REEVO, Orbital Gaming’in yenilikçi içeriğini bir araya getiriyor

REEVO, sKanıtlanmış sağlayıcılardan içerik toplayan yazılım geliştirme stüdyosu, B2B stratejik ortaklık anlaşmalarına devam ediyor. Toplayıcı artık ile bir içerik tedarik anlaşması imzaladı Orbital Gaming, iGaming içeriğinin yenilikçi geliştiricisi. REEVO bu nedenle ortak operatörlere sunduğu teklifleri genişletmeye devam ediyor ve toplayıcının son teknoloji platformunda içerik çeşitliliğini sağlamak için Orbital Gaming’in önde gelen oyunlarını ön plana çıkarıyor.

Arasında B2B ortaklığı REEVO VE Yörünge oyunu Hızla büyüyen bir pazar için belirlenen ortak hedeflere ulaşmada itici güç olacak, deneyim ve kaliteyi tek bir varlıkta birleştiren iki takım arkadaşının birleşmesine işaret ediyor. Bu sinerji mutlaka sonuç verecektir kullanımı kolay çözümler faaliyet gösteren ortaklara ve aynı zamanda oyuncu deneyimini iyileştirmeye yöneliktir.

Satıcı bilgileri

Aslında Orbital Gaming kendisiyle gurur duyuyor yuva ile geliştirmek ana Özellikler VE üstün etkileşim araçları Bu, satıcının oyunu çok çeşitli oyuncu tercihleri ​​için hızlı ve keyifli hale getirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımının bir sonucudur. Çalışmanın aynı zamanda potansiyel etkisini de kabul ettiği bildiriliyor. blok zinciri teknolojisi kumar endüstrisinin geleceğine odaklanıyor ve oyun geliştirme prosedürlerinde ilgili çözümleri pazar trendlerine uyum sağlamak için kullanıyor. Stüdyo üretiyor çarpışma oyunları ve etkili özelliklerinden yararlanın.

REEVO 2023’te 60’ın üzerinde tedarikçi ekleyecek

Öte yandan deneyimli bir oyun geliştirme stüdyosu ve içerik toplayıcı olan REEVO, artık Orbital Gaming’i REEVO platformunda barındırılan 70’in üzerinde oyun sağlayıcının portföyüne ekleyecek. En son B2B anlaşmasının sağladığı başlıklar, kapsayıcı toplayıcının teklifini genişletecek 8000’den fazla slot, çökme, VE masa oyunları. REEVO’nun Orbital Gaming ile yaptığı ortaklıkla bu kütüphanenin daha da büyüyeceği bildiriliyor. 2023’te 60’tan fazla oyun sağlayıcı ekleyin.

Petra Maria PoolaSatış Müdürü, REEVO, bildirildiğine göre Dedi ki: “REEVO için ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ettiği için Orbital Gaming ile olan ortaklığımız konusunda heyecanlıyız. Oyunculara olağanüstü deneyimler sunma konusundaki ortak vizyonumuz, bu işbirliğini gerçekten heyecan verici kılıyor.”

Eşsiz oyun deneyimi

Valerian Çançibadze, Orbital Gaming’in iş geliştirme başkanı şunları ekledi: “REEVO gibi ileriyi düşünen bir B2B oyun sağlayıcısıyla bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyoruz. Yenilikçi Provively Fair kategorimizin, benzersiz grafiklerimizin ve Crash oyun tarzımızın ve yakında çıkacak slotlarımızın REEVO’nun toplama platformuna entegrasyonu, yeniliğe ve kaliteye olan bağlılığımızı gösteriyor. Bu işbirliği yalnızca küresel varlığımızı güçlendirmeyi değil, aynı zamanda daha geniş bir kitleye benzersiz bir oyun deneyimi sağlamayı da vaat ediyor. Birlikte, gelişime ve kaliteye olan bağlılığımız, iGaming ortamını yeni mükemmellik seviyelerine taşımaya hazırlanıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Macau, acele ve operatörler arasındaki işbirliğini sınırlıyor

Makao hükümeti, 2024’ten itibaren şehirdeki lisanslı gösterilerin ve oyun tanıtımcılarının sayısını sınırlıyor. Makao’daki tüm kumarhane operatörlerinin yakın zamanda yayınlanan lisanslı tanıtımcılar listesine uyması gerekecek. Junket’ler için yeni koşullar: Kumar Denetleme ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı Makao’nun kumarhane düzenleyicisi (DICJ) haberi yayınladı ve onlara göre orada olacak 50 destekçi operatörlerle işbirliği yapabilecek. Yerel birimler Sands Çin Ltd […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Hükümet, Osaka’nın ilk IR’sine ilişkin revize edilmiş planları onayladı

Tarafından bildirildiği gibi Asya Oyunlarının İçinde VE GGRAsiaMGM Resorts ve Osaka Eyaleti konsorsiyumu tarafından oluşturulan, Osaka’nın ilk entegre tatil köyünün (IR) inşasına yönelik idari sözleşme, Japonya’nın merkezi hükümeti tarafından resmi olarak onaylandı. Ayrıca bu sözleşme, bu ayın sonlarında resmi olarak imzalanacak resmi bir sözleşmenin de önünü açıyor. Onay: Resmi doğrulama 22 Eylül’de açıklandı. Tetsuo SaitoMadde […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Singapur polisi 1,8 milyar dolara el koydu ve on kişiyi tutukladı

Singapur’un en büyük kara para aklama davası, şehirde 400 polis memurunun eş zamanlı baskınında 10 kişiyi tutukladıktan sonra yaklaşık 2,4 milyar S$ (1,76 milyar $) değerinde varlığa el konulmasıyla sonuçlandı. Ağustos 2023’teki polis baskını: Reuters’in haberine göre polis gözaltına aldı 15 Ağustos 2023 76 milyon dolardan fazla nakit, 38 milyon dolardan fazla kripto para, 68 […]

Daha fazla