Stakelogic, yeni slot oyunu Eric’s Big Catch With Angler Theme’yi piyasaya sürdü

Stakelogic, sadık hayranlarını benzersiz yeni başlıklarla şaşırtmaya devam ediyor. Denizde, onları yakalayan en cesur ve en şanslı oyuncuları büyük ödüller bekliyor. İçinde Eric’in büyük avıoyuncular, balıkçılık becerilerini keşfetme ve sınırlarına ulaşma fırsatına sahip olacak.

Büyük balık – büyük ödül:

Merak etme – balıkçılık deneyimi ve bilgi başarılı olmak için gerekli değildir – oyun bunlarla dolu çeşitli bonus özellikler seyahat etmeyi kolaylaştıracak ve bazılarını taşımanıza yardımcı olacak fantastik ödüller Ev.

Bu 5×3 bobin yarık ile 20 ödeme çizgisi balık yakalamak için gerekli olan kancalar, ağlar, oltalar ve diğer araçlar gibi sembollerden oluşur. Temel oyun sırasında ana oyuncunun görevi antrenman yapmaktır. eşleşen bir kombinasyon, sol makaralardan ödeme yapmaya başlayacak. Tüm oyun tasarımıyla birlikte semboller, kendi özellikleri sayesinde her oyuncuyu oyun boyunca bir balıkçı arkadaşı yapacak. gerçekçi bir şekilde yapılmış detaylar ve renkler.

komutasındaki gemi, Kaptan Eric, zaten gölde, makaraların üzerinde yüzüyor. Gündüz oldukça sakin. Ama ne zaman Ücretsiz döndürme özelliği harekete geçer, gündüzün yerini gece alır ve her şey değişir – harekete geçme zamanı!

şeklinde üç büyük balık yakalamayı başarırsanız, Altın balık dağılımı semboller, altı bedava dönüş elde edeceksiniz. Bunlardan dördü beşi yuvaya yakalanırsa ödüllendirilirsiniz. sekiz veya on tur.

Ama yol açabileceği tek balık bu değil ödül – tüm balık sembollerinin kendi değerleri vardır. Taşıdıkları dört çeşit balık vardır. farklı çarpanlar.

Ücretsiz döndürmeler, dağılmalar ve çarpanların yanı sıra oyuncular benzersiz Stakelogic özelliğinin keyfini çıkarabilirler. süper bahisbu, diğer bonus özellikleri etkinleştirme şansını büyük ölçüde artırabilir ve bunu yaparken, kazanma potansiyelinizi artırın oyunun.

Vahşi Yürüyüş ve diğer özellikler:

Bu bonus turu, oyuncuları yürüyen vahşi sembol, oyuncuya ek bir dönüş sağlar ve Vahşi’yi sola hareket ettirir. Döndürmeler, Wild sol kenara değene kadar devam eder ve ızgarada Wild’lar olduğu sürece tekrarlanabilir. Ayrıca, Wilds artar çarpanlar makara üzerinde her hareket ettiklerinde.

Bonus turları etkinleştirilerek tetiklenebilir Bonus Satın Al özelliği hatta bazı yargı bölgelerinde.

Oyun her ikisinde de oynanabilir. seyyar VE çalışma masası cihazlar.

Andrew Fraser, Ürün Sahibi risk mantığıdedi ki: “Balık tutma temalı slotlar, oyuncular arasında büyük ilgi görüyor ve oyuncuların Eric ve onun bonus özellikler kutusuyla denize açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Eric’s Big Catch, balıkçılık temalı bonusların, kazanma potansiyelinin ve yenilikçi oynanışın mükemmel bir birleşimidir. Büyüyen çevrimiçi slot oyunları portföyümüze harika bir katkı ve oyuncuların nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla