Wazdan, 9 Coins™ serisinin kurulumunu başlatıyor: 16 Coins™

Malta, Valletta merkezli ödüllü bir slot geliştiricisi ve toplayıcı olan Wazdan, çok sevilen 9 Coins™ slot serisinin son bölümü olan 16 Coins™’i piyasaya sürdü. lezzetli ikramiyeler.

Ayrıca, önceki sağlayıcı benzer çekimler içermek 12 madeni para™ ve 9 Coins™: Büyük Platin Sürümü.

Yuva görünümü:

Bunun düzeni yuva üzerinde gerçekleşen eylem ile oldukça basit 4×4 ızgara ve asıl amaç, oyuncuların mümkün olduğu kadar çok madeni para basmasıdır. Ayrıca oyun her cihazda oynanabiliyor ve müzikleri de oyunun atmosferini tamamlıyor.

Oyuncular temel oyunda hiçbir şey kazanamazlar ve ana hedef, 4 merkezi pozisyonda 4 eşleşen bonus sembolün bir kombinasyonuna ihtiyaç duydukları Hold the Jackpot™ bonus oyununu etkinleştirmektir. Bununla birlikte, Cash Infinity sembolü, ızgaranın neresinde görünürse görünsün bir sonraki bonus turunun sonuna kadar yapışkan kaldığı ve bir oyuncunun bahsinin 5 katı ve 10 katı değerinde olduğu için bu konuda yardımcı olur.

Sembollere gelince, oyun sadece yüksek değerli bonus sembolleri içerdiğinden, düşük değerli semboller yoktur. Ayrıca slotun sahip olduğu yüksek oynaklıkA RTP İtibaren %96.18, ve maksimum galibiyet 10.000x bir oyuncunun bahsi.

Yuva özellikleri:

Jackpot™’u elinizde tutun – bu, 16 pozisyondan oluşan bir ızgarada oynanan tüm oyunun ana özelliğidir. Ek olarak, oyuncular 3 yeniden dönüşle başlar ve özellik sırasında yalnızca çeşitli bonus sembolleri ve boşluklar gelir. Ayrıca, bu tur sırasında, yeni bonus sembolleri, tetikleme için kullanılan sembollerin yanında yapışkan hale gelir ve bu, yeniden dönüşlerin her seferinde sıfırlanmasına ve normal nakit bonus sembollerinin, bahsin 1x ile 5x arasındaki değerlerle inmesine neden olur. oyuncu.

Ama hepsi bu kadar değil; çünkü çok var 3 büyük ikramiye Mini, Minor ve Major bonus sembolleri ızgarada göründüğünde tetiklenebilen burada mevcuttur. Semboller, bir oyuncunun ayrı ayrı 10x, 20x ve 50x değerindedir. ONLAR Koleksiyoner sembolü mevcut tüm nakit ve Cash Infinity™ sembollerinden ödül değerini toplar ve ardından toplam miktar, x1 ile x20 arasında bir çarpan ile artırılır. Ayrıca, gizemli sembol, Cash Infinity™ sembolü dışında herhangi bir sembole dönüşebilir ve Büyük ikramiye gizem sembolü Mini, Küçük ve Büyük sembollerden birine dönüşerek 3 Büyük İkramiyeden birini ortaya çıkarabilir.

Oyuncuların son dönüşleri bittiğinde, özellik sona erer. Ancak, 16 makaranın tamamını yüksek değerli yapışkan bonus sembolleriyle kaplamayı başarırlarsa, oyuncunun ilk bahsinin 1.000 katı değerinde bir Grand Jackpot ile ödüllendirileceklerdir. Ancak bu, oyunun son galibiyetidir, dolayısıyla bu durumda daha fazla galibiyet yasaktır.

Chance Level™ mekanizması – bu özelliğin varsayılan sürümü kapalı, ancak oradalar 3 ayar varsayılan sürüme ek olarak. Oyuncular bu ayarları etkinleştirmeyi seçerse, spin başına 2x, 4x veya 6x ekstra bahis ödemek zorunda kalabilirler; Jackpot™’u elinizde tutun karakteristik. Bununla birlikte, ayarlar, oyuncuların oynaklığı ve hızı seçmesine de izin verir. oyun.

Cash Infinity™ mekaniği – Cash Infinity™ sembolleri oyuncular tarafından her zaman kullanılabilir, temel oyunda rastgele yer alır ve bonus özelliği tetiklenene kadar makaralarda kalır. Ancak, yukarıda bahsedildiği gibi bir sonraki bonus özelliğinin sonuna kadar da kalırlar. Semboller orta sıradaysa, oyuncuların Hold the Jackpot™ turunu tetikleme şansı önemli ölçüde artar.

Yeni sürüm hakkında yorum yapmak, şirketinde Ticari Direktör Wazdan, Andrzej Hyla, dedi ki: “9 Coins™ serimizin sürdürülebilir mükemmelliğinden son derece gurur duyuyoruz ve bu gelecek sürüm, yeni ölçütler belirlemeye hazırlanıyor. Makaraların eklenmesi, gelişmiş bir bonus turu ve angajman taahhüdümüzü yansıtan sevilen mekaniğin yeniden canlandırılmasıyla oyuncular başka bir heyecan düzeyini dört gözle bekleyebilirler. Çok sayıda zorlu büyük ödüllü kurs içeren ve oyuncu katılımını ve memnuniyetini artırdığı kanıtlanmış popüler özelliklerle tamamlanan 16 Coins™’in bir kez daha altını çalacağına inanmak için her türlü nedenimiz var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NetEnt, bağımlılık yaratan yeni slot oyunu Lost Relics 2’yi piyasaya sürdü

Önceki sürümünün büyük başarısından sonra, Kayıp emanetlerÜnlü sağlayıcı NetEnt, son versiyonunda oyuncularını bir kez daha büyük maceraya çıkarmaya karar verdi, Kayıp Emanetler 2. Ormanı keşfedin ve gizemli sandıkları bulun: Bilinmeyen dünyalara doğru yapılan bu yolculuk, heyecan verici özelliklerkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak harika bir oyun deneyimi ile birlikte. Gizli sandıklar en cesurlar bekliyor; kendilerini test etmek […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı. Gelirleri kaydedin: BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları. Yakın […]

Daha fazla