Rio’nun yenilenmesi için büyük planlar açıklandı

Eric Birnbaumünlülerin ev sahibi Rio, off-Strip tatil beldesini tamamen yenilemeye karar verdi. Birnbaum da her şeyi devralmak istiyor günlük operasyonlar kumarhanede.

Ünlü kumarhanelerin karşılaştığı değişiklikler söz konusu olduğunda daha fazlası var: bir beyzbol stadyumu kumarhanenin hemen yanında açılabilir.

Rüya peyzaj şirketlerisermayesini Birnbaum’a ait şirket kullanacak. 850 milyon dolar fırlatmak gayrimenkul yatırım fonu. Bu güven, kumarhanenin sahibi olduğu kadar, ağırlama ve eğlence faaliyetleri. İlk göreviniz, gerekli tüm görevleri yerine getirecek bir varlık oluşturmak olacaktır.

Kalan fonlar için kullanılacak tadilat Rio’da gerçekleşecek.

Birnbaum, Rio’yu 2019’da satın aldı. Sezar eğlencesi. mülkün maliyeti 516,3 milyon dolar. Ancak Caesars, Birnbaum’dan bu yana Rio’dan hiç ayrılmadı. kumarhaneyi kiraladı onlara geri dönüyor ve şu anda Caesars karşılığını veriyor Yıllık 45 milyon dolar. Ancak Dreamscape bu yıl görevi devralacak.

Rio’yu kurtarma çabaları:

Bu olaylar daha sonra meydana geldi. Major League Baseball Oakland Atletizm inşaatı düşünülen beyzbol sahası Rio da dahil olmak üzere bazı kumarhane mülklerinde.

ONLAR 88.5 dönümlük mülk Rio üzerine kuruludur, üzerine kuruludur. Flamingo YoluStrip’ten sadece bir mil.

Major League Baseball’dan Oakland Athletics, Rio sahipliğine ek olarak Tropicana Vegas Strip’te ve aynı zamanda festival için sebepler Las Vegas Bulvarı ile Sahara Bulvarı arasında yer almaktadır.

Şu anda, Rio’nun sahibi 2.520 odayanı sıra daha fazla oturan kumarhane alanı 117.000 fit kare.

Programlar restore edilecek özellik yeni değil. Birnbaum bundan daha önce bahsetmişti. 2021 tatil yerinin tabandan tavana yenilenmesi gerektiğini belirttiğinde. Rio var Harika potansiyelbu yüzden şirket yerin öyle olmasını umuyor çekici olmak Tadilat tamamlandıktan sonra bir kez daha turistlere ve yerlilere.

Ayrıntılar Tadilat hakkında para, başlangıç ​​tarihi vb. henüz açıklanmadı. İki kuleli yapının yenileneceğini biliyoruz ve ana tatil yeri VE kumarhane deneyimi modern özelliklerle güncellenecektir. Her şey hakkında olacak müşterilerbu yüzden teklif harika olacak ve misafirperverlik en üst düzeyde olacak.

Dağınıklık açık olacak yenileme çalışmaları sırasında.

Kumarhane sahipleri, bağlı emlak işletmelerini oluşturur:

söz konusu olduğunda bağlı emlak işi, kumarhane sahipleri arasında oldukça yaygındır. Hepsi başladı 2013 ilk ne zaman Penn National oyunu onu ayırmaya karar verdi Oyun ve eğlence mülkleri diğer şirketlerden. tarafından benzer bir şey yapıldı MGM Resort Uluslararası ve açılan Caesars Entertainment yakın emlakhangi şirketi kurtardı arıza.

Benzeri bekleniyor Rüya manzarasıkimin Dreamscape Eğlence Özellikleri A.Ş. ayrılacak Dreamscape Entertainment Integrated Resorts Inc. Bunların farklı amaçlara sahip iki bağımsız platform olması gerekiyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla