SkillOnNet, Slingo ile İspanya pazarına açılıyor

Popüler bir çevrimiçi oyun şirketi olan SkillOnNet, Avrupa kıtasındaki hayranlar arasında hızla popüler hale gelen heyecan verici bingo slot hibrit oyunlarıyla tanınır hale geldi.

Şirketin ünlü Slingo oyunları, Gaming Realms ortaklığıyla SkillOnNet Brands platformuyla artık İspanya pazarında satışa sunulacak.

Büyük bir başarı olarak bingo slot oyunları:

Bunlar bingo oyunları harika bir karışım eşlik ediyor çeşitli kumarhane oyunlarıbirlikte sosyal unsurlar bu da oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

Şirketin geniş marka ağı, ispanya teklif edebilecek Sapan oyunları. Popüler İspanyolca web sitesi de dahil olmak üzere 30’dan fazla marka bunu pazar tekliflerine dahil edecek. UZU oynaİspanya’da şirketin bilinen adı haline geldi.

Piyasaya çıktığı sırada Slingo tamamen yeni ve yenilikçi kombinasyon popüler oyunlardan. O zamandan beri birçok şirket onu kopyalamaya çalıştı, ancak Slingo kaldı sektörde lider. Çok sayıda hayran topladı ve bu süreçte tüm sektördeki en popüler oyunların birçoğunu geliştirdi. Gökkuşağı Zenginlikleri Slingo VE aşırı sapan. gibi markalı oyunlar da vardır. Slingo Tekeli VE Slingo Anlaşması veya Anlaşma Yok.

Ana pazarlarda mevcut:

SkillOnNet İspanya, Portekiz, Almanya ve Birleşik Krallık gibi birçok Avrupa ülkesi de dahil olmak üzere dünyadaki bazı önemli pazarlarda mevcuttur. oyun markaları yelpazesi her birinde.

Jani Kontturi, SkillOnNet Oyun Başkanı, dedi: Slingo oyunları, onları götürdüğümüz her yeni pazarda büyük bir hit olduğunu kanıtladı ve İspanyol izleyicilerde yankı uyandıracaklarından eminiz. Her şeyden önce, yaklaşık 30 yıl önce çevrimiçi kumarhane alanında devrim yaratan oyunların nihayet İspanya’ya gelmesinden heyecan duyuyoruz. Bingo, slot ve sosyal oyunları birleştirmek söz konusu olduğunda, Slingo orijinal ve hala en iyisidir.

Ian Robson, bir Oyun krallıklarıdedi ki: “Slingo.es ile birlikte yüksek kaliteli oyunlarımızı piyasaya sürerek SkillOnNet ile başarılı ortaklığımızı geliştirmekten heyecan duyuyoruz. Birleşik Krallık gibi diğer yetki alanlarında şimdiden bir zafer kazanmış olan Slingo.es, oyunculara çeşitli dikey ve oyunların keyfini çıkarabilecekleri tanıdık bir platform sunacak. İspanya pazarı, Slingo markasına son birkaç yılda büyük miktarda büyüme sağladı ve gelişmiş platformumuzun burada piyasaya sürülmesi, portföyümüzün keyfini çıkarabileceğiniz daha fazla yer sunarken, hem yeni hem de mevcut oyuncuların daha aşina olmasını sağlayacaktır. bizim teklifimiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla