Slotmill, rakundan ilham alan Cash Pandas ile yayına giriyor

onun ardından resmi çıkış 8 Mayıs’ta düzenlenmiş Birleşik Krallık pazarında, Stockholm, İsveç merkezli hızla büyüyen bir slot geliştirme stüdyosu olan Slotmill, piyasaya sürülmüş 9 Mayıs’ta, çöp pandaları olarak da bilinen kurnaz rakunların yer aldığı rakun temalı bir yuva olan Cash Pandas, kurnazca mükemmel soygunu gerçekleştirmeyi planlıyor.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva çöp kutularına bakmak yerine dikkatlerini nakit paraya çevirenler yukarıda bahsedilen rakunlardır. Oyun şehrin karanlık bir sokağında geçiyor. New Yorktek ışığın kazanan sembol kombinasyonlarından geldiği yer.

Spinler sırasında çalınan maceralı müzikler oyunun atmosferini tamamlıyor ve bu slot her cihazda oynanabiliyor.

Kazanmak için oyuncular, dinamik 7×7 ızgara üzerinde yatay veya dikey olarak yan yana düzenlenmiş bir kümede 5 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. Ek olarak, her galibiyet, oyuncunun yukarıda belirtilen sırayla kazanan kombinasyonlar oluşturduğu Avalanche Cluster Pays mekaniğini etkinleştirir.

Düşük değerli temel semboller mavi bir kutu, yeşil bir kutu, bir elma ve bir çörek iken, yüksek değerli bonus sembolleri bir dolarlık banknotlar, çift dolarlık banknotlar, üç dolarlık banknotlar ve mor bir rakundur. Eşleşen beş düşük veya yüksek değerli sembolden oluşan bir kombinasyon, oyuncu bahsinin 0,2 katı ile 1 katı arasında değere sahipken, 25’ten fazla düşük değerli sembolden oluşan bir kombinasyon, oyuncunun bahsinin 35 katı ile 50 katı arasında bir değere sahiptir ve 25’ten fazla yüksek değerli sembolden oluşan bir kombinasyon, 60x ile 500x arasında bir oyuncunun bahsi değerinde.

Oyun yüksek oynaklığa, bir oyuncunun bahsinin 10.000 katına kadar maksimum kazanmaya ve ortalama %96,16 RTP’ye sahiptir.

Yuva özellikleri:

Çığ – bu özellik, bir oyuncu kazanan bir küme oluşturduğunda tetiklenir. Etkinleştirildiğinde, kazanan semboller makaralardan kaldırılır ve yeni semboller ızgaradaki boş alanları doldurur. Bu özellik, oyuncu yeni galibiyetler aldığı sürece devam edecektir.

Vahşi sembol – W şeklinde bir peynir ve sarı kaplı rakunlardan oluşan vahşi semboller, diğer ödeme sembollerinin yerine geçerek daha fazla kazanan kombinasyon sağlar.

Dev semboller – bir oyuncunun spinleri sırasında, görüntülenen sembol tipinin 4, 9 ve 16’sına tekabül eden 2×2, 3×3 veya 4×4 boyutlarında rastgele dev ödeme yapan semboller görünebilir. Bir oyuncu dev bir sembolle kazandığında, Wild, galibiyetten sonra kalan boş pozisyonlardan birine yerleştirilecektir. Ancak oyuncu dev bir sembolle doğrudan kazanmazsa, özellik boyunca veya oyuncu bonus oyununa girdiğinde kalacaktır.

Şarj Aleti – bu işlev sırasında, pil şarj sembolü göründüğünde toplama sayacını 5 veya 10 puanla doldurun. Puan ekler eklemez Vahşi hale gelir.

Metroyu Topla – alma ölçer, makaraların sağına yerleştirilmiştir. Ek olarak, bir galibiyete dahil olan her sembol, daha sonra sayaçta toplanan 1 puana eşittir. Bir oyuncu puan topladığında çeşitli güçlendirmeleri etkinleştirebilir. Ancak, ilk 3 yükseltme ayrı ayrı 15 puan gerektirir.

Toplama ölçer, her yeni tur yapıldığında sıfırlanır. Oyuncu gerekli yükseltme puanlarını topladığında, çığlar biter bitmez etkinleşir. Böylece yukarıda bahsedildiği gibi ilk 3 güçlendirmeyi etkinleştirmek için her biri 25 puan alır ve oyuncu 25 puan daha toplarsa Giant Raccoon Wild Bonus Game etkinleştirilir. İşte bir oyuncunun etkinleştirebileceği farklı güçlendirmeler:

 • Random Wilds: tetiklendiğinde makaralara en fazla 7 sembol yerleştirilir;
 • Sembol Dönüştürme: Etkinleştirildiğinde, makara düzeninde rastgele bir sembol türü seçilecektir. Bu seçilen sembol tipi daha sonra tüm sembollerini başka bir sembol tipine dönüştürecektir;
 • Sembol Kaldırma: Etkinleştirildiğinde, sembol tipi seçilecek ve makara konfigürasyonundaki tüm bu tip semboller kaldırılacaktır.

Dev Vahşi Rakun bonus oyunu – özellik, oyuncu toplama sayacında 100 puan topladığında etkinleştirilir. Tüm temel güçlendirmeler tamamlandıktan ve koleksiyon işaretçisinde yeni semboller toplandıktan sonra, vahşi dev rakun makaralara yerleştirilecektir. Bu sembol rastgele sayıda ortaya çıkar, her zaman birer birer görünür ve bir galibiyete dahil olduğunda 1×1 Raccoon Wild’a dönüşür. Ayrıca bir galibiyet oluşana veya oyuncu bir sonraki aşamaya geçene kadar orada kalır.

Ayrıca, oyuncu 100 puan toplarsa, güçlendirilmiş Raccoon Wilds ile bir sonraki aşamaya geçer. Aşamalar aşağıdaki gibidir:

 • Aşama 1: Makara kurulumuna 2 ila 5 Giant Raccoon Wilds 2×2 ekleyecek ve 4 Raccoon Wilds 1×1 aynı anda art arda yerleştirilecek;
 • 2. Aşama: makara kurulumuna 1 ila 4 Giant Raccoon Wilds 3×3 ekleyecek ve 8 Raccoon Wilds 1×1 aynı anda art arda yerleştirilecek;
  Aşama 3: Makara kurulumuna 1 ila 4 Giant Raccoon Wilds 4×4 ekleyecek ve 12 Raccoon Wilds 1×1 aynı anda art arda yerleştirilecek.

Ek olarak, oyuncu, özelliğin başlangıcından itibaren, 1x ile başlayan ve ardından her çığ oluştuğunda 1x artan bir toplam kazanç çarpanı alacaktır. İşlev boyunca kalır.

Ayrıca, aşama 3 turun en yüksek seviyesidir.

seri çekim modu – bir oyuncu ek hızlı dönüşlerden tam olarak yararlanmak isterse, bu özelliği kullanabilir. Ayrıca, oyuncu bu modu etkinleştirmek için bahis miktarını ve spin sayısını seçebilir.

Bonus Satın Alma (Hızlı Teslimat) – oyuncu yukarıdaki özellikleri hemen etkinleştirmek istiyorsa bu seçeneği kullanabilir. Ardından, oyuncu 4 seçenekten birini seçebilir:

 • 10x – oyuncu, kendisine dev bir 2×2, 3×3 veya 4×4 sembolü veren bir dönüş alır. Bunun için RTP %96.35;
 • 70x – oyuncu 1. aşamada Giant Raccoon Wild Bonus Oyununu etkinleştirir. Bunun için RTP %96.44’tür;
 • 200x – Oyuncu, Giant Raccoon Wild Bonus Game’i ikinci aşamanın tamamı boyunca 1x’lik bir ilk kazanç çarpanı ile etkinleştirir. Bunun için RTP %96.55;
 • 400x – Oyuncu, 1x ile 5x arasında rastgele bir ilk kazanç çarpanı aldığı 2. aşama sırasında Giant Raccoon Wild Bonus Game’i etkinleştirir. Bunun için RTP %96.68’dir.

hakkında yorum yapmak öğle yemeğiJamie Boyle, Ürün Sahibi Slot değirmenleridedi ki: “Oyuncular arasında anında popüler olacağına inandığımız bir oyun olan ‘Cash Pandas’ı piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Oyunun benzersiz ortamı ve eğlenceli karakterleri, heyecan verici bir oyun deneyimi sağlıyor ve oyuncuların bunu deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla