St8 ve Gaming Corps büyük bir içerik anlaşması imzaladı

Oyun sektörünün yükselen yıldızı İsveç merkezli Gaming Corps, oyun dünyasını fethetme yolunda hiçbir engelle karşılaşmıyor gibi görünüyor. Tanınmış bir kumarhane oyunu toplama platformu olan St8 ile ortaklık imzalayan şirket, birinci sınıf oyun teklifini bir dizi yeni müşteriye tanıtma fırsatına sahip oldu.

Sorunsuz entegrasyonla birleştirilmiş bir dizi başlık:

platform Kusursuz API izin verir oyunların gövdesi sadece birkaç gün içinde oyun takımlarını platforma hızlı bir şekilde entegre etmek entegrasyon süreci. Bu kadar hızlı bir süreç hem kumarhane oyuncuları hem de sağlayıcılar için faydalıdır. Bu, özellikle sağlayıcının çok popüler hale geldiği ve hızla büyüdüğü düşünüldüğünde harika bir haber. Asya oyun pazarları.

Gaming Corps şu anda birkaç tür oyun sunmaktadır: Kaza, Benim, MasaVE slot oyunlarıpopüler ile birlikte Plinkove hepsi St8 platformunda mevcut olacak. Teklife dahil edilecek başlıklar arasında şunlar yer alacak: madeni para madencisi 2, Penaltı şampiyonu, Şanslı Jet 2ve basın açıklaması Öfkeli Zeus.

Karşılıklı yarar sağlayan ortaklık:

Gaming Corps CCO’su, Danielle Calafatoortaklık hakkında şunları söyledi: “St8, B2B iGaming operasyonlarında onlarca yıllık deneyime sahiptir ve birinci sınıf kumarhane oyun içeriği üretmeye devam ederken bizim için mükemmel bir ortak olacaktır.”

Gaming Corps’un birincil misyonunun, oyuncularına şirketin oyuncularına erişmeleri için birçok farklı yol sağlamak olduğunu da sözlerine ekledi. tek cüzdanve bu ortaklık, böyle bir şeyi yapmanın başka bir yolunu kullanmalarına izin verecek. Calafato bundan şüphe duymuyor St8 ile ortaklık olacak verimli ve başarılı.

Alex Zvezdochkin, St8’de operasyon müdürü, onunla aynı fikirde. O yorum yaptı: “Yeni oyun sağlayıcımız olarak Gaming Corps’un entegrasyonunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, kumarhane toplama platformumuzu geliştirmeye devam ederken bizim için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.”

Zvezdochin, Gaming Corps’un teklifini vurguladı özel içerik ve tanınmış ve iyi bilinen oyun stüdyolarında tasarlanmış ve üretilmiş birçok başka oyun. O olduğundan emin ideal bir ortak onun şirketi için.

St8 ile yeni ortağının yenilikçi oyunlarını vurgulamaktadır. heyecan verici ve büyüleyici oyuneşliğinde düzgün grafikler oyuncunun tüm deneyimini geliştiren. Tüm bunlar, misyonları birbiriyle mükemmel bir şekilde örtüştüğü için bu ortaklığı kaçınılmaz kıldı: her iki şirket de sadece müşterilerini mutlu etmek ve onları eğlendirmek istiyor. mümkün olan en iyi oyun teklifi endüstride.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla