Singapur’daki Marina Bay Sands genişleme projesi ertelendi

Başlama vuruşu Singapur’un lüks Marina Bay Sands resort otel-kumarhanesi için 2019’da duyurulan 3,3 milyar dolarlık genişleme projesi yine 12 ay ertelendi. Nisan 2023’te başlaması beklenen proje, Nisan 2024’te başlayacak ve Nisan 2028’de tamamlanacak.

COVID19 odaklı son tarih uzatması:

tarafından işletilen Singapur’un önde gelen operatörü Las Vegas’ın Kumlarıorijinal eki imzaladı Geliştirme Sözleşmesi 2019 ile Singapur Turizm Kurulu uzantıyı al. Mevcut olana bitişik çatı katındaki cazibe merkezlerine sahip dördüncü kulenin gelişimi Marina Bay Sands Resort sonra içinde başlayacak 8 Nisan 2024 tarafından tamamlanacak 8 Nisan 2028.

Operatör ayrıca, orijinal anlaşmaya yapılan son güncellemenin bazılarını içerdiğini duyurdu. proje değişiklikleri nedeni ne olabilir süre uzatma Mayıs ve Temmuz 2021’deki proje zaman çizelgesini zaten etkilemiş olan COVID-19 koşullarına ek olarak.

2021’de Kum bitkileri yüzlü pandemi kaynaklı kapanışlar ya da onlarınki vardı sınırlı operasyonlar tesis binasında yaklaşık yüzde 25 ve kişi başına 16 metrekarelik bir alan tahsisi. Kumlar için son zaman uzatması dördüncü kule projesi normal işleyişin yeniden başlamasının henüz COVID-19’un etkisini telafi etmediğini gösterir.

Çatı katındaki ilgi çekici yerleri içerecek şekilde genişleme:

Plana göre, Marina Bay Sands tatil beldesinin genişletilmesi, gökyüzü havuzu ve sahilde yer alacak özel bir restoran gibi cazibe merkezlerine sahip dördüncü bir otel kulesinin geliştirilmesini içerecektir. 55. kat yapının otel bloklarından. ONLAR 3,3 milyar ABD doları genişleme lüks olanaklar, kaliteli yemek markaları ve bir Executive Kulüp salonu deneyim. Ayrıca konferans salonları, sergi salonları ve yaklaşık 15.000 kişilik oturma kapasitesine sahip benzersiz bir canlı eğlence arenası içerecektir.

Otel kulesinin 55. katında sunulacak çatı katı deneyimi kesinlikle unutulmaz olacak. oyun odası toplam ile 3.500 oyun makinesi bazıları tarafından daha da genişletilen geniş bir içerik ve oyun alanı yelpazesi sunar. 2.000 m2 orijinaline göre izin verildi ve bekleniyordu Geliştirme anlaşması.

Proje ayarlamalarını kolaylaştırın:

Pandeminin etkisi büyük olurken, Marina Körfezi Kumları operasyonlar ve planlar, şirket net gelirlerini ikiye katladı 4. Çeyrek 2022 2021 yılının aynı dönemine kıyasla 682 milyon dolar ve daha fazla büyüme arıyor. Pandemi, şirketin gelişmelerini yavaşlatmış ve genişleme planlarını etkilemiş olabilir, ancak aynı zamanda Sands’e oyun, kumar pazarındaki mevcut gelişmelere ve en son pazar tahminlerine dayalı olarak en son genişleme planını güncellemesi için biraz daha zaman tanıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Prime ağındaki ilk ikramiye yaklaşık 245.000 € tutarındadır

Uzun bir bekleyişin ardından, SOFTSWISS Jackpot Toplayıcı tarafından resmi olarak geçen yılın Ekim ayında tanıtılan 1. Prime Network Jackpot, nihayet 7 Şubat’ta kazanıldı. Şanslı kazanan 244.742,34 € tutarındaki ödülü evine götürdü. Prime Network Jackpot Kampanyası: THE kumarhane operatörleri bunların bir parçası olan Prime Network İkramiye Kampanyası ortaklaşa kurdular paylaşılan ödül havuzları oyuncu odaklı, yani ödül […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Topluluk programlarını içerecek Cohen kumarhane yatırımları

On bir kumarhane şirketi, New York şehir merkezinde mevcut üç kumarhane lisansı için yarışıyor. Sabırlı koşuculardan biri, Queens’teki Citi Field yakınlarında 8 milyar dolarlık bir kumarhane tesisi geliştirmek için yakın zamanda kumarhane ve eğlence devi Hard Rock International ile ortaklık kuran Mets’in sahibi Steve Cohen. Ancak yerel halkın bazı üyeleri, bitişikteki Flushing Meadows Corona Park’taki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BetMGM 2023’te 1,96 milyar dolar gelir elde etti

Önde gelen spor bahisleri ve iGaming şirketi BetMGM, 2023 mali sonuçlarını açıkladı. Kumarhane ve eğlence devleri MGM Resorts ve Entain arasındaki ortak girişimin, 2023 yılında neredeyse beklentileri aşarak yaklaşık 2,00 milyar dolar oyun geliri elde ettiği bildirildi. Daha spesifik olarak BetMGM, pazardaki lider konumunu güçlendirmek için 31 Aralık 2023’te sona eren 12 aylık dönemde 1,96 […]

Daha fazla