René Jansen, Hollanda’daki önemli konularda

Geçenlerde Hollanda’da düzenlenen yıllık oyun konferansında, Oyun Otoritesi (KSA) başkanı René Jansen, diğer konuların yanı sıra, çevrimiçi kumar için hedeflenmemiş reklamlara yönelik potansiyel yasağı tartıştığı bir konuşma yaptı.

Birinci öncelik olarak güvenlik:

Ksa sorunun farkındadır ve sürecin olabildiğince sorunsuz olmasını ister. Yasak başlayacak 1 Temmuzve yetkili makam bunu derhal katı bir şekilde uygulamamaya karar verdi. Etkilenenlerle konuşmayı tercih edecekler bağlı kuruluşlar ve tedarikçiler ve değişikliklerin nasıl çalıştığını ve daha fazla değişiklik uygulamak için hala yer olup olmadığını kontrol edin. Ancak Suudi Arabistan, desteğini sürdürecek. güveni koru endüstride yüksek seviyelerde ve tedarikçiler üzerindeki etkisi sınırları zorlamamak için onlar sahip.

Çevrimiçi kumar bir buçuk yıl önce Hollanda’da yasallaştırıldılar. O zamandan beri, birçok sağlayıcı henüz kendi Kontrol veritabanları, bu nedenle verileri henüz tamamen güvenli değil. Suudi Arabistan Suudi Arabistan Krallığı’nın diğer temel görevi ise bu uygulamaları artık eskisinden daha titiz bir şekilde izlemek. GİBİ jansen belirtildiği gibi, kurulu denetim veri tabanı, piyasayı tamamen güvenli ve emniyetli hale getirmek istiyorlarsa hayati önem taşıyan şeylerden biridir.

Suudi Arabistan savaşmaya devam ediyor olası zararlar endüstride, bu yüzden son zamanlarda araştırma yaptılar bakım görevisatıcılar arasında uygulanmasının yanı sıra. Bu önemli araştırmanın sonuçları yaz boyunca yayınlanacak.

Güven artırıcı iyileştirmeler:

Sağlayıcılar için gerekliliklerden biri, kendi değerlerinizi ve ölçümlerinizi ekleyin genel süreci iyileştirmek için, böylece uygulama her sağlayıcı için çok farklı olabilir. Jansen, tedarikçilere yaptıkları her şeyi tek bir şeyi akıllarında tutarak yapmaları çağrısında bulundu: güvenli oyun bir öncelik olmalıdırve tüm eylemler sağduyu doğrultusunda olmalıdır.

Sektöre güven nasıl tazelenmeli? jansen Diyor. Bu, satıcıların birçok zorlukla karşı karşıya olduğu, ancak oluşturmak için değişikliklerin yapılması gerektiği anlamına gelir. güvenli ve güvenli bir ortam hem sağlayıcılar hem de oyuncular için.

Öte yandan, Hollanda’daki çevrimiçi kumar pazarı, yazıldığı kadarıyla gayet iyi. izleme raporu ki yakın zamanda yayınlandı. lisans sahipleri bundan oldukça sorumludurlar. Jensen, bunun hem bireysel satıcıların hem de tüm sektörün sorumluluğunda olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla