Swintt ve NetBet, yeni bir Avrupa pazarını fethetmek için güçlerini birleştiriyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik geliştiricilerinden biri olan Swintt ve popüler bir çevrimiçi kumarhane olan NetBet, Malta pazarlarında bir ortaklık konusunda anlaştı.

SwinttGames ve SwinttPremium sürümleri:

Oyuncular çok çeşitli popüler oyunların tadını çıkarabilecekler. Swintt’in etkileyici portföyüyapılan slot oyunları dahil NetBet tüm ülkede ünlü. Mevcut olacak oyunlar, SwinttGames VE SwinttPremium teklifler.

Malta’daki tüm yetki alanlarında çıkış yaptıktan sonra, ortaklık NetBet ile Swintt’in oyunlarını Almanya ayrıca, NetBet lisansı ülkede onaylandıktan sonra gerçekleşecek.

SwinttGames, modern ve benzersiz başlıklar harika tasarımları ve ardından gelen etkileyici mekanikleri ile kolayca tanınırlar. Öte yandan, SwinttPremium oyunları oynanmak içindir. daha geleneksel oyuncular, onlara her zaman sevilen kara tabanlı yuvaları hatırlatıyor. Semboller kolayca tanınabilir, sesler halk tarafından iyi bilinir ve bonus turları en zorlu oyuncuları bile tatmin edecek şekilde özenle hazırlanmıştır.

Teklifteki popüler başlıklar:

başlıkları arasında SwinttGames NetBet online casino portföyüne dahil edilecek teklifler en popüler olanlardır. Aloha Spirit XtraLock VE Taç. Sınırsız kitap ustası VE Yedi sınırsız kitapait SwinttPremium, Malta’daki oyunculara da sunulacak. Bu oyunlar popüler oyunların bir parçasıdır. Kitap serisisadece harika oynanışı nedeniyle değil, aynı zamanda büyük kazanma potansiyeli nedeniyle oyuncular arasında bir hit haline geldi. Yedi sınırsız kitap potansiyel olarak oyuncuya liderlik edebilir temel bahsin 5.000 katı bir ödeme.

Swintt’in CEO’su David Manndedi ki: “NetBet, Avrupa’daki oyuncular arasında oldukça popüler bir kumar markasıdır ve Swintt ile olan bu ortaklık, operatörün slotlarımız aracılığıyla oyuncularına eğlenceli, heyecan verici ve ödüllendirici deneyimler sunmasını sağlayacaktır. Portföyümüz inanılmaz derecede çeşitlidir ve SwinttGames ve SwinttPremium aracılığıyla tüm oyuncu tercihlerine hitap eden oyunlar sunmaktadır. Bu, NetBet’in yalnızca oyuncu beklentilerini karşılamakla kalmayıp aşmasına ve çevrimiçi slot oyuncuları için lider bir destinasyon haline gelmesine yardımcı olacaktır.”

Claudia Georgevici, NetBet Halkla İlişkiler Müdürüşu yorumu da yaptı: “NetBet ekibi her şeyden önce çevrim içi slotların hayranıdır ve bir süredir Swintt oyunları oynuyoruz. Kapsamlı slot portföyünü kesinlikle lobimize entegre etmemiz gerektiğini biliyorduk ve bizim için önemli olan bir ortaklığı gerçekleştirdik. Oyuncuların The Crown ve Master of Books Unlimited gibi slotlarda makaraları aydınlatmasını ve ilk dönüşten sonuncuya kadar yaşanabilecek eğlence, beklenti ve heyecanın tadını çıkarmasını bekleyemeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla