Singapur’daki Marina Bay Sands genişleme projesi ertelendi

Başlama vuruşu Singapur’un lüks Marina Bay Sands resort otel-kumarhanesi için 2019’da duyurulan 3,3 milyar dolarlık genişleme projesi yine 12 ay ertelendi. Nisan 2023’te başlaması beklenen proje, Nisan 2024’te başlayacak ve Nisan 2028’de tamamlanacak.

COVID19 odaklı son tarih uzatması:

tarafından işletilen Singapur’un önde gelen operatörü Las Vegas’ın Kumlarıorijinal eki imzaladı Geliştirme Sözleşmesi 2019 ile Singapur Turizm Kurulu uzantıyı al. Mevcut olana bitişik çatı katındaki cazibe merkezlerine sahip dördüncü kulenin gelişimi Marina Bay Sands Resort sonra içinde başlayacak 8 Nisan 2024 tarafından tamamlanacak 8 Nisan 2028.

Operatör ayrıca, orijinal anlaşmaya yapılan son güncellemenin bazılarını içerdiğini duyurdu. proje değişiklikleri nedeni ne olabilir süre uzatma Mayıs ve Temmuz 2021’deki proje zaman çizelgesini zaten etkilemiş olan COVID-19 koşullarına ek olarak.

2021’de Kum bitkileri yüzlü pandemi kaynaklı kapanışlar ya da onlarınki vardı sınırlı operasyonlar tesis binasında yaklaşık yüzde 25 ve kişi başına 16 metrekarelik bir alan tahsisi. Kumlar için son zaman uzatması dördüncü kule projesi normal işleyişin yeniden başlamasının henüz COVID-19’un etkisini telafi etmediğini gösterir.

Çatı katındaki ilgi çekici yerleri içerecek şekilde genişleme:

Plana göre, Marina Bay Sands tatil beldesinin genişletilmesi, gökyüzü havuzu ve sahilde yer alacak özel bir restoran gibi cazibe merkezlerine sahip dördüncü bir otel kulesinin geliştirilmesini içerecektir. 55. kat yapının otel bloklarından. ONLAR 3,3 milyar ABD doları genişleme lüks olanaklar, kaliteli yemek markaları ve bir Executive Kulüp salonu deneyim. Ayrıca konferans salonları, sergi salonları ve yaklaşık 15.000 kişilik oturma kapasitesine sahip benzersiz bir canlı eğlence arenası içerecektir.

Otel kulesinin 55. katında sunulacak çatı katı deneyimi kesinlikle unutulmaz olacak. oyun odası toplam ile 3.500 oyun makinesi bazıları tarafından daha da genişletilen geniş bir içerik ve oyun alanı yelpazesi sunar. 2.000 m2 orijinaline göre izin verildi ve bekleniyordu Geliştirme anlaşması.

Proje ayarlamalarını kolaylaştırın:

Pandeminin etkisi büyük olurken, Marina Körfezi Kumları operasyonlar ve planlar, şirket net gelirlerini ikiye katladı 4. Çeyrek 2022 2021 yılının aynı dönemine kıyasla 682 milyon dolar ve daha fazla büyüme arıyor. Pandemi, şirketin gelişmelerini yavaşlatmış ve genişleme planlarını etkilemiş olabilir, ancak aynı zamanda Sands’e oyun, kumar pazarındaki mevcut gelişmelere ve en son pazar tahminlerine dayalı olarak en son genişleme planını güncellemesi için biraz daha zaman tanıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla