Swintt, Sırbistan’da ilk kez sahneye çıkmak için Amiral Bet ile ortak oldu

Popüler bir çevrimiçi kumarhane içeriği sağlayıcısı olan Swintt, Sırbistan’daki ilk çıkışını büyük bir Sırp çevrimiçi oyun operatörü olan Admiral Bet ile bir ortaklığa girerek yaptı. Anlaşma, Sırp kumar markasının dünya çapındaki son derece popüler oyunlarla teklifini genişletmesine yardımcı olacak. Malta merkezli oyun stüdyosu, her iki kuruluş için de sağlayıcının en son piyasaya çıkışından en iyi şekilde yararlanmak için.

Pazara giriş için seçilen başlıklar:

Anlaşma şartlarına göre, swintt sağlayacak AmiralBet gibi en iyi slot oyunlarıyla Aloha Spirit XtraLock™yanı sıra oyuna temiz hava beslemesi gereken özenle seçilmiş bir oyun grubu AmiralBet denizlerinde uzun ve pürüzsüz bir seyir sağlamak için yelkenler Sırp pazarı ve Doğu Avrupa bölgesi.

Birçok Swintt oyunu şu hale geldi: oyuncuların favorileri Avrupa genelinde ve operatör artık oyuncularını başka bir oyun seviyesine taşıma olanağına sahip olacak deneyim. Bu deneyim artık Sırp oyuncular sağlayıcının başlangıcı bir arz ile işaretleneceğinden Swintt oyunları VE Swintt Premium Unutulmaz semboller ve ses efektlerine sahip slot kategorilerinin yanı sıra oyuncu katılımını ve heyecanını sağlamak için heyecan verici bonus turları.

Bazı SwinttGames Slotları hangisi devam edecek AmiralBet platformlar içerir TaçMistik Ayı XtraHold™, VE Elektrik elemanları. Aynı zamanda, Swintt Premium gibi başlıklar Sınırsız kitap ustası, Ekstra kazanç X, VE Takutik özgün tasarım, güçlü ve ödüllendirici mekanik arayan oyuncular için mevcut olacak yuva gibi özellikler doğrudan ücretsiz döndürme özelliği.

Çeşitli Portföy:

Lars Kollind, Swintt’te İş Geliştirme Müdürüdedi ki: “Yeni pazarlara erişimimizi genişletirken, önde gelen operatörler ve markalarla ortaklık arıyoruz ve AdmiralBet’te tam da buna sahibiz. Sırbistan’daki oyuncular arasında oldukça popüler ve SwinttGames ve Premium slotlarımızın oyun lobisinde ilk kez sıralandığını görmek harika.”

Kollind ayrıca şunları söyledi: “Slot portföyümüzün çeşitli olması ve saflardan yeni nesil deneyimler arayanlara kadar her türden oyuncuya hitap edecek oyunların bulunması için büyük çaba harcıyoruz. AdmiralBet, bu oyunları rakiplerinden farklı kılmak için kullanabilir ve ayrıca oyuncularına yeni ve heyecan verici eğlence deneyimleri sunabilir.

AdmiralBet Çevrimiçi Operasyonlar Başkanı Milan Djurmezekledi: “Swintt, Avrupa’daki pazarlarda yüksek talep gören bir stüdyo, bu nedenle slotlarını Sırbistan’daki oyuncularımıza ilk getiren biz olmak istedik. Farklı klasik slot seçenekleri ve başarılı Premium oyunlarıyla portföyü çok çeşitlidir. Swintt kitap serisi ve onun Xtra mekaniğini içeren oyunlar da büyük ilgi görüyor. Bu bizim için önemli bir katkı ve oyun teklifimizi rakiplerimizin üzerine yükseltiyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla