Relax Gaming, Beellionaires Dream Drop slotunu sunar

Resmi duyurunun ardından son ortak Powered By RelaxStudio 21 Canlı Oyun, 22 Mart, oynarken rahatlayenilikçi Malta merkezli iGaming Sağlayıcı, piyasaya sürülmüş Beellionaires Dream Drop adlı popüler Dream Drop Jackpots serisinin son üyesi.

Yeni yuva arı temalıdır ve oyuncuları arıların günlük yaşamını görmeye ve hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet eder.

Görsel bal gibi:

Başlığa sadık olarak, oyunun ana teması arıdır, özellikle bal üretmeye yardımcı olmak için kovana dönmeden önce çiçekten çiçeğe kemirmek gibi günlük faaliyetlerini sürdüren bir arı kolonisi. Oyunun arka planı, oyuncuları rahatlatmak ve oyunu sevdirmek için tasarlanmış sıcak renkli, görsel olarak çekici ve karikatürize edilmiştir.

Kazanmak için oyuncular, 1.024 kazanma yolu içeren yeni bir dinamik 5×4 ızgara üzerinde en soldaki makaradan başlayarak bitişik makaralarda 3 veya daha fazla aynı sembolün bir kombinasyonunu oluşturmalıdır.

Yuva, bir oyuncu ikramiyeye girmek için rastgele tetiklenen bir dönüşte altı Dream Drop sembolünün bir kombinasyonunu indirdiğinde tetiklenen aşamalı bir ikramiye olan Dream Drop slot mekaniği ile geliştirilmiştir.

Düşük değerli temel semboller elmas, sinek, kupa ve maça iken, yüksek değerli bonus sembolleri bal kavanozu, parşömen, trompet ve cam sıvı bal kavanozudur. Beş düşük değerli sembolden oluşan bir kombinasyon, oyuncunun bahsinin 0,5 katı değerindedir ve beş yüksek değerli bonus sembolü için 5 kattan 25 katına çıkar.

Ancak oyunda bronz, gümüş ve altın paralar, prens arı ve kraliçe arı gibi daha birçok sembol vardır. Madeni para toplayıcı, bir aşçı arıdan oluşur ve madeni para artırıcı, şövalye zırhına bürünmüş bir arıdan oluşur. Ayrıca üzerinde +1 yazan bir bayrak vardır ve bu ekstra bir spin sembolüdür ve taç ise Scatter’dır.

Oyun, %94.0’lık bir RTP ve oyuncunun bahsinin 10.000 katı maksimum kazanç artı bir Dream Drop aşamalı jackpot ile yüksek oynaklığa sahiptir.

Oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Madeni para koleksiyonu – Madeni para sembolleri, renklerine bağlı olarak farklı değerlerle göründükleri 2, 3 ve 4 numaralı makaralarda görünebilir. Ancak altın en yüksek değere sahiptir.

Oyuncu, bu makaraların üzerindeki toplayıcı arı sembollerine basabilir ve altlarındaki mevcut madeni para sembollerini toplar. Prens Arı Toplayıcısını veya Kraliçe Arı Toplayıcısını vurabilirler.

Prens Arı Toplayıcı – aşağıdaki makarada bulunan madeni para sembollerini toplar;

Kraliçe Arı Toplayıcı – her makaradaki her madeni para sembolünü toplar. Ancak oyuncu, kraliçe arı ile aynı anda prens arıya vurursa, prens arı toplayıcı tarafından toplanan her para, kraliçe arı toplayıcı tarafından bir kez daha toplanacaktır.

Kraliyet Yeniden Dönüşü – Aynı anda 3 arı toplayıcı göründüğünde bu fonksiyon aktif hale gelir. Oyuncu otomatik olarak 3 yeniden dönüş hakkı elde edecek ve etkinleşen arı toplayıcıları bu yeniden dönüşler sırasında yerinde tutulacaktır. Ancak bu yeniden dönüşler sırasında oyuncunun yalnızca boş jeton veya sembolleri vurma şansı olacak ve ortaya çıkan jeton sembolleri toplanacaktır.

Bu özellik, temel ve bonus oyun sırasında etkinleştirilebilir.

Bonus oyunu – aynı anda 3, 4 veya 5 Scatter kombinasyonu bu özelliği etkinleştirir ve oyuncuyu ayrı ayrı 10, 15 veya 20 bedava döndürme ile ödüllendirir.

Bu özellikte sadece Madeni Paralar, Toplanabilir Arılar ve Kudret Arısı sembolleri görüntülenebilir. Madeni paralar 2, 3 ve 4 numaralı makaralarda görünürken, güçlendirici arı sembolleri 1 ve 5 numaralı makaralarda görünebilir. Koleksiyoncular madeni para toplamaya devam ederken, güçlendirici arı sembolleri şu şekilde davranır:

  • Madeni Para Toplayıcı – göründüğü satırdaki mevcut hücrelere madeni para ekler;
  • Jeton Yükseltici: Göründüğü sıradaki her jetonun değerini artırın;
  • Altın Para Toplayıcı: Aynı satırda göründüğünde bir altın para eklenir;
  • Ekstra Döndürme: 1 ekstra döndürme ödülü verir.

Özellik sırasında oyuncu, güçlendirici sembollerin de görünebileceği yükseltme ile temel oyuna benzer olan Royal Re-Spins özelliğini yeniden tetikleyebilir.

Rüya düşürme bonusu – jackpot dönüşü, normal dönüşten önce oynanan bir turun başında rastgele tetiklenebilir. Ancak Collector’ın makaralarına 3 DD sembolü düşerse Dream Drop bonusu tetiklenir. Tur sırasında Prens Arı ve Kraliçe Arı koleksiyoncusu DD sembollerini toplar.

Jackpot, oyuncu uygun miktarda DD sembolü topladığında verilir. 5 ikramiyenin Rapid, Midi, Maxi, Major veya Mega için ayrı ayrı 1€, 5€, 100€, 25.000€ veya 500.000€ değerleri vardır.

Relax Gaming Kumarhane Ürünleri Direktörü Shelley Hannah lansman hakkında şunları söyledi: “Oyunculara her zaman popüler olan Dream Drop Jackpot’umuzu kullanarak tamamen yeni bir macera sunan Beellionaires Dream Drop’u başlatmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Bahar ve yaz yaklaşırken, oyuncuların bu son oyunun tadını çıkarmaları ve hayatlarını değiştirecek zaferlerde şanslarını denemeleri için şimdi mükemmel bir zaman.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla