REEVO, Orbital Gaming’in yenilikçi içeriğini bir araya getiriyor

REEVO, sKanıtlanmış sağlayıcılardan içerik toplayan yazılım geliştirme stüdyosu, B2B stratejik ortaklık anlaşmalarına devam ediyor. Toplayıcı artık ile bir içerik tedarik anlaşması imzaladı Orbital Gaming, iGaming içeriğinin yenilikçi geliştiricisi. REEVO bu nedenle ortak operatörlere sunduğu teklifleri genişletmeye devam ediyor ve toplayıcının son teknoloji platformunda içerik çeşitliliğini sağlamak için Orbital Gaming’in önde gelen oyunlarını ön plana çıkarıyor.

Arasında B2B ortaklığı REEVO VE Yörünge oyunu Hızla büyüyen bir pazar için belirlenen ortak hedeflere ulaşmada itici güç olacak, deneyim ve kaliteyi tek bir varlıkta birleştiren iki takım arkadaşının birleşmesine işaret ediyor. Bu sinerji mutlaka sonuç verecektir kullanımı kolay çözümler faaliyet gösteren ortaklara ve aynı zamanda oyuncu deneyimini iyileştirmeye yöneliktir.

Satıcı bilgileri

Aslında Orbital Gaming kendisiyle gurur duyuyor yuva ile geliştirmek ana Özellikler VE üstün etkileşim araçları Bu, satıcının oyunu çok çeşitli oyuncu tercihleri ​​için hızlı ve keyifli hale getirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımının bir sonucudur. Çalışmanın aynı zamanda potansiyel etkisini de kabul ettiği bildiriliyor. blok zinciri teknolojisi kumar endüstrisinin geleceğine odaklanıyor ve oyun geliştirme prosedürlerinde ilgili çözümleri pazar trendlerine uyum sağlamak için kullanıyor. Stüdyo üretiyor çarpışma oyunları ve etkili özelliklerinden yararlanın.

REEVO 2023’te 60’ın üzerinde tedarikçi ekleyecek

Öte yandan deneyimli bir oyun geliştirme stüdyosu ve içerik toplayıcı olan REEVO, artık Orbital Gaming’i REEVO platformunda barındırılan 70’in üzerinde oyun sağlayıcının portföyüne ekleyecek. En son B2B anlaşmasının sağladığı başlıklar, kapsayıcı toplayıcının teklifini genişletecek 8000’den fazla slot, çökme, VE masa oyunları. REEVO’nun Orbital Gaming ile yaptığı ortaklıkla bu kütüphanenin daha da büyüyeceği bildiriliyor. 2023’te 60’tan fazla oyun sağlayıcı ekleyin.

Petra Maria PoolaSatış Müdürü, REEVO, bildirildiğine göre Dedi ki: “REEVO için ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ettiği için Orbital Gaming ile olan ortaklığımız konusunda heyecanlıyız. Oyunculara olağanüstü deneyimler sunma konusundaki ortak vizyonumuz, bu işbirliğini gerçekten heyecan verici kılıyor.”

Eşsiz oyun deneyimi

Valerian Çançibadze, Orbital Gaming’in iş geliştirme başkanı şunları ekledi: “REEVO gibi ileriyi düşünen bir B2B oyun sağlayıcısıyla bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyoruz. Yenilikçi Provively Fair kategorimizin, benzersiz grafiklerimizin ve Crash oyun tarzımızın ve yakında çıkacak slotlarımızın REEVO’nun toplama platformuna entegrasyonu, yeniliğe ve kaliteye olan bağlılığımızı gösteriyor. Bu işbirliği yalnızca küresel varlığımızı güçlendirmeyi değil, aynı zamanda daha geniş bir kitleye benzersiz bir oyun deneyimi sağlamayı da vaat ediyor. Birlikte, gelişime ve kaliteye olan bağlılığımız, iGaming ortamını yeni mükemmellik seviyelerine taşımaya hazırlanıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla