Swintt, Sırbistan’da ilk kez sahneye çıkmak için Amiral Bet ile ortak oldu

Popüler bir çevrimiçi kumarhane içeriği sağlayıcısı olan Swintt, Sırbistan’daki ilk çıkışını büyük bir Sırp çevrimiçi oyun operatörü olan Admiral Bet ile bir ortaklığa girerek yaptı. Anlaşma, Sırp kumar markasının dünya çapındaki son derece popüler oyunlarla teklifini genişletmesine yardımcı olacak. Malta merkezli oyun stüdyosu, her iki kuruluş için de sağlayıcının en son piyasaya çıkışından en iyi şekilde yararlanmak için.

Pazara giriş için seçilen başlıklar:

Anlaşma şartlarına göre, swintt sağlayacak AmiralBet gibi en iyi slot oyunlarıyla Aloha Spirit XtraLock™yanı sıra oyuna temiz hava beslemesi gereken özenle seçilmiş bir oyun grubu AmiralBet denizlerinde uzun ve pürüzsüz bir seyir sağlamak için yelkenler Sırp pazarı ve Doğu Avrupa bölgesi.

Birçok Swintt oyunu şu hale geldi: oyuncuların favorileri Avrupa genelinde ve operatör artık oyuncularını başka bir oyun seviyesine taşıma olanağına sahip olacak deneyim. Bu deneyim artık Sırp oyuncular sağlayıcının başlangıcı bir arz ile işaretleneceğinden Swintt oyunları VE Swintt Premium Unutulmaz semboller ve ses efektlerine sahip slot kategorilerinin yanı sıra oyuncu katılımını ve heyecanını sağlamak için heyecan verici bonus turları.

Bazı SwinttGames Slotları hangisi devam edecek AmiralBet platformlar içerir TaçMistik Ayı XtraHold™, VE Elektrik elemanları. Aynı zamanda, Swintt Premium gibi başlıklar Sınırsız kitap ustası, Ekstra kazanç X, VE Takutik özgün tasarım, güçlü ve ödüllendirici mekanik arayan oyuncular için mevcut olacak yuva gibi özellikler doğrudan ücretsiz döndürme özelliği.

Çeşitli Portföy:

Lars Kollind, Swintt’te İş Geliştirme Müdürüdedi ki: “Yeni pazarlara erişimimizi genişletirken, önde gelen operatörler ve markalarla ortaklık arıyoruz ve AdmiralBet’te tam da buna sahibiz. Sırbistan’daki oyuncular arasında oldukça popüler ve SwinttGames ve Premium slotlarımızın oyun lobisinde ilk kez sıralandığını görmek harika.”

Kollind ayrıca şunları söyledi: “Slot portföyümüzün çeşitli olması ve saflardan yeni nesil deneyimler arayanlara kadar her türden oyuncuya hitap edecek oyunların bulunması için büyük çaba harcıyoruz. AdmiralBet, bu oyunları rakiplerinden farklı kılmak için kullanabilir ve ayrıca oyuncularına yeni ve heyecan verici eğlence deneyimleri sunabilir.

AdmiralBet Çevrimiçi Operasyonlar Başkanı Milan Djurmezekledi: “Swintt, Avrupa’daki pazarlarda yüksek talep gören bir stüdyo, bu nedenle slotlarını Sırbistan’daki oyuncularımıza ilk getiren biz olmak istedik. Farklı klasik slot seçenekleri ve başarılı Premium oyunlarıyla portföyü çok çeşitlidir. Swintt kitap serisi ve onun Xtra mekaniğini içeren oyunlar da büyük ilgi görüyor. Bu bizim için önemli bir katkı ve oyun teklifimizi rakiplerimizin üzerine yükseltiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla