Red Rake Gaming, Ramses Legacy yuvasını piyasaya sürdü

Hızla büyüyen yazılım geliştiricisi ve B2B iGaming sağlayıcısı Red Rake Gaming, oyuncuları Eski Mısır’ı keşfetmeye ve büyük Firavun Ramses’in hazinesini bulma riskini almaya götürmek için Ramses Legacy slot oyununu piyasaya sürdü. Oyunculara, Krallar Vadisi’ne yaptıkları maceralı yolculuktan en iyi şekilde yararlanmalarına ve yol boyunca bolca eğlence sağlamalarına yardımcı olacak çok çeşitli özellikler sunulacak.

Akılda kalıcı slot teması:

oyunun konusu Eski Mısır’ın eşsiz ortamında gerçekleşir ve bir “Kazanmanın Bir Milyon Yolu” özelliğinin yanı sıra bir mini oyun ve Ücretsiz döndürme özelliği kıskanılacak kazanma potansiyeli kazanın. oyun kapıları açar Ramses Piramidi bir dizi sıranın arkasına gizlenmiş hazineyi arayan ve her galibiyette keşfedilmeyi bekleyen oyuncular için. her seferinde bir piramit sembolü arka arkaya indi, oyun seviyesini yükseltmek için bir mini oyunu doldurmak ve etkinleştirmek için ilerleyin.

Bir dizi özellik:

Mini oyun, ile işaretlenmiş dört giriş ücretsiz döndürme sunar Kadeh sembolü ve her galibiyetten sonra daha fazla satır görüntülenir. Bu kazançlar, doğrudan ikramiye kazançları veya ek kazanç sembolleri üretebilir ve oyuncuların son sıraya geçip onları bulmalarının yolunu açar. gizli hazine ana odak noktası olan firavun Ramses’in oyun. Aynı zamanda, büyük firavun Ramses temsil eder Vahşi ve hariç tüm sembollerin yerine geçer. Bonus sembolü.

Ücretsiz Döndürme Turu:

Bonus sembolü Tapınak görüntüsü görüntülendiğinde bu sembollerden en az üçünün bir araya gelmesi, diğer tüm sembollerden daha büyük bir rol oynar. Ücretsiz döndürme özelliği. En az üç sembol, sekiz bedava dönüş verir, ancak bedava dönüşler verir kademeli olarak artırılacak makaralara inen bonus sembollerinin sayısı ile. Son olarak, altı bonus sembolü verilecektir. 16 bedava dönüş tur, hemen ortaya çıkan dört çizgi ile başlayacak ve ardından her bir galibiyet verildiğinde ortaya çıkan iki çizgi ile başlayacak.

Tam donanımlı sürüm:

Ramses’in Mirası Slot oyunu 13 Nisan’da yayınlandı. Kırmızı Tırmık Oyun B2B ortaklıkları. Yuvanın büyüleyici teması ve tasarımı, en yeni özellikler ve heyecan verici oyunla birleştirilmiştir. Stüdyo ayrıca ortaklarına, slotların sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak ve en son sürümü oyuncuların favori başka bir oyununa hak kazanmak için tam donanımlı hale getirmek için gerekli araçları sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla