Slotegrator, Apparat Gaming ile ortaklık kurdu

ONLAR Kıbrıs merkezli Yazılım geliştiricisi ve toplayıcı Slotegrator, itibarını artırmak için oyun endüstrisindeki yolculuğuna devam ediyor. Bu amaçla kapatılan bir dizi ortaklığın ardından, geliştirici şimdi kapalı anlaşmadaki her iki ortağın operasyonlarını artırmaya yardımcı olacak bir diğeri. Gerçekten de, en son B2B ortaklığı Malta merkezli İçerik sağlayıcı Apparat Gaming, toplayıcının tekliflerini genişletmeye ve yenilikçi oyun stüdyosunun erişimini genişletmeye hazırlanıyor.

B2B İş Ortaklıkları:

Bu B2B ortaklığının koşulları kapsamında, Oyun aparatı harika kitap kitaplığını şu kişilerle paylaşacak: Slot düzenleyici özel platformlar aracılığıyla daha fazla dağıtım için. Portföy, sonuncusu gibi oyunları içerir 7 süpernova meyvesi başarılı başlık, Slotegrator izleyicileri arasında sıcak bir karşılama almalı ve 18 diğer oyun oyuncu deneyimini geliştirmek için sevkiyatı önümüzdeki 12 ay içinde tamamlaması planlanıyor.

İçerik kalitesi:

Tüm oyunlar kullanılarak geliştirildiğinden, bu beklentiler Maltalı sağlayıcının içeriğinin kalitesine dayanmaktadır. HTML5 teknolojisi emniyete almak kesintisiz bağlantı söz konusu işletim sistemi ne olursa olsun tüm bilgisayar ve mobil oyun cihazlarıyla. Ayrıca tüm oyunlar uzantılı farklı bölgeler için uygundur. dil aralığı çevirilerle kaplı ve aynı derecede geniş kapsamlı para birimleri yeterince desteklenmiştir.

Karşılıklı yarar:

Slotegrator, yaratıcı stüdyonun B2B ortakları portföyüne dahil edilmesiyle doğru karar vermiş gibi görünüyor, çünkü Apparat Gaming halihazırda bazı şirketlerle çeşitli içerik tedarik anlaşmaları imzaladı. sektörün kahramanları. Bununla birlikte toplayıcı, yeni kurulan stüdyonun en son yayınlanan son derece yaratıcı içeriğini sunarak anlaşmadan yararlanma seçeneğine sahiptir. Ayrıca, Apparat Gaming tarafından geliştirilen slotlar, aşağıdakiler gibi çok sayıda pazarlama özelliğine sahiptir: wild sembolleri, bedava dönüşler, bonus turları ve benzerleri.

Kütüphane Entegrasyonu:

En son anlaşma aracılığıyla Slotegrator’a içerik sunacak olan stüdyo, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi popüler oyuna sahiptir: Önce Meyveler, Heimdall Boynuzu, Tam Tutulma, Jack Potter ve Hanedanların Kitabı, VE 40 Yedi.Aynı zamanda, tüm bu oyunlar sorunsuz bir şekilde Slotegrator’un yüksek verimli çevrimiçi platformuna entegre edilecek. Çözüm 7APIgrator.

APIgrator hakkında:

APIgrator entegre edebilen tek bir çözümdür. daha fazla kumarhane oyunu kumar platformlarında tek seansta sorunsuz, hızlı ve ucuza. Slotegrator, dünyanın önde gelen 100 slot geliştiricisinin yazılımını aynı anda entegre eden API protokolüne sahiptir. kart oyunları, canlı satıcı oyunlarısürece dahil olan tüm tarafların yararına sanal sporlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla