Slingo Pirate’s Treasure – Gaming Realms’ten yeni oyun

Hey! Yelken açmaya hazır mısın? Bir grup Karayip korsanı sizi bekliyor. Hazır olun ve macera başlayabilir!

Önde gelen oyun içeriği sağlayıcılarından biri, Oyun krallıklarıson hali ile demir atmaya ve yelken açmaya karar verdi. Korsan Slingo’nun Hazinesi.

Savaş başlasın:

Bu 5×5 makara yuvaları açık denizlerin tüm eğlencesini ve heyecanını getiriyor. Matris üzerindeki sayılar rastgele oluşturulur. Oyuncu çizmeli beş sayı her turda Numaraları dikkatlice kontrol edin çünkü zaten tahtada olanlarla eşleşirlerse, konumunuz işaretlenmiş.

İşaretli sayılar bir çizgi oluşturduğunda, bir çizgi oluşturacaklardır. sapanlar. Slingo, oyuncunun konumunu artırmak için var ödül ölçeğinde. Ödül merdiveni birçoğunu içeriyor cömert nakit ödüllerbirlikte iki bedava dönüş üstteki oyuncuyu bekliyor.

öz korvet bonusu kilidi açıldı, daha fazla bedava dönüş sizi bekliyor – 14’e kadar onlardan. Ayrıca on top vardır. gemileri havaya uçurmakve bonus turu sırasında rastgele tetiklenebilir. Gemi her battığında, bir oyuncu nakit ödül.

Ayrıca birde şu var Man-o-War bonusu. Her savaş büyük kayıplar ve zaferler getirdiğinden, batması daha zor olan daha güçlü gemiler de vardır, ancak bir kez battıktan sonra garanti verirler. en büyük ödüller. Bu turda, oyuncu şunları alabilir: 16’ya kadar bedava dönüşve içlerinde büyük hazine bekliyor.

Vahşi VE süper vahşi oyuncunun tahtadaki pozisyonunu seçmesine izin verebilir. A Ücretsiz döndürme sembolü fırsatı getirebilir fazladan sayıları çıkarve korsan simgesi oyuncuların kullanmasına izin verir beş adede kadar ek top. Her top, tahtada rastgele bir sayı işaretleyebilir.

Üç veya daha fazla ise saçarhazine sandığı şeklindeki sandıklar makaranın üzerine iner, oyuncu Korsanlar Bonus Çarkı. Kazanma potansiyelinizi artırır ve harika nakit ödülleri garanti eder.

Harika mekanik ve özellikler:

Gelişmiş mekanik, harika özellikler ve çok sayıda ücretsiz döndürme, bu oyunu eğlenceli kılan şeylerdir. Slingo Korsan Hazinesi gibi diğer büyüleyici Gaming Realms sürümlerinin yolunu takip eder. Sapan Kleopatra VE Slingo En ölümcül yakalamabu yüzden oyuncular arasında kısa sürede popüler hale gelecek, buna hiç şüphe yok.

Hans Winkelmann, Gaming Realms Ürün Direktörüdedi ki: “Slingo Pirate’s Treasure, oyunun tasarımını etkileyen ve aynı zamanda başlıkta yer alan çoklu mekaniklere ilham veren popüler bir korsan temasına sahiptir. Oyun, Slingo meraklıları daha fazla hazine almak için ödül merdivenini tırmanırken farklı oyun tarzlarını görecek doğrudan oyuncu etkileşiminin yanı sıra eğlenceyi destekleyen çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

HG, yeni bir sayı oyunu için Boomerang Digital ile iş birliği yapıyor

Anında kazandıran oyunlar ve sanal gerçeklik video oyunlarında Birleşik Krallık merkezli uzman Highlight Games Ltd. (HG), yenilikçi teknoloji markalarıyla tanınan Birleşik Krallık merkezli bir şirket olan Boomerang Digital ile resmi olarak bir ittifaka girdiğini açıklamaktan büyük heyecan duyuyor , “Loto Golleri” başlıklı yeni bir sayı oyununu resmi olarak başlatmak için. Yeni sayılar oyunu: Bu ittifakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

SOFTSWISS Londra’da Yılın Kripto Şirketi Seçildi

iGaming sektörünün önde gelen teknoloji sağlayıcılarından SOFTSWISS, yakın zamanda Londra’da düzenlenen Uluslararası Oyun Ödülleri’nde Yılın Kripto Şirketi seçildi. Deneyimli teknoloji şirketine üst üste ikinci kez verilen unvan, şirketin çok çeşitli sektör paydaşlarına düzenli olarak mükemmel oyun çözümleri sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Oyun Ödülleri Töreni: Dünya çapında tanınan oyunların tanıtımı amacıyla düzenlenen oyun ödül töreni […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

DrafKings eski yönetici Michael Hermalyn’e dava açtı

DraftKings’in önceki yöneticiyi resmen suçladığı bildirildi “Gizli bir plan” tarafından korunan federal davaya dayanarak, Fanatics’e gitmeden önce müşteri verilerini çalmak Ön büro sporları. Suçlama: A hukuk davası Sunulan Massachusetts 5 Şubat bunu belirtiyor Michael HermalynKısa bir süre önce Fanatics VIP’nin başkanlığına atanan kişi, yüksek hacimli bahisçileri hedef alıyordu, “çaldı çoğu DraftKings’in ticari açıdan en hassas […]

Daha fazla