Tom Horn Gaming, Triple Thunder yuvasını piyasaya sürdü

Tom Horn Gaming, Türkiye’deki ilk yasal düzenlemeye tabi içerik sağlayıcısı. Litvanya, fantastik özellikler ve yaratıcı hikaye anlatımı sunmak için Triple Thunder slot oyununu piyasaya sürdü. Tek bir temaya odaklanmak yerine, tamamen farklı bir oyun deneyimi sunmak için Yunan, İskandinav ve Slav mitolojisini tek bir temada birleştiriyor.

Eşsiz mitolojik tema:

Popüler mitolojik temasıyla, üçlü gök gürültüsü oyuncuları elementlerle heyecan verici bir savaşa katılmaya davet ediyor. önünde bulunan 5×5 ızgaraONLAR yuva bir kazanç sağlamak için en az beş eşleşen sembolün dikey veya yatay olarak bağlandığı bir küme ödeme sistemi kullanır. Her kazanca ulaşıldığında, makaralarda daha fazla sembolün görünmesi için yer bırakarak kazanan kümeleri kaldırmak için paramparça modu etkinleştirilir. Tek bir döndürme, tekrarlanan kazançlar ve uzatılmış oyun süresi verebilir.

Gücü artırın:

Sonrasında Thunder toplama işlevi, oyuncular, çeşitli kazanç çarpanları ve ek ücretsiz dönüşlerle ücretsiz dönüş turuna katılarak kazanma şanslarını artırır. Temel oyunda, oyuncular ilgili segmentlerini doldurmak için semboller toplar ve temsil ettikleri wild’ları etkinleştirir. Zeus’un Yıldırım Yolu, Thor’un Şimşek Devi, VE Perun’un fırtınalı vahşisi. Antik Tanrı Sembollerinin gücü, bir oyuncu eşleşen sembollerle her galibiyet elde ettiğinde artar.

Mevcut seçenekler:

Gök gürültüsü en yüksek sesle ne zaman kükredi Dağılım sembolleri atamak için oyuna girin Üçlü Thunder Ücretsiz Döndürme, aralığında mevcuttur. dört ila on tur. Ek olarak, oyuncular tercih ettikleri bir tanrıyı seçebilir ve tercih ettikleri çarpan ve bedava döndürme kombinasyonunu seçebilirler. Ayrıca satın aldıktan sonra Triple Thunder Free Spins turuna doğrudan erişim elde edebilirsiniz. bonus turu hisselerinin 80 katı.

Torn Horn Gaming’in son sürümü tedarikçinin şaşırtan ve olağan deneyimlerin ötesine geçen ürünler yaratmaya hazır olduğunu gösterir. Aynı zamanda, farklı mitolojileri bir araya getiren ve daha geniş bir oyuncu topluluğuna hitap eden oyunun teması, sağlayıcının erişimini genişletmesine ve daha da büyümesini sağlamasına yardımcı olabilir.

Piyasadan geri bildirim bekliyorum:

Yeni sürüm hakkında yorum yapmak, Ondrej Lapidleri, CEO İLE Tom’un korna oyunu, dedi ki: “Triple Thunder, tek bir macerada ortaya çıkan üç gök gürültüsü tanrısının harika bir anlatımıyla güzel hazırlanmış bir oyundur. Oyun, onu muazzam düzeyde bağımlılık yaratan yeniden oynama değerine sahip eğlenceli bir slot yapmak için tüm doğru bileşenlere sahiptir – büyüleyici grafikler, sürükleyici müzikler ve ilgi çekici özellikler – ve uluslararası pazarlarda nasıl ilerlediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla