Red Rake Gaming ve NLO, Hollanda’da büyük bir anlaşma imzaladı

Red Rake Gaming, çeşitli Avrupa pazarlarındaki konumunu güçlendirmeye devam ediyor ve şimdi Hollanda’ya açılma zamanı.

NLO ile önemli bir ortaklık:

şirket imzaladı bir ortaklık Hollandalı ünlü operatörle, Hollanda Piyangosu (NLO). NLO, bu operatörün iGaming alanında önemli deneyime sahip olması nedeniyle ülkede çok ünlüdür. Şirket, Hollanda pazarındaki konumunu şu şekilde oluşturmuştur: en büyük tedarikçi ve tüm pazarda ilklerden biri.

Red Rake Gaming’in popüler yerelleştirilmiş oyunlarından bazıları şu adreste mevcuttur: TOTO kumarhanesi Hollanda’da. Anlaşmaya dahil olan başlıklar arasında şirketin en popüler yayınlarından biri var. Süper 25 Yıldız. Bu popüler slot oyunu aksiyon, fantastik özellikler ve heyecan verici bir oyunla doludur. Bonus turları, Süper oyun serisi sırasında işleri renklendirmek için var. Bu oyunlar hızla birçok kişi arasında çok popüler oldu. kültürlü kumarhane / çarşı pazarlarıve Hollanda pazarı fethedilmek üzere.

Ama bu tek başarılı oyun değil. Red Rake’in stüdyosu Hollandalı oyuncuların kullanımına sunulacak. Teklife dahildirler Oyunlar Örneğin Milyonlarca 777 tekerlekbu da oyuncunun milyonlarca farklı şekilde kazanmasını sağlar ve ayrıca Kaptan Vahşi, mistik ruhlar, Olimpos Çağı: Apollon, Ateşli ve kazanan, Altına Hücumun ZenginlikleriVE Milyonlarca Zeus. Bu oyunlar tüm dünyada olduğu gibi Avrupa topluluğunda da iyi bilinmektedir. şirketin küresel ağıbu yüzden muhtemelen Hollandalı oyuncular da bundan memnun olacak.

önemli pazar:

Hollanda pazarı tüm Avrupa’daki en büyük büyüme pazarlarından biri, yani bu garip değil Kırmızı Tırmık kuzeye genişletmeye karar verdi. NLO ile olan bu yeni ortaklık ile firma, bu önemli yargı alanındaki konumunu kesinlikle güçlendirecektir. Şirket zaten birçok ülkede mevcut ana Avrupa pazarlarıMalta, Birleşik Krallık, İspanya, Romanya ve Yunanistan dahil.

Hollanda’daki müşteri portföyü zaten çok büyük ama gelecekte daha da büyüyecek gibi görünüyor.

Red Rake Gaming Malta’nın Genel Müdürü Nick Barr, bu işbirliğinden çok memnun. dedi: “Bu yeni ortaklıkla Hollanda’daki konumumuzu daha da güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz. Toto Casino, piyasada hesaba katılması gereken bir güçtür ve halihazırda pazarda kanıtlanmış oyunlarımıza önemli bir değer katabileceğimizden çok eminiz. Hollanda, Red Rake Gaming için çok güçlü ve önemli bir pazar olmaya devam ediyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla