Videoslots, uyumsuzluk nedeniyle 2 milyon £ para cezası ödeyecek

İngiltere Kumar Komisyonu yayınlandı operatörün sosyal sorumluluk ve kara para aklamayı önleme (AML) prosedürlerine uymaması nedeniyle Videoslots Limited’e 2 milyon sterlin para cezası. Komisyonun Videoslots’un faaliyetlerine ilişkin soruşturmasının ardından verilen para cezası, operatörün düzenleyici kurumla yaptığı anlaşmanın bir parçasını oluşturacak.

Düzenleyici başarısızlıklar:

Sınırlı video slotlarıONLAR Malta merkezli 2023 Yılın Online Casino Operatörü, oyun platformları işletiyor videoslots.com, videoslots.co.uk, VE www.mrvegas.com. Platformu inceledikten sonra, komisyon bulundu Video slotları nişanlı bir dizi başarısızlık sorumlu oyun prosedürlerinde. Komisyon ayrıca operatörün arıza uygun uygulamak risk yönetimi ve durum tespiti prosedürleri AML veri işlemlerinde.

Sosyal sorumluluk başarısızlıkları:

Şirketin ileriye dönük olarak riskli davranışlara sahip oyuncuları belirleyemediği bildirildi. hasara tabiyasa uyarınca, operatörün zamanında teslim etme yükümlülüğünün ihlalini teşkil eden sorumlu oyun incelemesi. Ücretlerin kendileri şunları içerir: değerlendirme başarısızlığı oyuncular tarafından yatırılan veya kaybedilen miktarların sorumlu kumar limitleri içinde olup olmadığı. Ayrıca operatör, müşterilerin güvenli oyun limitlerini aşmasına izin vermiştir. kumar oynamaya devam et önemli miktarda bu nedenle uyum sağlayamamak sosyal sorumluluk ile ilgili hükümler.

Kara para aklamayla mücadele iflasları:

Komisyon dayattı 2 milyon sterlin ceza yukarıdaki sonuçlara göre ve kumar operatörü için varsayılanlar öngörülene kara para aklama önleme süreçleri uygulanamaması dahil zamanında kara para aklamayı önleme incelemeleri oynanan fonların kaynakları ve önemli gecikmeler risk yönetimi prosedürlerinin uygulanmasında. Bu önlemler, etkili bir şekilde uygulanamayacakları bir aşamada devreye girecekti.

Yetersiz Kara Para Aklamayı Önleme Analisti Gücü:

Video slotlarıKara para aklamayı önleme prosedürlerindeki başarısızlıklar, erken uygulamadaki başarısızlıkları da içermektedir. durum tespit süreci müşteriler için böylece platformun daha fazla yönetilebilirliğini desteklerken aynı zamanda beyan edilenleri de göz ardı eder. Riske dayalı yaklaşım. Buna göre İngiltere Kumar Komisyonubu başarısızlıklar şunlardan kaynaklanıyordu: kara para aklamayı önlemede yetersiz analist gücü şirket politikalarına ve düzenleyici otorite gerekliliklerine uygun olarak verileri işlemek veya şüpheli AML hesaplarının incelemelerini yapmak.

Sosyal sorumluluk programlarını finanse edenlere para cezası:

Komisyon şirketle yapılan anlaşmadan toplanacak 2 milyon sterlinin sosyal açıdan sorumlu amaçlar için kullanılacağını söyledi. Sınırlı video slotları Mart ayında Hollandalı oyun otoritesine ödenen 10 milyon dolarlık para cezasına Birleşik Krallık düzenleyicisi tarafından verilen en son para cezasını ekleyecek. Suudi Arabistan uzantısı bu ülkedeki kumar yasalarını ihlal ettiğin için. Bu pantolonlar, video slot platformlarının o kadar meşgul olduğunu ve herhangi bir zamanda düzenleyici başarısızlıkların ortaya çıkabileceğini kanıtlıyor ve böylece şirketi çevrimiçi oyun uyumluluğuna çok dikkat etmesi konusunda uyarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla