Sands China’nın planları daha fazla yabancı oyuncu çekmeyi hedefliyor

Makao merkezli önde gelen bir kumarhane operatörü olan Sands China Ltd. piyasaya çıkmak üzere çekmek için birçok önlem şirket başkanı Wilfred Wong Ying Wai’ye göre tesislerinde daha fazla yabancı oyuncu var.

Ayrıca şunu da ekledi: “Şirket, son beş günlük İşçi Bayramı tatilinde otel odası envanterinin yaklaşık yüzde 90’ını hazır bulunduruyordu, bu rakam ilk çeyrekte yaklaşık yüzde 70’ti.”

Yabancı müşterileri çekme planları:

katılarak Makao Hükümetin yeni 10 yıllık oyun imtiyazları için açtığı ihale sırasında, başvuranlardan daha fazla yabancı müşteri çekmek de dahil olmak üzere bir dizi konuda yatırım planlamaları ve taahhüt etmeleri istendi. Ayrıca, Covid-19 salgınından önce Makao büyük ölçüde bir Çince anakara Çin’den gelen ziyaretçiler gibi turizm pazarı ve Hong Kong Makao hükümetine göre ziyaretçiler, 2019’da Makao’ya gelen 39,4 milyon ziyaretçinin yüzde 89,6’sını oluşturdu.

Yöntemler hakkında yorum yapmak Kumlar Çin Daha fazla denizaşırı müşteri çekmeyi planlayan Wong, yerel kamu yayıncısı TDM TV Service’e şunları söyledi: “Güneydoğu Asya, Japonya ve diğer ülkelerden müşteriler almak için denizaşırı ofislerimizi düzenliyor ve genişletiyoruz. [South] Kore.”

Ekledi: “Yüksek bahisçileri Makao’ya uçurmak için özel jetler kullanacağız. Yeni imtiyazın tanıtılmasından bu yana uyguladığımız [in January]”

Bay Wong, TDM’ye yaptığı yorumlarda şunları söyledi: “Sands China, Macao’daki mülklerini pazarlamak için birçok denizaşırı promosyon düzenlemeyi planladı. Haziran başında bir tanıtım kampanyası yapmak için Singapur’a gideceğiz.”

Singapur’dan ziyaretçi çekmek için ortaklık:

Mart ayında Sands China, şehrin amiral gemisi havayolu şirketi Air Macau Co Ltd. ile resmi olarak ortaklık kurdu. Singapur ve onun dediği şeyle bölgesel ziyaretçiler “özel bir otel paketi ve çok çeşitli ayrıcalıklar.” Teklif 30 Haziran’a kadar geçerlidir.

Üstelik, Las Vegas Kumları ŞirketiSands China’nın ana şirketi, Marina Körfezi Kumları Singapur’da kumarhane tatil köyleri.

Vergi yükünün azaltılması:

Ancak, güncellenmiş Macao Gaming Regulatory Framework’e göre “Şehir genel müdürü, kamu yararı gereği, kumarhane operatörlerinin yabancı ülkelerden oyuncular tarafından üretilen kumarhane brüt oyun geliri (GGR) üzerindeki vergi yükünü yüzde 5’e kadar azaltma yetkisine sahiptir” .

İlgili bir gelişmede, Makao hükümeti geçen ay şehrin altı kumarhane operatörünün her birinin yabancılar için oyun alanları başlattığını doğruladı. Bu bölgelerin oluşturulması, işletmecilerin vergi indirimi başvurusunda bulunabilmeleri için ilk adımdır.

Vergi indirimi olasılığı hakkında yorum yapan Wong, Perşembe günü medyaya şunları söyledi: “Sands China, yabancı ziyaretçileri Makao’ya çekmek için yaptığı çalışmalara dayalı olarak vergi yükünde bir azalma arıyordu. Yerel makamların, olası bir vergi indirimine karar vermeden önce şirketin yabancı oyun operasyonlarıyla ilgili ilk çeyrek sonuçlarını gözden geçireceğini de sözlerine ekledi.

Kullanılabilirlik otel odası sayısı:

Sands China başkanı da öyle dedi “Şirket, son İşçi Bayramı döneminde otel odalarının yaklaşık yüzde 90’ını veya yaklaşık 12.000 odalık toplam envanterin yaklaşık 11.000’ini müsait durumda tuttu. Tatil döneminin iki günü için grup mülklerinin %100’ü rezerve edildi ve tatil döneminin geri kalanı için ortalama rezervasyon oranları %97-98 arasında seyretti.

Bu bağlamda, pazar düzeyinde ve Makao Devlet Turizm Ofisi’ne göre “Makao pazarındaki toplam 46.000 otel odasından yaklaşık 2.000’i 1 Mayıs tatilinde müsait değildi.”

Ek olarak, Las Vegas Sands Corp geçen ay yayınlanan bir kazanç sunumunda ilk çeyrek sonuçlarıyla birlikte bahsetti: “Sands China’nın toplam portföyünün yaklaşık yüzde 31’ini oluşturan yaklaşık 3.800 oda, insan gücü kısıtlamaları nedeniyle ilk çeyrekte hizmet dışı kaldı.”

Bay Wong bile bunu fark etti. “Makao pazarındaki genel GGR’nin pandemi öncesi seviyelere dönmesi gerçek bir zorluk olacaktır.”

“Bu, piyasada gerçekleşen hurda operasyonlarının önemli ölçüde azalmasından kaynaklanıyor. Bu, gelirin yaklaşık% 50’siydi.

Birkaç analiste göre “Makao ve anakara Çin’deki düzenleyici ortamdaki değişiklikler, ikincisi tarihsel olarak Makao’daki hurda operasyonları için yüksek kazanç sağlayanların ana kaynağı, hurda işinin çökmesine ve birçok operasyonun sona ermesine yol açtı.”

O notta, Bay Wang şunları söyledi: “Hırdavat operasyonları olmadan, haddeleme hacmi oldukça önemli ölçüde azaldı. Ancak toplu prim ve toplu seviyelerde, pandemi öncesi seviyelerden oldukça iyi toparlanıyoruz.

“Artık müşteri başına getiri daha iyi, çünkü önemsiz operasyonlarda bayi daha az kazanıyor. [revenue]”

Son zamanlarda bazı aracılar, 2019’a kıyasla Makao’nun kitlesel pazar kumar segmenti için kâr toparlanma hızı konusunda iyimser bir görüşe sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Birleşik Krallık pazarı için Global And Metropolitan Gaming Alliance’ı hedefleyin

1 Haziran’da, devlet piyangoları ve diğer piyango operatörlerine B2G ve B2B teknolojisi ve hizmetleri sağlayıcısı olan NeoGames SA, tanınmış iGaming iştiraki Aspire Global’in kazançlı bir anlaşma imzaladı İngiltere merkezli Metropolitan Gaming ve yeni çevrimiçi kumarhanesi ile. Anlaşma, Aspire Global’in tüm iGaming çözümleri paketinin Metropolitan çevrimiçi oyun platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor. Ortaklığın hedefleri: Bu işbirliği ile, […]

Daha fazla