YG ve BB Games, Roamin’ Romans Ultranudge™’ı piyasaya sürdü

Malta merkezli, dünya çapında tanınan bir iGaming sağlayıcısı olan Yggdrasil, en son YG Masters program ortağı Bang Bang Games ile birlikte, Jül Sezar’ın saltanatını tasvir eden çizgi film temalı bir slot olan Roamin’ Romans Ultranudge™’ı piyasaya sürdü.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva Antik Roma’yı gücünün zirvesindeyken tasvir eden çizgi film karakterleri. Oyun, çizgi film karakteri oyunda birkaç dönüş için makaralar arasında hareket ettikçe büyümeye devam eden bir çarpanla görünen ekstra değerli bir Wild sembolü olarak gösterilen, yukarıda bahsedilen Sezar’ın hükümdarlığı sırasında tarihi bir çağda geçiyor. Ayrıca, kahverengi makaraların solunda bir bina, muhtemelen Roma amfitiyatrosu Colosseum ve sağında bir Romalı savaşçı heykeli var.

Kazanmak için, oyuncuların herhangi birinde 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan perler oluşturması gerekir. 40 soldan ilk makarada başlayan kombinasyonlarla bitişik makaralardaki ödeme hatları 5×4 ızgara. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Düşük değerli temel semboller elmas, sinek, maça ve kupa gibi oyun kartı takımlarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise para kesesi, kadeh, kılıç, arp ve çizmedir. 5 düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 0,8xbüyüyen 1x VE 4x 5 yüksek değerli bonus sembolünün kombinasyonu için bir oyuncunun bahsi.

Ayrıca oyunun bir yüksek oynaklık, bir varsayılan RTP İtibaren %96 ve maksimum galibiyet 8.569x bir oyuncunun bahsi.

Yuva özellikleri:

Vahşi semboller – Oyuna iki farklı Wild dahildir: Kadın Sezar ve adında gülümseyen bir genç adam Vahşi Yüzbaşı. Onların asıl görevi, yerine geçmek Scatter hariç, kazançlar oluşturulduğunda düzenli olarak ödeme yapan herhangi bir sembol. Ayrıca Wild Centurion, Ultra dürtme mekaniğiyani, Caesars etkinken kazanan bir kombinasyona katıldığında bir özellik Sezar’ın Vahşi Yürüyüşü.

ultra dürtme – Wild, yukarıda bahsedildiği gibi kazanan bir kombinasyona katıldığında, bu özellik tetiklenir. başlar başlamaz, kazançlar ödenirmakaralardaki her sembolün “aşağı itildi” bir konumdan. Ancak, “itme” sonucunda oluşturulan yeni kazanan kombinasyonlar da öyle olacaktır. paralı. Ayrıca kazanan kombinasyonlar olduğu sürece bu sıra devam eder.

Sezar’ın Vahşi Yürüyüşü – her zaman Sezar’ın Vahşi kazanan bir kombinasyona katılın, ödüllendirin çarpan kazanmak İtibaren 2 kere eleme zaferlerinde. Her döndürme veya itme ile Caesar’s Wild hareket edecek sola bir bobin konumu ve çarpanını artırmak 2. Ancak bu, Caesars ilk makaradan sola doğru ızgaradan çıkana kadar devam eder. Ayrıca, yukarıda belirtilen Caesar’s Wilds şunları yapabilir: uzatmak ve tüm bobini örtün.

Bonus desteği – Oyuncuların ücretsiz dönüşleri tetikleme şanslarını artırmalarına izin vermek için bu özellik mevcuttur, ancak yalnızca etkinleştirmeyi seçen oyuncular içindir. Maliyeti Tur başına %50 VE daha fazla Scatter ekler makaralara.

Imperial Free Spins – bu, oyuncular indiğinde etkinleşir 3 veya daha fazla Scatter. Aktivasyondan sonra, alırlar 10 bedava dönüş. Özellik boyunca, bahsi geçen Caesar’s Wild çarpanı, herhangi bir değişiklik yapılmadan aynı kalır. restorasyon.

İnen her yeni Caesar’s Wild, daha yüksek çarpan ücretsiz dönüşler tetiklenmeden önce görüntülenir. Ancak, Caesar’s Wild’lardan herhangi biri 10. serbest dönüşten sonra hala aktifse, ek turlar ödüllendirilecek.

Kumar – Sezar’ın çarpanını artırma fırsatı için +4 yerine her harekette +2oyuncular bunu yapmayı seçebilir kumar ücretsiz dönüşler başlamadan önce. Ancak sızıntı yaparlarsa, tüm işlev kaybolacaktır.

Bonus satın alma – Satın almak için 10 bedava dönüşler veya 15 süper bedava dönüşler, oyuncular ödemek zorunda 100x söz konusu bedava dönüşler için bahis e 300x Söz konusu Süper Ücretsiz Döndürmeler için bahsin tutarı.

hakkında yorum yapmak Yeni sürüm, şirketinde Baş Oyun Sorumlusu Yggdrasil, Mark McGinleydedi ki: “Bang Bang Games, UltraNudge’da bu Roma temalı oyunu mükemmel şekilde tamamlayan gerçekten harika bir mekanik geliştirdi. Bunu Caesar’s Wild March dahil olmak üzere çok sayıda ilgi çekici özellikle birleştirin ve YG Masters teklifimize bir başka güçlü katkı olan kazanan bir slot elde edin.

şirketinde CEO Bang bang oyunları, Frank McPolinekledi: Son on iki ayda Yggdrasil ile işbirliği içinde bir dizi harika UltraNudge oyunu yayınladığımız için şanslıyız ve Roamin’ Romans UltraNudge başka bir harika eser gibi görünüyor! YG Masters programı, en iyi performans gösteren oyunlardan oluşan portföyümüzü yenilemeye ve yükseltmeye devam etmemizi sağladı ve Bang Bang Games’teki hepimiz, Roamin’ Romans’ın başarılı olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla