Video oyunu yasallaştırma için Chicago belediye başkanı adayları

Her iki Chicago belediye başkanı adayı – Paul Vallas ve Brandon Johnson – 4 Nisan seçimlerinde seçilirlerse video kumar makinelerinin şehir sınırları içinde yasallaştırılmasını destekleyecekler. Adaylar bu nedenle, yalnızca şehir sınırları içinde fiziksel bir kumarhane kurmayı seçen ve kamu yatırımı için önemli bir gelir kaynağı yaratmayı bekleyen önceki Chicago büyüklerinin uygulamalarını değiştireceklerdi.

Önemli gelir kaynağı:

WBEZ Chicago’ya göreCPS’nin eski CEO’su Paul Vallas kullanacağını söyledi “adil bir paylaşım” şehirdeki gelişmelere yatırımı finanse etmek ve geliri değerlendirmek için kumar gelirlerinin “geliştiricinin komisyon parası”. Ayrıca, Brandon Johnson yasallaştırılmış video kumarını desteklediğini belirtti “kamu güvenliği, ulaşım, barınma ve diğer kamu konaklamalarına yapılan kritik yatırımlar için önemli bir gelir kaynağı olarak.”

Yapım aşamasındaki kumarhane:

Bu girişimler, dünyadaki ilk kumarhane olarak gerçekleştirilir. Şikago şehri başarılı bir komisyonculuğun ardından yapım aşamasındadır. Belediye Başkanı Lori Lightfoot 2019’da devlet düzenleyicileri ile uzlaşma halinde. Seçilen operatör: Yazan Bally ve şehir yetkilileri kumarhanenin bölgede olmasını bekliyor. Batı Nehri bölgesi yakın paraya çevirecek 200 milyon dolar ciro kamu finansmanını önemli ölçüde teşvik eder.

Video kumarın destekçileri ve karşıtları:

Kaynak ayrıca, yerel kumarhane operatörlerinin, bu tür oyun oynamanın kara tabanlı kumarhanelerin gelirini etkilemesinden korktukları için çoğunlukla video oyun makinelerine karşı çıktıklarını bildiriyor. Milyarder kumar kralı Neil Blumkoşan kim Nehir kumarhanesi Des Plaines’de, Onlardan biri. Ama oğlu, Andrea Bluhmo zaten birkaç tane yaptı poker pazar eğilimlerine tanıklık etmek için makine yatırımları. O da bağış yaptı 150.000 $ yasallaştırılmış video kumarını destekleyen 2019 belediye başkanlığı kampanyalarına.

Bir sessizlik perdesi:

2019 belediye başkanlığı kampanyasında, Paul Vallas video kumarını da desteklemişti, ancak bir sözcü aracılığıyla video oyun makinelerinin yasallaştırılmasına ilişkin seçim sonrası planları hakkında Andrew veya Neil Bluhm ile konuşmadığını söyledi. Aynı zamanda, Andrea Bluhm dahil olduğu bir video kumar terminali işiyle artık herhangi bir ilgisi olmadığını iddia etti.

Chicago Pazar Potansiyeli:

verilerine göre Illinois Oyun tahtasıIllinois eyaleti yaklaşık olarak 10.5 milyar dolar 2022 yılında video oyun makinelerinde. Toplam bahis sayısından, belediyelerin makinelerle elde ettiği gelirler 135,5 dolar milyon vergi geliri. Konsey ayrıca eyaletin şu anda 8.200’den fazla yerde 45.100’den fazla video oyun terminaline sahip olduğunu bildirdi.

Video oyunları, başladığı 2012’den bu yana hızla büyüdü ve ilgili devlet kurumları, terminallerin yasallaştırılmasının video oyunu gelirlerini önemli ölçüde artıracağını kaydetti. Belediye başkanı adayları Paul Vallas ve Brandon Johnson aynı fikirdeler ve harekete geçmek için 4 Nisan seçimlerini bekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla