Termas del Arapey yakında yepyeni kumarhanesine ve oteline kavuşuyor

Uruguay, Salto’da küçük bir tatil kasabası olan Termas del Arapey yakında yeni kumarhanesine sahip olabilir. Onaylanırsa, yeni kumarhane ülke için harika bir haber olacak çünkü Uruguay’da zaten popüler olan bir turizm merkezinin popülaritesini daha da artırmaya yardımcı olacak.

Tüm alan için faydalar:

GİBİ Andrés Lima, Salto belediye başkanıhükümetin yeni kumarhane üzerinde çalıştığını ve nihayet başlamak için gereken her şeyi hazırladığını söylüyor. Gelişim. Planlar henüz onaylanmadı, ancak popüler turistik destinasyonu içeriyor Arapey Hamamlarıbu nedenle yerel turizm daha fazla fayda sağlayacaktır. yeni mülk Bölgede.

Ancak şu anda asıl sorun, finansman proje için. Hükümet proje için fon sağlamaya çalışıyor. özel yatırımcılar, Lima’nın iddia ettiği gibi. Saniye kaynakONLAR Turizm bakanlığı yatırım yapmakla ilgilenen yatırımcılardan fon toplamak istiyor. Oteller, su parkıVE kumarhane salonu mülk üzerinde.

Bölgede yeni gayrimenkul ihtiyacının ardındaki bir başka sebep de, yaratacak olmasıdır. bir dizi iş sakinler için. Kamu ve hükümet, halen işsiz olan ve iş arayan gençleri dört gözle bekliyor. yeni kumarhane ve otel.

Bu, bölgedeki kumarhaneden ilk kez bahsediliyor. Nisan 2023’te yeni olduğu açıklandı su parkı sitesinde inşa edilecekti. Arapey Belediye Oteli. O zamanlar pandemi nedeniyle kapatılan otelin taşınacağı kamuoyuna duyurulmuştu. özel bir şirket su parkı inşa etmek. Kumarhaneden şimdiye kadar bahsedilmedi.

Gelecek için büyük planlar:

Son zamanlarda, Uruguay’daki birçok kumarhane tadilatta. Bunlardan biri San Raffaele Otel tarafından kısa süre önce satın alınan Punta del Este’de Cipriani grubu. 2011 yılında kapatılan otel, 2018 yılının Şubat ayında etkileyici bir meblağ karşılığında satın alındı. 40 milyon dolardan fazla. Şu anda yenileme çalışmaları devam ediyor devam etmekte.

Ancak hepsi bu kadar değil: hükümet ülkede yeni kumarhaneler ve oteller inşa etmek için çok çalışıyor. ONLAR Uruguay Cumhurbaşkanlığı Sekreteri geçtiğimiz günlerde yeni bir resort otel ve kumarhane haberini paylaştı. Yeni bina yılında yapılacak Paysandu şehrive ekspertiz değeri 22 milyon dolar.

Köln’de bir kumarhane de yeniden açılacak ve teklif göre bir an önce yapılmalı Turizmden Sorumlu Müsteşar Renzo Monzeglio.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla