Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor.

Mistik Antik Mısır’ı keşfedin:

Bu oyunun size sunacağı çok şey var: harika özellikler oyuncuları merakta bırakacak. BTG’nin ünlü oyun mekaniği sayesinde bu oyunda her şey mümkün!

Ne zaman Horus’un gözü merkezde bulunan dört makaranın üzerinde dönün, tüm ızgara, arka planda yükselen piramitleri ortaya çıkaran mistik ışıkla aydınlatılır. Piramitler ortaya çıktığında, Süper Vahşiler eşliğinde mod çarpanları makaralarda görünür. Işık sönmeden ve Super Wild’lar makaralardan kaybolmadan önce, oyuncuya kabul edebilirler. harika ödüller.

Eski Mısır’ın birçok sırrını keşfetmenin bir sonraki adımı Ücretsiz döndürme. Bu turda, oyuncu arasında seçim yapar üç farklı seçenekve her biri oyuncunun büyük ödüle yaklaşmasına yardımcı olacak.

Oyuncu, kalabalık pazarlarda sıradan insanların ürünlerini sattığı antik kentin sokaklarında yürüyebilir. Oyuncu, eski uygarlığın normal nüfusuyla tanışma ve büyük piramitlerin gölgesinde yaşamanın nasıl bir şey olduğunu görme şansına sahip olacak.

Bunda yüksek oynaklık çevrimiçi slot oyunmaksimum potansiyel ödeme 117.649x. Oyun yedi sıralı altı makara üzerinde oynanır ve oyuncunun birçok farklı şekilde kazanmasını sağlar.

Oyun, iOS ve Android akıllı telefonlar ile masaüstü ve tablet cihazlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda kullanılabilir. 31 dilde mevcuttur, bu da dünyanın her yerinden oyuncuların dünyanın tadını çıkarmasına olanak tanır. Antik Mısır.

Önemli bir ortaklık:

Bu oyun, oyunun tek büyük başarısı değil. Kızıl Kaplan bu günlerde. Firma ayrıca bir ortaklık anlaşması imzaladı. REV uzantısı. Red Tiger, REEVO sağlayacak onun ile premium kumarhane içeriğibununla ilgili hem oyuncular hem de operatörler için harika bir haber ünlü tedarikçi oyun çözümleri kümesi.

Red Tiger kuruldu 2014 Sektörde çok fazla deneyime sahip insanlardan oluşan bir ekip tarafından. Şirket hızla Avrupa ve Asya’da büyük pazarlara açıldı ve şu anda sahibi lisanslar Birleşik Krallık Kumar Komisyonu, Malta Oyun Otoritesi, Alderney Kumar Kontrol Komisyonu ve HM Cebelitarık Hükümeti tarafından yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla