Slotegrator, Apparat Gaming ile ortaklık kurdu

ONLAR Kıbrıs merkezli Yazılım geliştiricisi ve toplayıcı Slotegrator, itibarını artırmak için oyun endüstrisindeki yolculuğuna devam ediyor. Bu amaçla kapatılan bir dizi ortaklığın ardından, geliştirici şimdi kapalı anlaşmadaki her iki ortağın operasyonlarını artırmaya yardımcı olacak bir diğeri. Gerçekten de, en son B2B ortaklığı Malta merkezli İçerik sağlayıcı Apparat Gaming, toplayıcının tekliflerini genişletmeye ve yenilikçi oyun stüdyosunun erişimini genişletmeye hazırlanıyor.

B2B İş Ortaklıkları:

Bu B2B ortaklığının koşulları kapsamında, Oyun aparatı harika kitap kitaplığını şu kişilerle paylaşacak: Slot düzenleyici özel platformlar aracılığıyla daha fazla dağıtım için. Portföy, sonuncusu gibi oyunları içerir 7 süpernova meyvesi başarılı başlık, Slotegrator izleyicileri arasında sıcak bir karşılama almalı ve 18 diğer oyun oyuncu deneyimini geliştirmek için sevkiyatı önümüzdeki 12 ay içinde tamamlaması planlanıyor.

İçerik kalitesi:

Tüm oyunlar kullanılarak geliştirildiğinden, bu beklentiler Maltalı sağlayıcının içeriğinin kalitesine dayanmaktadır. HTML5 teknolojisi emniyete almak kesintisiz bağlantı söz konusu işletim sistemi ne olursa olsun tüm bilgisayar ve mobil oyun cihazlarıyla. Ayrıca tüm oyunlar uzantılı farklı bölgeler için uygundur. dil aralığı çevirilerle kaplı ve aynı derecede geniş kapsamlı para birimleri yeterince desteklenmiştir.

Karşılıklı yarar:

Slotegrator, yaratıcı stüdyonun B2B ortakları portföyüne dahil edilmesiyle doğru karar vermiş gibi görünüyor, çünkü Apparat Gaming halihazırda bazı şirketlerle çeşitli içerik tedarik anlaşmaları imzaladı. sektörün kahramanları. Bununla birlikte toplayıcı, yeni kurulan stüdyonun en son yayınlanan son derece yaratıcı içeriğini sunarak anlaşmadan yararlanma seçeneğine sahiptir. Ayrıca, Apparat Gaming tarafından geliştirilen slotlar, aşağıdakiler gibi çok sayıda pazarlama özelliğine sahiptir: wild sembolleri, bedava dönüşler, bonus turları ve benzerleri.

Kütüphane Entegrasyonu:

En son anlaşma aracılığıyla Slotegrator’a içerik sunacak olan stüdyo, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi popüler oyuna sahiptir: Önce Meyveler, Heimdall Boynuzu, Tam Tutulma, Jack Potter ve Hanedanların Kitabı, VE 40 Yedi.Aynı zamanda, tüm bu oyunlar sorunsuz bir şekilde Slotegrator’un yüksek verimli çevrimiçi platformuna entegre edilecek. Çözüm 7APIgrator.

APIgrator hakkında:

APIgrator entegre edebilen tek bir çözümdür. daha fazla kumarhane oyunu kumar platformlarında tek seansta sorunsuz, hızlı ve ucuza. Slotegrator, dünyanın önde gelen 100 slot geliştiricisinin yazılımını aynı anda entegre eden API protokolüne sahiptir. kart oyunları, canlı satıcı oyunlarısürece dahil olan tüm tarafların yararına sanal sporlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Malta’nın Red Tiger’ı Şeker Canavarı slotunun çıkışını sunuyor

Kızıl KaplanMalta merkezli, uluslararası tanınmış HTML5 casino oyunları geliştiricisi, oyuncuların şeker seven bir şeker canavarıyla tanıştığı ve maceralarında ona katıldığı şeker temalı bir slot olan Sugar Monster’ı resmi olarak başlattı. Olağanüstü görsel: Adına yakışır şekilde ana teması yuva yukarıda bahsedilen şeker canavarıdır. Makaraların arka planında oyuncular, şeker canavarlarının aktif olarak tatlı şeker aradığı yere dağılmış […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Tabcorp anlaşmanın ardından 83 milyon A$ aldı

Avustralya’nın en büyük kumar şirketi Tabcorp Holding Limited, yıllar içinde şirket tarafından alınan birçok lisans ve iznin gelir vergisi muamelesine ilişkin sorunlardan dolayı Avustralya Vergi Dairesi ile yaşadığı anlaşmazlığı çözdü. Avantajlı çözüm: İşlem bittiğinde, Tabcorp kendisinden talep edilen ihtilaflı tutarın tamamını ödemesi gerekiyordu vergi ve faizde Komiser’e. Şirket de anlaşmadan yararlandı Avustralya Vergi Dairesi ödemek […]

Daha fazla