SJM Holdings, Haziran ayına kadar 3 aylık GGR verilerini açıklıyor

Macau’daki kumarhane ve IR’lerin sahibi, işletmecisi ve geliştiricisi SJM Holdings, 30 Haziran 2023’e kadar olan üç ay için yıllık %241 artan brüt oyun gelirinin (GGR) 5,66 milyar HK $, yani yaklaşık 722 milyon $ olduğunu açıkladı. yıllık bazda Mart çeyreğine göre %35 daha yüksekti.

Oyun geliri henüz COVID öncesi seviyelere ulaşmadı:

Sırasında GGR sonuçları ben HarikaOyunun genel geliri henüz elde edilmedi COVID öncesi seviyelerçünkü bu sadece bir %56. Bunun büyük bir nedeni ise Junket endüstrisinin çöküşüGrup düzeyindeki GGR VIP ise soloydu %15 2019’un 2. çeyreğinde 512 milyon HK$ veya yaklaşık 65 milyon $ seviyesine ulaşırken, devasa masa oyunlarından elde edilen gelirler %72 artışla 4,35 milyar HK$’ya veya yaklaşık 555 milyon $’a yükseldi ve elektronik masa oyunlarından (ETG) elde edilen gelirler E oyun makineleri %97 artışla 421 milyon HK$’na (54 milyon ABD$) ulaştı.

gelince Düzeltilmiş FAVÖK430 milyon HK$ (55 milyon ABD Doları) olarak gerçekleşti; bu, 2022 yılının ikinci çeyreğindeki zararın düzeltildiği ve 1. çeyrekteki yalnızca 31 milyon HK$ (4 milyon ABD Doları) olan düzeltilmiş FAVÖK ile karşılaştırıldığında anlamına gelir; bu, toplam %43 COVID öncesi seviyeler. Ancak bireysel mülk bazında Düzeltilmiş FAVÖK’e bakıldığında, Büyük Lizbon düzeltilmiş FAVÖK’ü bir önceki çeyreğe göre %103 artışla 317 milyon HK$ (40 milyon ABD Doları) olarak açıklandı. Okyanus kumarhanesi VE Jai Alai’deki Lizbon kumarhanesidüzeltilmiş FAVÖK’ünü %26 artırarak 329 milyon HK$’na (42 milyon ABD$) yükseltti. Ve sonunda, Lizbon Büyük Sarayı (GLP)bir mülk Cotaidüzeltilmiş FAVÖK zararını ilk çeyrekteki 230 milyon HK$’dan (29 milyon USD) ikinci çeyrekte 62 milyon HK$’na (8 milyon USD) düşürdü; ancak yönetim analistlerle yaptığı gelir görüşmesinde söz konusu varlığın düşmeye başladığını söyledi zemini kaybetmek. Temmuz ayında kar elde edin.

Buna ek olarak, SJM’nin uydu kumarhaneleri aynı zamanda 103 milyon HK$ (13 milyon $) tutarında Düzeltilmiş FAVÖK zararı açıkladı; bu, esasen ilk çeyreğin FAVÖK’üne eşitti. İlgili bir notta JP Morgan’dan DS Kim şunları söyledi: “Fazla personeli (geçen yıl kapanan beş uydu kumarhaneden gelen) düzenleme hızı beklenenden çok daha yavaş oldu.”

2023 yılının ilk 6 ayında GGR arttı:

Ayrıca 2023 yılının ilk 6 ayında GGR arttı yıldan yıla %125 9,17 milyar HK$’na (1,17 milyar USD) ulaştı ve 461 milyon HK$’lık (59 milyon USD) düzeltilmiş FAVÖK, yukarıda belirtildiği gibi 2022’nin ikinci çeyreğine kıyasla 1,18 milyar HK$ (151 milyon USD) zararı telafi etti. Son olarak, şirket sahiplerinin aynı dönemdeki toplam gelir kaybı, 2022 verilerine göre 2,76 milyar HK$’dan (352 milyon ABD Doları) 1,26 milyar HK$’na (161 milyon ABD Doları) milyonlarca dolara düştü. Bunun hakkında, SJ uzantısı yorum yaptı: “Yüzde 11,8 hisseye sahibiz. Makao İlk yarıda oyun brüt geliri, kitlesel pazardaki masa oyunu brüt gelirinin %14,9’u ve VIP oyun brüt gelirinin %3,5’i dahil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla