Star Entertainment 23. mali yıl için hafif bir gelir artışı bildirdi

Avustralya merkezli bir oyun ve eğlence şirketi olan Star Entertainment Group, işlerin dengelenmeye devam etmesi ve her segmentte kârın artması nedeniyle 29 Ağustos’ta yıllık kazançlarını açıkladı ve bu da şirketin borcunu önemli ölçüde azaltmasına yardımcı oldu.

Kârlardaki hafif iyileşmenin çok faydası oldu:

Şirket bir açıklama yaptı hafif iyileşme her bir segmentteki kârın azaltılmasına yardımcı olarak, mevzuat sınırlamalarının yarattığı rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Sidney işi ve Ağustos 2022’de Sidney’de faaliyete geçen en büyük rakibi Crown Resorts ile sıkı rekabet. Ayrıca, şirketin hisselerinin artmasıyla artan kârların iyi haberi yatırımcılar için yeni bir soluk oldu. %4,2 İLE 0,99$’dan referans endeksinin aksine 0011 GMT’de %0,3 zıplamak.

Ayrıca brüt geliri de açıkladı. 1,87 milyar dolar (1,20 milyar dolar) 30 Haziran’da sona eren 12 ayda artış gösterdi %22 2022’den beri. Ancak aynı zamanda “Borcunuzu yeniden finanse etmek heyecan verici” maliyet düşürücü girişimler ve diğer ticari çabalar sayesinde Şirketin net borcunu 30 Haziran itibarıyla 596 milyon dolarA güçlü kesim itibaren 1,11 milyar Avustralya Doları geçen yılın sonunda sahip olduğu şey.

Vergi sonrası net gelir:

Star, 23. mali yıl için vergiden hemen sonra 41 milyon Avustralya Doları net kar elde etmeyi garantiledi. Ancak şirketin bir destek vermesi gerekiyordu. yazma ücretiYukarıda adı geçen Sidney işletmesindeki dalgalanan işlerden kaynaklanan önemli kalemlerin yanı sıra yasal ve düzenleyici masraflardan kurtulmak zorunda kalması nedeniyle vergi sonrası 2,48 milyar A$.

24. Mali Yılı Planlayın:

Ayrıca şirketin tahminleri sermaye artırımı önümüzdeki 2024 için ise bu rakamın 100 ile 120 milyon Avustralya Doları arasında olacağını belirterek, “Önümüzdeki aylarda borç yeniden finansman sürecine ilişkin bir güncelleme sağlamak.” Buna ek olarak şirket, New South Vales kumarhane vergisi artışına çözüm bulmayı başardı ve en son anlaşmaların 24. mali yılda 10 milyon A$ etkisi oldu.

İtibaren:

Yıldız eğlence grubu The Star Gold Coast, The Star Sydney ve Treasury Brisbane’in sahibi ve işletmecisi olan, ASX’te listelenen bir şirkettir. Bunlara ek olarak, adına yönetir. Queensland Devlet.

Üstelik, adanmıştır “mülklerini optimize ederek, faaliyet gösterdikleri toplulukları destekleyerek ve Sidney, Brisbane ve Gold Coast’taki birinci sınıf ofislerinin sunduğu fırsatlardan yararlanarak”. Vizyonu, amiral gemisi entegre tatil şirketi olmaktır. Avustralya tarafından desteklenmektedir “Gayrimenkullerinde milyarlarca dolarlık dönüşüm projeleri planlanıyor veya yapılıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla