Triple Edge Studios, Devilish Fortunes slotunu piyasaya sürüyor

Games Global’in sahibi olduğu özel bir stüdyo olan Triple Edge Studios™, en yeni sansasyonel oyununu piyasaya sürdü Kötü Şanslar™. Bu slotta oyuncular Lucky adında küçük bir şeytanla tanışma, onunla bir anlaşma yapma ve sonunda kendilerini bekleyen 5 Rising Rewards™ jackpotunu alma fırsatına sahip olur.

Aksiyon dolu grafikler:

Bu şeytan temalı olanı yuva yukarıda bahsedilen Lucky’ye ve oyunculara yaptığı yardıma odaklanıyor, ancak yalnızca onunla anlaşma yapmaları durumunda. Oyun, oyuncuların büyük mor koltukta oturan küçük kırmızı bir şeytanı görebileceği oturma odasında oynanır ve oyuncuların arkasında bulunan ikramiye çarkına ulaşmak için onu geçmesi gerektiğini bilen bir sırıtışla oturur. Dahası, kendinden o kadar emin ki orada kayıtsızca oturup ateşli bir madde içerek oyuncuların kendisine yaklaşmasını beklediğini görebiliyoruz.

Kazanan bir kombinasyon oluşturmak için oyuncuların en soldaki veya en sağdaki makaradan başlayarak bitişik makaralarda en az 3 eşleşen sembolün bir kombinasyonunu oluşturması gerekir. Ayrıca bu oyun şunları içerir: 5 makara VE 3-4-5-4-3 sıralarsahip olmak yüksek oynaklıkA RTP İtibaren %96,01, maksimum kazanç İtibaren Oyuncunun bahsinin 5.000 katı ve teklifler 720 ödeme çizgisi.

Özellikler açısından yukarıda belirtilenler vardır. Jackpot Yükselen Ödüller™Oyuncular Lucky’nin altın kazanındaki makaralara düşen paraları biriktirirse değeri artabilir. Ayrıca yukarıda bahsedilen jackpotlar her makaranın üzerinde gösterilir.

Potansiyel olarak tetiklemek Lucky’nin Jackpot ÇarkıTHE İkramiye aktivasyon sembolü inmek gerekir. Etkinleştirildikten sonra oyuncular, farklı renklerle renklendirilmiş bölümlere ayrılmış söz konusu çark üzerinde 1 dönüş yapabilirler. Bu bölümler 5 jackpotun her birine atanır ve oyuncuların yukarıda bahsedilen jackpotlardan birini kazanmaları garanti edilir.

Sırada şu var Ücretsiz döndürme bonus turu ve Ücretsiz döndürme çarpanıOyuncular LUCKY’yi şu adresten yazabilirse etkinleştirilebilir: Yığılmış Dağılım sembolleri silindirlerin üzerinde bulunur. Ancak oyuncular daha fazla Dağılım alarak maksimum 19 bedava dönüş ve ekstra 5 kat artış bedava döndürme çarpanında.

Dünya çapında en sevilen oyunların portföyü:

THE geliştirici markanın yaratıcı dürtüsünü ve yaratıcılığını sergilemeye odaklanan etkileyici bir içerik teklifinin yanı sıra, oyuncularda yankı uyandıracak yüksek enerjili oyunlar sunmaya sarsılmaz bağlılığıyla övünüyor. Bu anlamda geliştiricinin portföyünde dikkat çeken tek oyun bu yeni sürüm değil. Bunun gibi başkaları da var Kadim Şanslar Poseidon Megaways™, Lara Croft®: Güneşin Mezarı™ VE Ateşin ve güllerin jokeri™.

Bu yeni versiyondan gurur duyduğumuzu ifade ederek, Triple Edge Studios Kıdemli İş Geliştirme Müdürü, Alex Monsmayorum yaptı: “Lucky’yi ve onun şeytani yollarını izleyicilerimizin üzerine salmaktan, heyecan verici Rising Rewards™ jackpotlarımızı yeniden ateşleyerek yeni ve ateşli bir oyun dünyasına taşımaktan büyük heyecan duyuyoruz. Beş garantili jackpottan birini kazanma şansını sunan özel Devil’s Jackpot Wheel bonusu deneyimi daha da zenginleştiriyor. Devilish Fortunes™’un grafikleri, müzikleri ve oynanışı, heyecan ve ödülü birleştirerek oyuncuların kendilerini içinde bulacakları ilgi çekici bir yolculuk yaratıyor şeytani derecede komik bir şekilde.”

Ürün Direktörü Küresel Oyunlar, Andy Boothekledi: “2024’te hitler gelmeye devam ediyor ve Devilish Fortunes™ etkileyici portföyümüze değerli bir katkı olacağa benziyor. Triple Edge Studios™, giderek güçlenen ve düzenli olarak yaratıcı içerikler üreten bir stüdyodur. Oyuncuların büyük kazançların peşinde koşarken Lucky’yi tanırken harika vakit geçireceklerine eminiz.

THE Uluslararası Casino Fuarı (ICE London) 8 Şubat’ta Londra’daki Excel’de başladı, aynı zamanda bu oyun da piyasaya sürüldü. Bu bağlamda Triple Edge Studios, etkileyici portföyünü stantta sergileyeceğini açıkladı. N5-120Games Global’in diğer özel stüdyolarıyla birlikte vb. Stüdyo Bulvarı Sunborn Yat Oteli’nde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Max Win Gaming, yeni Midnight Thirst Deadspins slotunu piyasaya sürüyor

Max Win Gaming, heyecan verici yeni slotunda biraz kan döküyor, Geceyarısı Susuzluğu Deadspins. Ana karakterler arasındaki aşk-nefret ilişkisi heyecanı başka bir seviyeye taşıyor ve muhteşem ödüller deneyimi tamamlamak için var. Kan ararken: Bu heyecan verici oyun tarafından desteklenmektedir Kızıl Kaplanve oyuncuların susuzluklarını gidermek ve bir gün veya gece daha hayatta kalmak için yeni kan arayan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Prime ağındaki ilk ikramiye yaklaşık 245.000 € tutarındadır

Uzun bir bekleyişin ardından, SOFTSWISS Jackpot Toplayıcı tarafından resmi olarak geçen yılın Ekim ayında tanıtılan 1. Prime Network Jackpot, nihayet 7 Şubat’ta kazanıldı. Şanslı kazanan 244.742,34 € tutarındaki ödülü evine götürdü. Prime Network Jackpot Kampanyası: THE kumarhane operatörleri bunların bir parçası olan Prime Network İkramiye Kampanyası ortaklaşa kurdular paylaşılan ödül havuzları oyuncu odaklı, yani ödül […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Topluluk programlarını içerecek Cohen kumarhane yatırımları

On bir kumarhane şirketi, New York şehir merkezinde mevcut üç kumarhane lisansı için yarışıyor. Sabırlı koşuculardan biri, Queens’teki Citi Field yakınlarında 8 milyar dolarlık bir kumarhane tesisi geliştirmek için yakın zamanda kumarhane ve eğlence devi Hard Rock International ile ortaklık kuran Mets’in sahibi Steve Cohen. Ancak yerel halkın bazı üyeleri, bitişikteki Flushing Meadows Corona Park’taki […]

Daha fazla