğünde, oyuncunun topladığı her dört çarpanı artırır. Bu özellik, makaralardaki daha düşük ödeme yapan sembollerin daha fazla madeni paraya dönüşmesini sağlar ve bu da oyuncunun elde edeceği kazancı daha da artırır. En düşük ödeme yapan sembollerden dördüne kadar kadar bir çarpan sağlayarak döndürülebilir. 2x, 3x, 5x ve hatta 10x.

Bazı yargı bölgelerinde, Bonus satın alma özelliği hemen etkinleştirmek için Ücretsiz döndürme bonus oyunu.

Eski oyuna yapılan eklemeler:

benzerliği yeni oyun eski popüler versiyonda açıkça görülüyor. Ancak şeklinde bir ekleme var. bonus paralarbirlikte birçok yeni çarpan Bu, oyuncunun deneyimini artıracak ve harika ödüllerden bazılarını kazanma şansını artıracaktır. Slot aksiyon dolu ve heyecan verici, yani oyuncular bu yeniliğe kesinlikle bayılacak Oyun yayınını itin.

Grup genel müdürü George Fil, itme oyunuyeni yuva hakkında yorum yaptı: “Dino PD, orijinal Dinopolis’i anında hit yapan bazı temel özellikleri güncellerken, oyunculara yerleşik popüler temalar ve mekaniklerin bir füzyonunu sunuyor. Oyuna eklediğimiz çeşitli mekaniklerle gerçekten gurur duyuyoruz. Özellikle oyuncuların seveceğini düşündüğümüz daha heyecan verici seviyelerin kilidini açan Dino Paraları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla