Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha attı.

B2C ortaklığı:

Anlaşmaya göre, Omurga metali operatöre bir dizi premium başlık sağlayacaktır. Şimdilik, Bulgar oyuncular makaraları yağlamak ve onları bir sonraki dönen maceraya hazırlamak için halihazırda sunulan içerikten faydalanabilirler. Aşağıdaki gibi isabetler de dahil olmak üzere ilk teslimat Poseidon’un Dirilişi, Yeniden Doğuş Kitabı VE Kurt dişi, yolda daha fazla oyunla artık yola çıkmaya hazır!

Çok yönlü teklif:

Winbet en popüler ve güvenilir operatörlerden biridir Bulgaristan ve geniş bir slot yelpazesi sunan tüm Balkan bölgesi ve masa oyunları. Spinometal’in en yeni iGaming içeriği ilavesi, operatörün portföyünü genişletecek ve yerel oyun topluluğuna sunduğu tekliflerin çok yönlülüğüne katkıda bulunacak.

EGT dijital entegrasyon platformu:

Sanki kartopunun çığ oluşması için hafif bir itmeye ihtiyacı varmış gibi, sağlayıcının oyunları da onu kullanacak EGT Dijital platformu WINBET platformuna entegre olmak için itici bir güç olarak. Spinomenal içeriği kurulduktan sonra, markanın vaat ettiği bazı olağanüstü dönüşleri sunmak ve hem operatör hem de oyuncular tarafından nihai kabule hazır hale getirmek için Bulgar oyun endüstrisine yayılabilir. İsimlerden bahsetmişken, B2C ortaklık anlaşması yansıtıyor gibi görünüyor Mutlak kazan-kazan durumu WINBET ve Spinomenal tarafından bu ortak adımla ulaşıldı.

Ortaklığın müşterilerin oyun oynamasının yanı sıra iki kişinin de dans etmesini sağlaması bekleniyor.

Pazardaki görünürlüğü artırın:

Ortaklık hakkında yorum yapan Spinomenal CEO’su Lior Shvartz bildirildiğine göre Dedi ki: “Bulgaristan bizim için büyük bir büyüyen pazar oldu ve buradaki varlığımızı güçlendirmekten gerçekten memnunuz. Oyunlarımız oldukça popüler hale geliyor ve WINBET ile ortaklık kurarak görünürlüklerini daha da artırabiliriz.”

WINBET operasyonları direktörü Victor Perenovski’nin şunu eklediği bildirildi: “Bulgaristan’ın lider çevrimiçi eğlence sağlayıcısı olarak, müşterilerimize sürekli genişleyen yüksek kaliteli içerik ve kişiye özel müşteri hizmetleri portföyü sunmaya kararlıyız. Spinomenal başlıklarını entegre ederek, Bulgar pazarına yönelik büyüme stratejimizin bir parçası olarak teklifimizi daha da genişletiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla