St8 ve Gaming Corps büyük bir içerik anlaşması imzaladı

Oyun sektörünün yükselen yıldızı İsveç merkezli Gaming Corps, oyun dünyasını fethetme yolunda hiçbir engelle karşılaşmıyor gibi görünüyor. Tanınmış bir kumarhane oyunu toplama platformu olan St8 ile ortaklık imzalayan şirket, birinci sınıf oyun teklifini bir dizi yeni müşteriye tanıtma fırsatına sahip oldu.

Sorunsuz entegrasyonla birleştirilmiş bir dizi başlık:

platform Kusursuz API izin verir oyunların gövdesi sadece birkaç gün içinde oyun takımlarını platforma hızlı bir şekilde entegre etmek entegrasyon süreci. Bu kadar hızlı bir süreç hem kumarhane oyuncuları hem de sağlayıcılar için faydalıdır. Bu, özellikle sağlayıcının çok popüler hale geldiği ve hızla büyüdüğü düşünüldüğünde harika bir haber. Asya oyun pazarları.

Gaming Corps şu anda birkaç tür oyun sunmaktadır: Kaza, Benim, MasaVE slot oyunlarıpopüler ile birlikte Plinkove hepsi St8 platformunda mevcut olacak. Teklife dahil edilecek başlıklar arasında şunlar yer alacak: madeni para madencisi 2, Penaltı şampiyonu, Şanslı Jet 2ve basın açıklaması Öfkeli Zeus.

Karşılıklı yarar sağlayan ortaklık:

Gaming Corps CCO’su, Danielle Calafatoortaklık hakkında şunları söyledi: “St8, B2B iGaming operasyonlarında onlarca yıllık deneyime sahiptir ve birinci sınıf kumarhane oyun içeriği üretmeye devam ederken bizim için mükemmel bir ortak olacaktır.”

Gaming Corps’un birincil misyonunun, oyuncularına şirketin oyuncularına erişmeleri için birçok farklı yol sağlamak olduğunu da sözlerine ekledi. tek cüzdanve bu ortaklık, böyle bir şeyi yapmanın başka bir yolunu kullanmalarına izin verecek. Calafato bundan şüphe duymuyor St8 ile ortaklık olacak verimli ve başarılı.

Alex Zvezdochkin, St8’de operasyon müdürü, onunla aynı fikirde. O yorum yaptı: “Yeni oyun sağlayıcımız olarak Gaming Corps’un entegrasyonunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, kumarhane toplama platformumuzu geliştirmeye devam ederken bizim için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.”

Zvezdochin, Gaming Corps’un teklifini vurguladı özel içerik ve tanınmış ve iyi bilinen oyun stüdyolarında tasarlanmış ve üretilmiş birçok başka oyun. O olduğundan emin ideal bir ortak onun şirketi için.

St8 ile yeni ortağının yenilikçi oyunlarını vurgulamaktadır. heyecan verici ve büyüleyici oyuneşliğinde düzgün grafikler oyuncunun tüm deneyimini geliştiren. Tüm bunlar, misyonları birbiriyle mükemmel bir şekilde örtüştüğü için bu ortaklığı kaçınılmaz kıldı: her iki şirket de sadece müşterilerini mutlu etmek ve onları eğlendirmek istiyor. mümkün olan en iyi oyun teklifi endüstride.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla