Wazdan, Hot Slot: Great Book Of Magic’i sunar

16 Mart’ta WazdanValletta, Malta merkezli ödüllü bir slot geliştiricisi ve toplayıcısı, piyasaya sürülmüş Hot Slot: Great Book Of Magic adlı popüler Hot Slot serisinin son üyesi. Ancak bu slot, heyecan verici Collect to Infinity oyun mekaniği ile geliştirilmiştir.

Yeni yuva çağdaş bir dokunuşla retro ve oyuncuları büyülü bir diyara girmeye ve bir sihirbazdan büyüler öğrenmeye davet ediyor.

Mistik görüş:

Başlığa sadık kalarak, oyunun ana teması sihir, özellikle bir sihirbaz Her gece her türlü büyüyü yapan. Karanlık mağarasında pusuya yatmış, bilgisini aktarmak için yeni öğrencilerini bekler.

Kazanmak için oyuncular en az 2 sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturmalıdır. 10 aktif sabit ödeme hattı yeni, dinamik makaralarda en soldan en sağa doğru 5×3 ızgara. Ancak, yalnızca hat başına en büyük kazanç ödenir, e Dağılım kazanır aktif ödeme hatlarındaki kazançlarla bağlantılıdır.

Beş düşük değerli temel sembol kart değerleri 10, J, K, Q ve A iken, dört yüksek değerli bonus sembolü sihirbazın potu, sihirbazın yılanı, baykuş ve sihirbazın kendisidir. Ayrıca, oyuncu bulabilir iki büyücülük kitabı belirli bir ödeme tablosunda, bunlar Dağılım sembolleri. dışındaki tüm sembollerin yerine geçerler. Genişleyen bonus sembolleri ücretsiz döndürme turunda.

Scatters’a ek olarak, ayrıca bir Ücretsiz döndürme toplayıcı sembolü temel oyun sırasında rastgele görünür ve ücretsiz dönüşler tetiklenene kadar makaralara yapışır.

Bu oyun var değişken oynaklıkbu, oyuncunun düşük, orta ve yüksek oynaklık arasında manuel olarak seçim yapabileceği anlamına gelir; RTP %96.15ortalamanın biraz üzerinde ve maksimum ödeme 6.000x bir oyuncunun bahsi.

Oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Sonsuza Kadar Topla özelliği– ana oyun sırasında bu özelliğe erişmek için, Ücretsiz döndürme toplayıcı sembolü görev görünmek. Diğer semboller dönerken bu sembol yerine kilitlenecek ve değeri +1 büyümek makaralara normal bir Scatter düştüğünde, ancak Ücretsiz Döndürmeleri etkinleştirmeden. Ancak, Sonsuza Kadar Yapışkan özelliği ile Dağılım değeri artırma döndürme toplayıcı sembolü kümesi.

Sonsuzluğa Yapışkan özelliği – A Bu özelliğin eklenmesiyle Scatter temel oyunda herhangi bir zamanda rastgele görünebilir. Bunun gibi dağılımlar, Free Spins turu tetiklenene kadar makaralarda kalacak, yani oyuncunun Free Spins’i tetikleme şansını artıracak. Üstelik, her yapışkan sembol diğer semboller dönerken yerinde kalacaktır.

Ücretsiz döndürme – çarkların herhangi bir yerinde herhangi bir türden 3 Scatter kombinasyonu bu özelliği etkinleştirir ve oyuncuya otomatik olarak 10 Ücretsiz Döndürme kazandırır. Genişleyen bonus sembolü rastgele seçilmiş fonksiyonun başında ve olacak tüm bobini kaplayacak şekilde uzatın ve aktif ödeme hatlarındaki herhangi bir pozisyonda ödeme yapın, buna Kitap ikramiyeleri.

Ayrıca, özellik sırasında ücretsiz dönüşler yeniden tetiklenebilir.

Bonus satın alma – eğer oyuncu bedava spin satın almak istiyorsa bu özelliği başlatabilir Mağaza sembolüne tıklayarak oyunun altında ve satın alma seçeneklerinden birini seçmek. Örneğin, farklı bahis miktarları, oyuncunun ne kadar harcamak istediğine bağlı olarak bir oyuncuya 10, 20, 30, 40, 60 veya 80 bedava dönüş kazandırabilir.

Kumar işlevi – bu bir benzersiz özellik oyunun. Kumarbazlara kazanan kombinasyonlarından herhangi birini makaralarda bahse koyma izni verir. Kumar oynadıktan sonra Gamble oyunu başlar.

Oyunu oynarken, oyuncu tamamen şansa güvenmeli ve oyunu tahmin etmelidir. dönen madeni paranın rengi, kırmızı veya yeşil olabilir. Ancak, oyuncu doğru tahmin ederse, kazançlar ikiye katlandı.

7 denemeye izin verilir doğru tahmin etmek, ancak oyuncu ilk denemesinde doğru tahmin ederse, tur için toplam ödülü Hiç bir şey.

Lansman hakkında yorum yapan Wazdan’ın Ticaretten Sorumlu Başkanı Andrzej Hyla şunları söyledi: “Hot Slot™ serimiz, oyunculara benzersiz oyun deneyimleri sunmaya devam ediyor ve onu Hot Slot™: Great Book of Magic ile zenginleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Gizemli ve büyülü bir temayı en popüler sürükleyici mekaniklerimizden bazılarıyla birleştirmek, bunun harika bir yaratım olmasını sağlıyor ve oyuncuların nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla