Royal Amusements, Sheffield’da bir kumarhane açmayı planlıyor

Royal Amusements daha da genişlemek ve Birleşik Krallık’ta yeni yerler açmak istiyor. En son genişleme teklifi, şirketin yeni genel merkezinin yer almasını umduğu Planlama Geliştirme Kontrolü Sheffield Şehir Meclisine sunuldu.

Sheffield’daki genişleme:

Teklif tarafından sunuldu Planlama Portalı Sevgili planlamacılar.

Şirket halihazırda Batı Yorkshire’da çeşitli lokasyonlarda faaliyet gösteriyor. Fakat, Gerçek eğlenceler yeni genel merkezinin şehir merkezinde bulunan 9 Fargate’in zemin katında açılmasını umuyor. Yerine güzellik salonu Daha önce alanı işgal eden şirket, yeni oyun merkezini açmak istiyor.

Diğer gerçek eğlence mekanlarına benzer şekilde, bu da birkaç tane içerecektir. slot makineleri, bingo ve diğer popüler oyunlarbu kesinlikle birçok ziyaretçiyi çekecek Fargate. Temel perakende alanı, 2000’den beri alışveriş yapanlar arasında en popüler noktasında olmadığı için Fargate için de faydalı olacaktır. ateş 2021 yılında meydana geldi. Binanın üst katları yangından sonra hala oturulmuyor.

Uzun bir süre sonra Fargate’te ayak sesine neden olmasının yanı sıra, yeni genel merkez en az 12 tam zamanlı iş için Sheffield sakinleri.

Lehte ve aleyhte olanlar:

RR Temsilcileri Planlaması adına yorum yaptı Gerçek eğlenceler: “Vitrin için herhangi bir fiziksel değişiklik teklif edilmedi ve mevcut perakende cephesi üzerinde herhangi bir etki olmayacak ve aktif bir cephe korunacak. Yakındaki herhangi bir sakinin hizmetleri üzerinde herhangi bir etki olmayacaktır. Önerilen kullanım değişikliği, gündüz ve akşam ekonomisine de katkı sağlayacaktır” dedi.

Ancak, toplumun tüm üyeleri değil. teklife katılıyorum. Onlardan biri, Lydgate Lane sakinidedi ki: “Fargate’in yenilenmesi ve onu yüksek kaliteli bir etkinlik ve kültürel alana dönüştürme hedefiyle, bu amaca aykırı görünüyor. Haymarket’in bir uzantısı olmak için Fargate’e ihtiyacımız yok. Bu tür bir bina kesinlikle bar veya restoran olarak daha uygun ve bölgenin amaçlarına daha uygun olacaktır”.

Ancak bu perakende birimi, Royal Amusements’ın bir tane açmasına izin verecek şekilde yeniden kullanılabilir. oyun Merkezi solaryumun bulunduğu üst katlardaki ticari üniteler için herhangi bir olumsuzluk yaratmaz. Taşınmaz şu anda sahipsiz olduğundan, engel yok plana devam edebilmek için bu tür alanlara eğlence merkezleri yerleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla