Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı geçen soygun, ekranın ortasında yer alan ve zaman zaman güneşliye dönüşen sisli ve karanlık bir ortamda yer alan söz konusu trende geçen oyundur. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Kazanmak için oyuncular, 40 ödeme çizgisi sunan dinamik bir 5×4 ızgara üzerinde ilk makaradan başlayarak soldan sağa 5 eşleşen sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturmalıdır.

Yuva, rastgele bir oyuncu seçildiğinde birkaç dakikada bir tetiklenen yeni bir aşamalı jackpot sistemi olan Spin To Win™ mekaniği tarafından desteklenmektedir, yani herhangi bir rastgele oyuncu herhangi bir zamanda jackpotu tetikleyebilir. Stakelogic Live Studio’da barındırılan 2 Mega Money makarasından oluşur. Büyük ikramiye katkısı, ilk bahsin %1’i oranında düşülecektir. Büyük ikramiye tetiklendiğinde, Video Akışı otomatik olarak Stakelogic Live Studio’ya aktarılır ve oyuncular nakit ödüller kazanma veya büyük ikramiyeler kazanmak için ikinci tekerleğe ulaşmaya çalışma fırsatına sahip olur.

Düşük değerli temel semboller metalik, 10-A’nın fütüristik sıralamalarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise 4 fütürist görünümlü haydut, 3 erkek ve bir kadındır. Beş düşük ücretli Bonus sembolü kombinasyonunun değeri 1,25x ila 2,5x arasındadır ve bir oyuncunun beş yüksek ücretli Bonus sembolü kombinasyonu için bahsini 5x’ten 12,5x’e yükseltir.

Oyun yüksek oynaklığa, %96’lık bir varsayılan RTP’ye ve oyuncunun bahsinin maksimum 50.000x’lik kazancına sahiptir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Wild veya şerif rozeti, ödeme yapan herhangi bir sembolün yerini alır ve tüm makaralarda görünür, bu nedenle 5 Wild’ın bir kombinasyonu, bir oyuncunun bahsinin 12,5 katı değerindedir.

Tren soygunu özelliği – temel oyun sırasında görünen her tren sembolü, ilgili sayacın üzerindeki toplama ölçere bir +1 çarpanı ekler. Ancak, yukarıda belirtilen sembollerden hiçbiri inmezse, makaraların üzerindeki toplama ölçer sıfırlanır.

Train Heist sembolü göründüğünde, makaraların üzerindeki tüm çarpanları toplar ve toplam değerini öder. Daha sonra, çarpanlar sıfırlanır.

Nakit ikramiyeler – Tren sembolleri herhangi bir makarada görünebilir ve bu özellikte daha önce kazanılan çarpan değerlerini içerebilir. Özelliğe gelince, 6 veya daha fazla tren sembolü göründüğünde tetiklenebiliyor. Oyun, ilk Nakit Bonus Arttırıcının kilidi açılmış olarak 1. seviyede başlar. Temel oyunda görünen her tren sembolü, bir sonraki kilitli Bonus Nakit Takviyesini 1 adım ilerleterek kilidinin açılmasına yardımcı olur.

Aşağıdakiler gibi 4 nakit bonus artırıcı vardır:

  • 1. güçlendirici – çarpanın değerini 2x ile 30x arasında açıklar;
  • 2. güçlendirici – çarpan değerini 2x ile 50x arasında gösterir. Makaralardaki diğer tüm çarpanlara bir çarpan değeri ekler;
  • 3. Arttırıcı – çarpan değerini 2x ile 80x arasında gösterir. Ayrıca makaralardaki çarpanları da ikiye katlar;
  • 4. Arttırıcı – çarpanı 2x ila 100x arasında gösterir. Ayrıca makaralardaki diğer sembollerin değerlerini de toplar.

Bu özellik için, özellik başlar başlamaz toplam 3 bedava dönüş verilir. Ancak, tren sembolleri veya bonus güçlendiriciler indiğinde, makaraların en alt yuvasına inerler ve takılıp kalırlar. Bundan sonra, oyuncu alt sırada 5 sembolden oluşan bir kombinasyon yaptığında, çarpanların toplam değerini verir ve bedava dönüşleri 3’e sıfırlar. yerine oturmak için görüş.

Ayrıca oyuncu aynı dönüşte 2 satır duyarsa bir sonraki Booster’ın kilidi açılır.

özellikleri satın al – bu özelliği etkinleştirmek için, oyuncu hemen Nakit Bonus özelliğine girmek istemelidir. Başladıktan sonra, bir oyuncu şu seçeneklerden birini seçebilir:

  • 75x – 2 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 125x – 3 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 200x – 4 Arttırıcı ile Nakit Bonus aktivasyonu;
  • 115x – rastgele seçenek.

Lansman hakkında yorum yapan Andrew Fraser, Ürün Sahibi risk mantığıdedi ki: “Money Track çok başarılı oldu, bu yüzden Money Track 2 ile oyuncuların hayatlarının büyük galibiyetini almalarını sağlamak için oyunu bir sonraki seviyeye taşıdık. Bu, oyuncunun bahsinin 50.000 katı kadar korkunç bir maksimum kazanç sağlayabilen özelliklerle dolu patlayıcı bir slottur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla