Slingo Pirate’s Treasure – Gaming Realms’ten yeni oyun

Hey! Yelken açmaya hazır mısın? Bir grup Karayip korsanı sizi bekliyor. Hazır olun ve macera başlayabilir!

Önde gelen oyun içeriği sağlayıcılarından biri, Oyun krallıklarıson hali ile demir atmaya ve yelken açmaya karar verdi. Korsan Slingo’nun Hazinesi.

Savaş başlasın:

Bu 5×5 makara yuvaları açık denizlerin tüm eğlencesini ve heyecanını getiriyor. Matris üzerindeki sayılar rastgele oluşturulur. Oyuncu çizmeli beş sayı her turda Numaraları dikkatlice kontrol edin çünkü zaten tahtada olanlarla eşleşirlerse, konumunuz işaretlenmiş.

İşaretli sayılar bir çizgi oluşturduğunda, bir çizgi oluşturacaklardır. sapanlar. Slingo, oyuncunun konumunu artırmak için var ödül ölçeğinde. Ödül merdiveni birçoğunu içeriyor cömert nakit ödüllerbirlikte iki bedava dönüş üstteki oyuncuyu bekliyor.

öz korvet bonusu kilidi açıldı, daha fazla bedava dönüş sizi bekliyor – 14’e kadar onlardan. Ayrıca on top vardır. gemileri havaya uçurmakve bonus turu sırasında rastgele tetiklenebilir. Gemi her battığında, bir oyuncu nakit ödül.

Ayrıca birde şu var Man-o-War bonusu. Her savaş büyük kayıplar ve zaferler getirdiğinden, batması daha zor olan daha güçlü gemiler de vardır, ancak bir kez battıktan sonra garanti verirler. en büyük ödüller. Bu turda, oyuncu şunları alabilir: 16’ya kadar bedava dönüşve içlerinde büyük hazine bekliyor.

Vahşi VE süper vahşi oyuncunun tahtadaki pozisyonunu seçmesine izin verebilir. A Ücretsiz döndürme sembolü fırsatı getirebilir fazladan sayıları çıkarve korsan simgesi oyuncuların kullanmasına izin verir beş adede kadar ek top. Her top, tahtada rastgele bir sayı işaretleyebilir.

Üç veya daha fazla ise saçarhazine sandığı şeklindeki sandıklar makaranın üzerine iner, oyuncu Korsanlar Bonus Çarkı. Kazanma potansiyelinizi artırır ve harika nakit ödülleri garanti eder.

Harika mekanik ve özellikler:

Gelişmiş mekanik, harika özellikler ve çok sayıda ücretsiz döndürme, bu oyunu eğlenceli kılan şeylerdir. Slingo Korsan Hazinesi gibi diğer büyüleyici Gaming Realms sürümlerinin yolunu takip eder. Sapan Kleopatra VE Slingo En ölümcül yakalamabu yüzden oyuncular arasında kısa sürede popüler hale gelecek, buna hiç şüphe yok.

Hans Winkelmann, Gaming Realms Ürün Direktörüdedi ki: “Slingo Pirate’s Treasure, oyunun tasarımını etkileyen ve aynı zamanda başlıkta yer alan çoklu mekaniklere ilham veren popüler bir korsan temasına sahiptir. Oyun, Slingo meraklıları daha fazla hazine almak için ödül merdivenini tırmanırken farklı oyun tarzlarını görecek doğrudan oyuncu etkileşiminin yanı sıra eğlenceyi destekleyen çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

İlgili şirketler 10 milyar dolarlık kumarhane gelişimini gözden geçirdi

Gayrimenkul geliştirme şirketi, İlişkili Şirketler, önerilen Hudson Yards kumarhane gelişimi için gözden geçirilmiş bir plan duyurdu. New York Post tarafından bildirildiği üzereŞirketin CEO’su Jeff Blau, önerilen 10 milyar dolarlık geliştirme projesinin, bölgenin yüksek konaklama gereksinimlerini karşılayacak bir oteli içerecek olan Wynn Resorts kulesinin inşasıyla başlayacağını söyledi. “New York City’deki en inanılmaz yüksek binalardan biri olacak,” […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GiG CEO’su Richard Brown, yönetim kuruluyla birlikte istifayı kabul etti

Önde gelen bir iGaming teknoloji şirketi ve sektöre çözüm, ürün ve hizmet sağlayıcısı olan Gaming Innovation Group (GiG), şirketin liderliğindeki değişikliği duyurur. GiG’in resmi açıklamasına göre, Grup CEO’su Richard Brown, şirketin yönetim kurulu ile bunu yapmak için anlaştı. görevden istifa etmek 31 Aralık 2023’te. Stratejik gözden geçirme: Anlaşma aşağıdakileri takip eder: Gemide amacıyla Şubat ayında […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla