Yeni WSOP turnuvası WSOP Paradise Aralık ayında başlıyor

En eski geleneğe ve oyuncular arasında en yüksek popülariteye sahip turnuva olan World Series of Poker (WSOP), WSOP Paradise adlı yeni canlı poker turnuvaları serisini duyurdu.

Kayıt Turnuvaları:

Başarılı geçen yaz sezonunun ardından WSOP ile işbirliği yaptı GGPoker bu kışın prestijli turnuvasında bir başkasını yenmek için. Ve eğer değilse kış tatillerini nerede geçirmek daha iyi Bahamalar? Oyuncular toplanacak Cennet adası Atlantis adada 3 Aralık’tan 14 Aralık’a kadar aynı hedefle: inanılmaz büyük ödüllerden birini almak.

Bu yaz, 54. yıllık WSOP kırık rekorlar Strip’te bulunan Horseshoe ve Paris Las Vegas’ta yapıldı ve herkes yenisini umuyor Cennet rekorları kıracak sıradaki o olacak.

WSOP Paradise sunacak 15 bilezik olayıgarantili ödül havuzu ile 50 milyon dolar. ONLAR 5.000$’lık Ana Etkinlik ödülü ödül havuzuna dahildir ve etkinliğin kendisinin bir 15 milyon dolar garantili ikramiye. Ayrıca birde şu var 1.500 dolarlık gizemli ödülgaranti nerede 5.000 milyon dolar.

Risk almaya ve daha yüksek miktarlara bahis yapmaya hazır olanlar için, 100 bin dolarlık bir olay garantili ikramiye ile 5 milyon dolarbirlikte 50 bin dolarlık bir olay garantisi ile 2 milyon dolar. Ayrıca, organizatörler iki tane hazırladılar. Pot Limitli Omaha etkinlikleri ile yedi haneli garantili havuzlarturnuvanın karakteristik bir olayının yanı sıra, $25,000 DD$ milyontoplam ödül ile 10 milyon dolar.

Ty Stewart, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve WSOP İcra Direktörüiçinde dedi basın açıklaması: “Yaz eşi benzeri görülmemiş bir başarıydı, ancak vizyon WSOP Paradise için aynı derecede iddialı. Dünyanın en güçlü çevrimiçi ortağına sahibiz ve rekor sayıda elemeyi canlı bir turnuvaya göndermeye hazırlar. Atlantis’in ayrıca harika bir poker mirası var ve bu ortak kombinasyonunun, pokerde önümüzdeki yıllarda en güçlü yeni franchise’ı sağlayabileceğine inanıyoruz. Birçok oyuncu Vegas’ta yazın yılın en iyi zamanı olduğunu söylüyor. Umarız ona sadece kış cennette rakip olur.

GGPoker’ın Katılımı:

Turnuva ortağı GGPoker gönderdi 774 oyuncu Yaz Sezonu Turnuvası Ana Etkinliğinde ve bu kış bu sayı artırılacak, böylece şirket en az 1.000 oyuncu. Elemeler ve turnuva ile ilgili tüm detaylar mevcut olacak şirket web sitesinde.

Daniel Negreanu, GGPoker Global Elçisidedi ki: “GGPoker, WSOP Paradise’ı başlatmaktan ve dünyanın dört bir yanından yüzlerce oyuncuyu bu Aralık ayında Atlantis Paradise Island’da ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Dünyanın en lüks tatil yerlerinden birinde kesinlikle inanılmaz bir deneyim, pokerin en iyisi olacak!”

Etkinliklerin tam programı birkaç ay içinde yayınlanacak ve WSOP, turnuvadaki herhangi bir etkinliği veya turnuvanın kendisini iptal etme veya yeniden düzenleme hakkını saklı tutar. haber vermeden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla