Slingo Pirate’s Treasure – Gaming Realms’ten yeni oyun

Hey! Yelken açmaya hazır mısın? Bir grup Karayip korsanı sizi bekliyor. Hazır olun ve macera başlayabilir!

Önde gelen oyun içeriği sağlayıcılarından biri, Oyun krallıklarıson hali ile demir atmaya ve yelken açmaya karar verdi. Korsan Slingo’nun Hazinesi.

Savaş başlasın:

Bu 5×5 makara yuvaları açık denizlerin tüm eğlencesini ve heyecanını getiriyor. Matris üzerindeki sayılar rastgele oluşturulur. Oyuncu çizmeli beş sayı her turda Numaraları dikkatlice kontrol edin çünkü zaten tahtada olanlarla eşleşirlerse, konumunuz işaretlenmiş.

İşaretli sayılar bir çizgi oluşturduğunda, bir çizgi oluşturacaklardır. sapanlar. Slingo, oyuncunun konumunu artırmak için var ödül ölçeğinde. Ödül merdiveni birçoğunu içeriyor cömert nakit ödüllerbirlikte iki bedava dönüş üstteki oyuncuyu bekliyor.

öz korvet bonusu kilidi açıldı, daha fazla bedava dönüş sizi bekliyor – 14’e kadar onlardan. Ayrıca on top vardır. gemileri havaya uçurmakve bonus turu sırasında rastgele tetiklenebilir. Gemi her battığında, bir oyuncu nakit ödül.

Ayrıca birde şu var Man-o-War bonusu. Her savaş büyük kayıplar ve zaferler getirdiğinden, batması daha zor olan daha güçlü gemiler de vardır, ancak bir kez battıktan sonra garanti verirler. en büyük ödüller. Bu turda, oyuncu şunları alabilir: 16’ya kadar bedava dönüşve içlerinde büyük hazine bekliyor.

Vahşi VE süper vahşi oyuncunun tahtadaki pozisyonunu seçmesine izin verebilir. A Ücretsiz döndürme sembolü fırsatı getirebilir fazladan sayıları çıkarve korsan simgesi oyuncuların kullanmasına izin verir beş adede kadar ek top. Her top, tahtada rastgele bir sayı işaretleyebilir.

Üç veya daha fazla ise saçarhazine sandığı şeklindeki sandıklar makaranın üzerine iner, oyuncu Korsanlar Bonus Çarkı. Kazanma potansiyelinizi artırır ve harika nakit ödülleri garanti eder.

Harika mekanik ve özellikler:

Gelişmiş mekanik, harika özellikler ve çok sayıda ücretsiz döndürme, bu oyunu eğlenceli kılan şeylerdir. Slingo Korsan Hazinesi gibi diğer büyüleyici Gaming Realms sürümlerinin yolunu takip eder. Sapan Kleopatra VE Slingo En ölümcül yakalamabu yüzden oyuncular arasında kısa sürede popüler hale gelecek, buna hiç şüphe yok.

Hans Winkelmann, Gaming Realms Ürün Direktörüdedi ki: “Slingo Pirate’s Treasure, oyunun tasarımını etkileyen ve aynı zamanda başlıkta yer alan çoklu mekaniklere ilham veren popüler bir korsan temasına sahiptir. Oyun, Slingo meraklıları daha fazla hazine almak için ödül merdivenini tırmanırken farklı oyun tarzlarını görecek doğrudan oyuncu etkileşiminin yanı sıra eğlenceyi destekleyen çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla