Wynn Resorts Taciz Davasında Uzlaşmaya Ulaştı

Las Vegas Review-Journal of the United States District’in yorumuna göre, 2019 yılında dokuz isimsiz kadının şirkete karşı açtığı davanın ardından Wynn Resorts Ltd ve Judy Does No. 1-9’un avukatları tarafından açıklanmayan bir anlaşmaya varıldı. Mahkeme kararı. belgeler. Bildirildiği üzere uzlaşma tutarı açıklanmadı ve mahkeme tarafından mühürlenmesi bekleniyor.

Avukatların davanın reddini ve uzlaşma durumunun doğrulanmasının iki ay içinde belirlenmesini talep ettiklerini belirten uzlaşma bildirimi 5 Eylül 2023’te yapılacak.

2019 yılında açılan dava:

Dava, 2019 yılında Wynn Salon veya Encore Salon’da manikürcü veya makyaj sanatçısı olarak çalışan dokuz kadın tarafından açıldı. Adı bilinmeyen kadınlar Judy 1’den 9’a kadar sayıları yapıyor eski sevgililerinin işlediği iddia edilen cinsel tacizle ilgili spesifik iddialarda bulundukları bildirildi Steve Wynn, Wynn’in CEO’su Kaynağa göre Wynn, mahkeme önündeki duruşmalarda iddiaları reddetti. ABD Bölge Hakimi James Mahan Mart 2019’da dava düştüğünde.

Özel ücretler:

Ancak mahkeme belgelerinin, Steve Wynn’in iddia edilen cinsel tacizine ilişkin kadınların grafik açıklamalarını içerdiği bildirildi. Kaynağın bildirdiğine göre, defalarca hiç kimseye cinsel tacizde bulunmadığını veya saldırmadığını söyleyen Steve Wynn’den beklenen iftira misillemesinden kaçınmak için kadınların duruşmalarda gerçek isimlerini kullanmamayı tercih ettikleri bildirildi.

Çekici Mahkeme davayı geri aldı:

Şubat 2018’de, yani suiistimal iddiasından bir ay sonra, Steve Wynn’in şirketin başkanı ve CEO’su olarak istifa ettiği ve Nevada Oyun Komisyonu ile yapılan anlaşmada 10 milyon dolarlık para cezasını kabul ettiği bildirildi. 2019’daki soruşturmayı, Temmuz 2020’de Yargıç Mahan’ın davayı başka bir davaya göndermesiyle takip etti. Dokuzuncu Devre Temyiz Mahkemesi. Temyiz mahkemesinin davayı yeniden görevlendirilmek üzere bölge mahkemesine geri gönderdiği bildirildi. ABD Bölge Mahkemesi Hakimi Gloria Navarro.

Bölge mahkemesinde varılan uzlaşma:

Las Vegas İnceleme-Dergi raporları bu Dokuzuncu Daire Temyiz Mahkemesi kararında Judy’nin “Gizlilikleri garanti altına alınabildiği sürece daha fazla bilgi sağlamaya istekli olduklarını defalarca ifade ettiler.” Mahkeme ekledi “Judy Does’in değiştirilmiş bir şikayette bulunma hakkı olmasa da, bölge mahkemesinin ek gerçeklerle çözülebilecek suçlamaları reddederken yine de değişiklik yapma izni vermesi gerekirdi.”

Avukatları Wynn Resorts Ltd. ve kimliği bilinmeyen dokuz kadın, dört yıl süren davanın ardından, davanın nihayet kapatılması için iki ay içinde önerilen bir durum gözden geçirme çözüm konferansı planlanarak bir anlaşmaya vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Tabcorp anlaşmanın ardından 83 milyon A$ aldı

Avustralya’nın en büyük kumar şirketi Tabcorp Holding Limited, yıllar içinde şirket tarafından alınan birçok lisans ve iznin gelir vergisi muamelesine ilişkin sorunlardan dolayı Avustralya Vergi Dairesi ile yaşadığı anlaşmazlığı çözdü. Avantajlı çözüm: İşlem bittiğinde, Tabcorp kendisinden talep edilen ihtilaflı tutarın tamamını ödemesi gerekiyordu vergi ve faizde Komiser’e. Şirket de anlaşmadan yararlandı Avustralya Vergi Dairesi ödemek […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla