Stakelogic, yeni slot oyunu Eric’s Big Catch With Angler Theme’yi piyasaya sürdü

Stakelogic, sadık hayranlarını benzersiz yeni başlıklarla şaşırtmaya devam ediyor. Denizde, onları yakalayan en cesur ve en şanslı oyuncuları büyük ödüller bekliyor. İçinde Eric’in büyük avıoyuncular, balıkçılık becerilerini keşfetme ve sınırlarına ulaşma fırsatına sahip olacak.

Büyük balık – büyük ödül:

Merak etme – balıkçılık deneyimi ve bilgi başarılı olmak için gerekli değildir – oyun bunlarla dolu çeşitli bonus özellikler seyahat etmeyi kolaylaştıracak ve bazılarını taşımanıza yardımcı olacak fantastik ödüller Ev.

Bu 5×3 bobin yarık ile 20 ödeme çizgisi balık yakalamak için gerekli olan kancalar, ağlar, oltalar ve diğer araçlar gibi sembollerden oluşur. Temel oyun sırasında ana oyuncunun görevi antrenman yapmaktır. eşleşen bir kombinasyon, sol makaralardan ödeme yapmaya başlayacak. Tüm oyun tasarımıyla birlikte semboller, kendi özellikleri sayesinde her oyuncuyu oyun boyunca bir balıkçı arkadaşı yapacak. gerçekçi bir şekilde yapılmış detaylar ve renkler.

komutasındaki gemi, Kaptan Eric, zaten gölde, makaraların üzerinde yüzüyor. Gündüz oldukça sakin. Ama ne zaman Ücretsiz döndürme özelliği harekete geçer, gündüzün yerini gece alır ve her şey değişir – harekete geçme zamanı!

şeklinde üç büyük balık yakalamayı başarırsanız, Altın balık dağılımı semboller, altı bedava dönüş elde edeceksiniz. Bunlardan dördü beşi yuvaya yakalanırsa ödüllendirilirsiniz. sekiz veya on tur.

Ama yol açabileceği tek balık bu değil ödül – tüm balık sembollerinin kendi değerleri vardır. Taşıdıkları dört çeşit balık vardır. farklı çarpanlar.

Ücretsiz döndürmeler, dağılmalar ve çarpanların yanı sıra oyuncular benzersiz Stakelogic özelliğinin keyfini çıkarabilirler. süper bahisbu, diğer bonus özellikleri etkinleştirme şansını büyük ölçüde artırabilir ve bunu yaparken, kazanma potansiyelinizi artırın oyunun.

Vahşi Yürüyüş ve diğer özellikler:

Bu bonus turu, oyuncuları yürüyen vahşi sembol, oyuncuya ek bir dönüş sağlar ve Vahşi’yi sola hareket ettirir. Döndürmeler, Wild sol kenara değene kadar devam eder ve ızgarada Wild’lar olduğu sürece tekrarlanabilir. Ayrıca, Wilds artar çarpanlar makara üzerinde her hareket ettiklerinde.

Bonus turları etkinleştirilerek tetiklenebilir Bonus Satın Al özelliği hatta bazı yargı bölgelerinde.

Oyun her ikisinde de oynanabilir. seyyar VE çalışma masası cihazlar.

Andrew Fraser, Ürün Sahibi risk mantığıdedi ki: “Balık tutma temalı slotlar, oyuncular arasında büyük ilgi görüyor ve oyuncuların Eric ve onun bonus özellikler kutusuyla denize açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Eric’s Big Catch, balıkçılık temalı bonusların, kazanma potansiyelinin ve yenilikçi oynanışın mükemmel bir birleşimidir. Büyüyen çevrimiçi slot oyunları portföyümüze harika bir katkı ve oyuncuların nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla