Termas del Arapey yakında yepyeni kumarhanesine ve oteline kavuşuyor

Uruguay, Salto’da küçük bir tatil kasabası olan Termas del Arapey yakında yeni kumarhanesine sahip olabilir. Onaylanırsa, yeni kumarhane ülke için harika bir haber olacak çünkü Uruguay’da zaten popüler olan bir turizm merkezinin popülaritesini daha da artırmaya yardımcı olacak.

Tüm alan için faydalar:

GİBİ Andrés Lima, Salto belediye başkanıhükümetin yeni kumarhane üzerinde çalıştığını ve nihayet başlamak için gereken her şeyi hazırladığını söylüyor. Gelişim. Planlar henüz onaylanmadı, ancak popüler turistik destinasyonu içeriyor Arapey Hamamlarıbu nedenle yerel turizm daha fazla fayda sağlayacaktır. yeni mülk Bölgede.

Ancak şu anda asıl sorun, finansman proje için. Hükümet proje için fon sağlamaya çalışıyor. özel yatırımcılar, Lima’nın iddia ettiği gibi. Saniye kaynakONLAR Turizm bakanlığı yatırım yapmakla ilgilenen yatırımcılardan fon toplamak istiyor. Oteller, su parkıVE kumarhane salonu mülk üzerinde.

Bölgede yeni gayrimenkul ihtiyacının ardındaki bir başka sebep de, yaratacak olmasıdır. bir dizi iş sakinler için. Kamu ve hükümet, halen işsiz olan ve iş arayan gençleri dört gözle bekliyor. yeni kumarhane ve otel.

Bu, bölgedeki kumarhaneden ilk kez bahsediliyor. Nisan 2023’te yeni olduğu açıklandı su parkı sitesinde inşa edilecekti. Arapey Belediye Oteli. O zamanlar pandemi nedeniyle kapatılan otelin taşınacağı kamuoyuna duyurulmuştu. özel bir şirket su parkı inşa etmek. Kumarhaneden şimdiye kadar bahsedilmedi.

Gelecek için büyük planlar:

Son zamanlarda, Uruguay’daki birçok kumarhane tadilatta. Bunlardan biri San Raffaele Otel tarafından kısa süre önce satın alınan Punta del Este’de Cipriani grubu. 2011 yılında kapatılan otel, 2018 yılının Şubat ayında etkileyici bir meblağ karşılığında satın alındı. 40 milyon dolardan fazla. Şu anda yenileme çalışmaları devam ediyor devam etmekte.

Ancak hepsi bu kadar değil: hükümet ülkede yeni kumarhaneler ve oteller inşa etmek için çok çalışıyor. ONLAR Uruguay Cumhurbaşkanlığı Sekreteri geçtiğimiz günlerde yeni bir resort otel ve kumarhane haberini paylaştı. Yeni bina yılında yapılacak Paysandu şehrive ekspertiz değeri 22 milyon dolar.

Köln’de bir kumarhane de yeniden açılacak ve teklif göre bir an önce yapılmalı Turizmden Sorumlu Müsteşar Renzo Monzeglio.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla