Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı geçen soygun, ekranın ortasında yer alan ve zaman zaman güneşliye dönüşen sisli ve karanlık bir ortamda yer alan söz konusu trende geçen oyundur. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Kazanmak için oyuncular, 40 ödeme çizgisi sunan dinamik bir 5×4 ızgara üzerinde ilk makaradan başlayarak soldan sağa 5 eşleşen sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturmalıdır.

Yuva, rastgele bir oyuncu seçildiğinde birkaç dakikada bir tetiklenen yeni bir aşamalı jackpot sistemi olan Spin To Win™ mekaniği tarafından desteklenmektedir, yani herhangi bir rastgele oyuncu herhangi bir zamanda jackpotu tetikleyebilir. Stakelogic Live Studio’da barındırılan 2 Mega Money makarasından oluşur. Büyük ikramiye katkısı, ilk bahsin %1’i oranında düşülecektir. Büyük ikramiye tetiklendiğinde, Video Akışı otomatik olarak Stakelogic Live Studio’ya aktarılır ve oyuncular nakit ödüller kazanma veya büyük ikramiyeler kazanmak için ikinci tekerleğe ulaşmaya çalışma fırsatına sahip olur.

Düşük değerli temel semboller metalik, 10-A’nın fütüristik sıralamalarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise 4 fütürist görünümlü haydut, 3 erkek ve bir kadındır. Beş düşük ücretli Bonus sembolü kombinasyonunun değeri 1,25x ila 2,5x arasındadır ve bir oyuncunun beş yüksek ücretli Bonus sembolü kombinasyonu için bahsini 5x’ten 12,5x’e yükseltir.

Oyun yüksek oynaklığa, %96’lık bir varsayılan RTP’ye ve oyuncunun bahsinin maksimum 50.000x’lik kazancına sahiptir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Wild veya şerif rozeti, ödeme yapan herhangi bir sembolün yerini alır ve tüm makaralarda görünür, bu nedenle 5 Wild’ın bir kombinasyonu, bir oyuncunun bahsinin 12,5 katı değerindedir.

Tren soygunu özelliği – temel oyun sırasında görünen her tren sembolü, ilgili sayacın üzerindeki toplama ölçere bir +1 çarpanı ekler. Ancak, yukarıda belirtilen sembollerden hiçbiri inmezse, makaraların üzerindeki toplama ölçer sıfırlanır.

Train Heist sembolü göründüğünde, makaraların üzerindeki tüm çarpanları toplar ve toplam değerini öder. Daha sonra, çarpanlar sıfırlanır.

Nakit ikramiyeler – Tren sembolleri herhangi bir makarada görünebilir ve bu özellikte daha önce kazanılan çarpan değerlerini içerebilir. Özelliğe gelince, 6 veya daha fazla tren sembolü göründüğünde tetiklenebiliyor. Oyun, ilk Nakit Bonus Arttırıcının kilidi açılmış olarak 1. seviyede başlar. Temel oyunda görünen her tren sembolü, bir sonraki kilitli Bonus Nakit Takviyesini 1 adım ilerleterek kilidinin açılmasına yardımcı olur.

Aşağıdakiler gibi 4 nakit bonus artırıcı vardır:

  • 1. güçlendirici – çarpanın değerini 2x ile 30x arasında açıklar;
  • 2. güçlendirici – çarpan değerini 2x ile 50x arasında gösterir. Makaralardaki diğer tüm çarpanlara bir çarpan değeri ekler;
  • 3. Arttırıcı – çarpan değerini 2x ile 80x arasında gösterir. Ayrıca makaralardaki çarpanları da ikiye katlar;
  • 4. Arttırıcı – çarpanı 2x ila 100x arasında gösterir. Ayrıca makaralardaki diğer sembollerin değerlerini de toplar.

Bu özellik için, özellik başlar başlamaz toplam 3 bedava dönüş verilir. Ancak, tren sembolleri veya bonus güçlendiriciler indiğinde, makaraların en alt yuvasına inerler ve takılıp kalırlar. Bundan sonra, oyuncu alt sırada 5 sembolden oluşan bir kombinasyon yaptığında, çarpanların toplam değerini verir ve bedava dönüşleri 3’e sıfırlar. yerine oturmak için görüş.

Ayrıca oyuncu aynı dönüşte 2 satır duyarsa bir sonraki Booster’ın kilidi açılır.

özellikleri satın al – bu özelliği etkinleştirmek için, oyuncu hemen Nakit Bonus özelliğine girmek istemelidir. Başladıktan sonra, bir oyuncu şu seçeneklerden birini seçebilir:

  • 75x – 2 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 125x – 3 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 200x – 4 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 115x – rastgele seçenek.

Lansman hakkında yorum yapan Andrew Fraser, Ürün Sahibi risk mantığıdedi ki: “Money Track çok başarılı oldu, bu yüzden Money Track 2 ile oyuncuların hayatlarının büyük galibiyetini almalarını sağlamak için oyunu bir sonraki seviyeye taşıdık. Bu, oyuncunun bahsinin 50.000 katı kadar korkunç bir maksimum kazanç sağlayabilen özelliklerle dolu patlayıcı bir slottur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Malta’nın Red Tiger’ı Şeker Canavarı slotunun çıkışını sunuyor

Kızıl KaplanMalta merkezli, uluslararası tanınmış HTML5 casino oyunları geliştiricisi, oyuncuların şeker seven bir şeker canavarıyla tanıştığı ve maceralarında ona katıldığı şeker temalı bir slot olan Sugar Monster’ı resmi olarak başlattı. Olağanüstü görsel: Adına yakışır şekilde ana teması yuva yukarıda bahsedilen şeker canavarıdır. Makaraların arka planında oyuncular, şeker canavarlarının aktif olarak tatlı şeker aradığı yere dağılmış […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Tabcorp anlaşmanın ardından 83 milyon A$ aldı

Avustralya’nın en büyük kumar şirketi Tabcorp Holding Limited, yıllar içinde şirket tarafından alınan birçok lisans ve iznin gelir vergisi muamelesine ilişkin sorunlardan dolayı Avustralya Vergi Dairesi ile yaşadığı anlaşmazlığı çözdü. Avantajlı çözüm: İşlem bittiğinde, Tabcorp kendisinden talep edilen ihtilaflı tutarın tamamını ödemesi gerekiyordu vergi ve faizde Komiser’e. Şirket de anlaşmadan yararlandı Avustralya Vergi Dairesi ödemek […]

Daha fazla