SkillOnNet, Slingo ile İspanya pazarına açılıyor

Popüler bir çevrimiçi oyun şirketi olan SkillOnNet, Avrupa kıtasındaki hayranlar arasında hızla popüler hale gelen heyecan verici bingo slot hibrit oyunlarıyla tanınır hale geldi.

Şirketin ünlü Slingo oyunları, Gaming Realms ortaklığıyla SkillOnNet Brands platformuyla artık İspanya pazarında satışa sunulacak.

Büyük bir başarı olarak bingo slot oyunları:

Bunlar bingo oyunları harika bir karışım eşlik ediyor çeşitli kumarhane oyunlarıbirlikte sosyal unsurlar bu da oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

Şirketin geniş marka ağı, ispanya teklif edebilecek Sapan oyunları. Popüler İspanyolca web sitesi de dahil olmak üzere 30’dan fazla marka bunu pazar tekliflerine dahil edecek. UZU oynaİspanya’da şirketin bilinen adı haline geldi.

Piyasaya çıktığı sırada Slingo tamamen yeni ve yenilikçi kombinasyon popüler oyunlardan. O zamandan beri birçok şirket onu kopyalamaya çalıştı, ancak Slingo kaldı sektörde lider. Çok sayıda hayran topladı ve bu süreçte tüm sektördeki en popüler oyunların birçoğunu geliştirdi. Gökkuşağı Zenginlikleri Slingo VE aşırı sapan. gibi markalı oyunlar da vardır. Slingo Tekeli VE Slingo Anlaşması veya Anlaşma Yok.

Ana pazarlarda mevcut:

SkillOnNet İspanya, Portekiz, Almanya ve Birleşik Krallık gibi birçok Avrupa ülkesi de dahil olmak üzere dünyadaki bazı önemli pazarlarda mevcuttur. oyun markaları yelpazesi her birinde.

Jani Kontturi, SkillOnNet Oyun Başkanı, dedi: Slingo oyunları, onları götürdüğümüz her yeni pazarda büyük bir hit olduğunu kanıtladı ve İspanyol izleyicilerde yankı uyandıracaklarından eminiz. Her şeyden önce, yaklaşık 30 yıl önce çevrimiçi kumarhane alanında devrim yaratan oyunların nihayet İspanya’ya gelmesinden heyecan duyuyoruz. Bingo, slot ve sosyal oyunları birleştirmek söz konusu olduğunda, Slingo orijinal ve hala en iyisidir.

Ian Robson, bir Oyun krallıklarıdedi ki: “Slingo.es ile birlikte yüksek kaliteli oyunlarımızı piyasaya sürerek SkillOnNet ile başarılı ortaklığımızı geliştirmekten heyecan duyuyoruz. Birleşik Krallık gibi diğer yetki alanlarında şimdiden bir zafer kazanmış olan Slingo.es, oyunculara çeşitli dikey ve oyunların keyfini çıkarabilecekleri tanıdık bir platform sunacak. İspanya pazarı, Slingo markasına son birkaç yılda büyük miktarda büyüme sağladı ve gelişmiş platformumuzun burada piyasaya sürülmesi, portföyümüzün keyfini çıkarabileceğiniz daha fazla yer sunarken, hem yeni hem de mevcut oyuncuların daha aşina olmasını sağlayacaktır. bizim teklifimiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla