The Star, Sheraton Grand Mirage’ı 200 milyon dolara sunuyor

Avustralyalı kumarhane devi The Star, şirketin %10 hissesini yaklaşık 142 milyon dolara sattıktan sonra Gold Coast’taki Sheraton Grand Mirage tatil beldesini 200 milyon dolara sunuyor. Kumarhane şirketi daha sonra, kara para aklamayı önleme ücretleri ve potansiyel vergi rejimi değişikliklerinden beklenen 1.11 milyar $’lık zararı azaltmak için 545 milyon $’ı hedefleyen büyük ölçüde indirimli sermaye artırma kampanyasına devam ediyor.

2017’de satın alınan lüks sahil mülkü:

Sheraton Büyük Serap Avustralya’da bulunan lüks bir sahil tesisidir. Altın Sahili ile Yıldızlar payı yüzde 50’ye eşittir. Hong Kong Menkul Kıymetler Borsasında işlem gören diğer ortaklar Uzak Doğu Konsorsiyumu VE Chow Tai Fookher biri yüzde 25’ini kontrol ediyor Sheraton Büyük Serap mülk. Aynı şekilde, bu şirketler 3,6 milyar dolarlık sermayeden eşit paya sahiptir. Queens Wharf kumarhanesi ve tesisi proje içinde Brisbane.

Bu üç şirket arasındaki ortak girişim, 2017 yılında Sheraton Grand Mirage’ı yaklaşık olarak satın aldığında kuruldu. 140 milyon dolar. Yıldız alımına katkıda bulundu. 40 milyon dolarlık sermaye.

Satış, sermaye artırımı ile gerçekleştirilir:

Tatil yerinin satışı, kumarhane operatörünün açıkladığı geçen ay duyurulmuştu. 800 milyon dolarlık sermaye artırımı yaklaşık € tutarındaki beklenen yasal net zararı dengelemek için 1,11 milyar dolar şirketin kara para aklamayı önleme prosedürlerine uymaması nedeniyle bir dizi yasal kovuşturmanın yanı sıra eyalet vergi rejimindeki olası değişikliklerden kaynaklanan beklenen kayıplardan kaynaklanmaktadır.

Sermaye artırımı dahil 115 milyon dolarlık hisse 1,52 $’lık önceki kapanışa göre %21 indirimle 1,20 $’dan teklif edildi. Ayrıca, Yıldız eğlencesi neredeyse satıldı % 10’luk bir pay. yaklaşık olarak Avustralyalı bir kumar makinesi milyarderine 142 milyon dolar kara para aklamayı önleme ihlallerinin neden olduğu zararı azaltmak için. şirket şimdi sunuyor Sheraton Büyük Serap İçin 200 milyon dolar aynı amaç için.

200 Milyon Dolarlık Tesis Küresel Yatırımcıları Bekliyor:

ONLAR Sheraton Büyük Serap üzerinde 3.45 hektarlık bir alan üzerinde duruyor. Altın Sahili 300 araçlık park yeri ve 215 metreden fazla plaj ile birlikte kapsamlı konferans ve etkinlik olanakları sunar. Açıklanan 200 milyon dolarlık satışla, Yıldız 2022’de yapılan 1,93 milyar dolarlık otel anlaşmalarına kıyasla ülkedeki otel gelirini bu yıl el değiştiren yaklaşık 1 milyar dolara yükseltecek. JLL Oteller ve Konaklama Grubutarafından belirlenmiş Yıldız Gold Coast mülkünü halka arz ediyor.

“Avustralya otel pazarı, bu yıl Hong Kong, Singapur, Endonezya ve Orta Doğu’dan grupların liderliğindeki offshore sermayeden önemli ilgi görmeye devam ediyor.” JLL CEO’su ve yatırım satışları başkanı Peter Harper şunları söyledi:. “Daha büyük anlaşmalardan bazıları, yeni alıcıların Avustralya otel pazarına girerek, alana taze sermaye enjekte etmesini ve sektörümüzün küresel yatırımcılara çekiciliğini göstermesini sağladı.”

The Star ve Hong Kong’da kayıtlı ortakları, 21 Nisan’da sona erecek olan ilgi beyanlarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla