Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı.

Gizemli düşüş:

Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE Güçlü Vahşi: Panter, ve tüm şirket ortaklarının erişimine açıktır. Kayıt ücretsizdir. Ayrıca şirket, katılımcı ortaklara ihtiyaç duydukları her şeyi sunacak “kullanıma hazır” grafik ve pazarlama materyalleri ve sürecin sorunsuz ilerlemesini sağlayacak kararlı bir hesap yöneticisi.

Promosyon hakkında yorum yapan, Wazdan Ticari Direktörü, Andrzej HylaDedi ki: “Yılın son çeyreğine girerken, tüm ortaklarımız için başarılı bir yıl sağlamak istedik ve bunu yapmanın saygın ağ promosyonlarımızdan daha iyi bir yolu var mı diye düşündük. Mystery Fall’dan başlayarak, oyuncuları çekmek için 2.500.000 €’luk etkileyici bir ödül havuzuyla operatörlerin büyümeyi en üst düzeye çıkarmalarına ve etkileşimi artırmalarına yardımcı olacağız.”

Sonrasında Gizemli düşüşResmi olarak 15 Eylül’de başlayan ve 15 Ekim’e kadar sürecek olan toplam ödül havuzu bu bir çığlık 2.500.000 € ve tamamen geliştiricinin sponsorluğundadır, CiaoWIN Goccia VE Noel düşüşü ağın bir sonraki promosyonları olacak. Ayrıca yukarıda belirtilen her promosyon, popüler Wazdan markalı promosyon aracını içerecektir. Gizemli düşüşyakın zamanda 2023 CasinoBeats Oyun Geliştirici Ödülleri’nde Yılın Oyun Özelliği ödülüne layık görüldü.

Ağ promosyonlarının açıklaması:

Yukarıda bahsedilen Mystery Fall gibi ağ promosyonlarının bir itibarı vardır. Temel performans göstergelerini (KPI’ler) iyileştirin. Ayrıca operatörlere kendilerini geliştirme fırsatı sunuyorlar. “marka teşhiri” Müşteri etkileşimini artırırken daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Ancak yukarıda bahsedilen bu özel promosyonlar, Wazdan tarafından oyun deneyimini geliştirirken özel bir amaç doğrultusunda geliştirilmiştir. daha uzun oyuncu katılımı o sırada işletme için gelir elde etmek.

İtibaren:

Wazdan modern oyuncuların tercihlerini karşılamak için en son teknolojiyi sürükleyici oyun deneyimleriyle birleştiren uluslararası bir slot oyunu sağlayıcısıdır. Şirket, 2010 yılında iGaming’de yenilik tutkusuyla birleşen küçük bir meraklı grup tarafından kuruldu.

Sektörü fethetme misyonuyla şirket, son yıllarda önemli ölçüde büyüdü ve dünya çapında düzenlenmiş önemli pazarlardaki etkileyici portföyüne yeni lisanslar eklemeye devam ediyor. Şu anda Wazdan, Kuzey Amerika’daki New Jersey, Batı Virginia, Michigan ve Ontario ile Malta, Birleşik Krallık, İsveç, Romanya, Yunanistan ve Hollanda gibi Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 20 yargı bölgesinde oyun sunma sertifikasına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker 18 – 25 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında bedava çevirmeler sunuyor

Yoğun Horizon Poker Ağı’nın önde gelen poker operatörlerinden biri olan Everygame Poker, 18 – 25 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında ücretsiz döndürme kampanyasını yürütmek için Betsoft’un iki çekici slotunu kullanacak. Büyüler ve hazineler VE Ormancılar Yuvaları para yatıran tüm oyuncularla oynarsınız. Mastercard ile para yatıranlar, kendilerine 30 ekstra freespin verilecek ve 30 ek kazanma şansından yararlanacaklar. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Kumar Komisyonu yeni endüstri forumu kuruyor

Birleşik Krallık Kumar Komisyonu, 14 Eylül 2023’te, bu düzenleyici kurumun Birleşik Krallık kumar sektöründen paydaşları içerecek bir endüstri forumu kuracağını ve Komisyona, kumar oynadığım kumar hizmeti sağlayıcılarının operasyonel sorunları hakkında derinlemesine bilgi sağlayacağını duyurdu. Yeni Komisyonun kuruluşu: Komisyon’un Forum’u kurmasının temel nedeninin böyle bir anlayış kazanma ihtiyacı olduğu bildiriliyor. Komisyon başkanı Marcus Boyle’un şunları beyan […]

Daha fazla