YG ve BB Games, Roamin’ Romans Ultranudge™’ı piyasaya sürdü

Malta merkezli, dünya çapında tanınan bir iGaming sağlayıcısı olan Yggdrasil, en son YG Masters program ortağı Bang Bang Games ile birlikte, Jül Sezar’ın saltanatını tasvir eden çizgi film temalı bir slot olan Roamin’ Romans Ultranudge™’ı piyasaya sürdü.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva Antik Roma’yı gücünün zirvesindeyken tasvir eden çizgi film karakterleri. Oyun, çizgi film karakteri oyunda birkaç dönüş için makaralar arasında hareket ettikçe büyümeye devam eden bir çarpanla görünen ekstra değerli bir Wild sembolü olarak gösterilen, yukarıda bahsedilen Sezar’ın hükümdarlığı sırasında tarihi bir çağda geçiyor. Ayrıca, kahverengi makaraların solunda bir bina, muhtemelen Roma amfitiyatrosu Colosseum ve sağında bir Romalı savaşçı heykeli var.

Kazanmak için, oyuncuların herhangi birinde 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan perler oluşturması gerekir. 40 soldan ilk makarada başlayan kombinasyonlarla bitişik makaralardaki ödeme hatları 5×4 ızgara. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Düşük değerli temel semboller elmas, sinek, maça ve kupa gibi oyun kartı takımlarıdır, yüksek değerli bonus sembolleri ise para kesesi, kadeh, kılıç, arp ve çizmedir. 5 düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 0,8xbüyüyen 1x VE 4x 5 yüksek değerli bonus sembolünün kombinasyonu için bir oyuncunun bahsi.

Ayrıca oyunun bir yüksek oynaklık, bir varsayılan RTP İtibaren %96 ve maksimum galibiyet 8.569x bir oyuncunun bahsi.

Yuva özellikleri:

Vahşi semboller – Oyuna iki farklı Wild dahildir: Kadın Sezar ve adında gülümseyen bir genç adam Vahşi Yüzbaşı. Onların asıl görevi, yerine geçmek Scatter hariç, kazançlar oluşturulduğunda düzenli olarak ödeme yapan herhangi bir sembol. Ayrıca Wild Centurion, Ultra dürtme mekaniğiyani, Caesars etkinken kazanan bir kombinasyona katıldığında bir özellik Sezar’ın Vahşi Yürüyüşü.

ultra dürtme – Wild, yukarıda bahsedildiği gibi kazanan bir kombinasyona katıldığında, bu özellik tetiklenir. başlar başlamaz, kazançlar ödenirmakaralardaki her sembolün “aşağı itildi” bir konumdan. Ancak, “itme” sonucunda oluşturulan yeni kazanan kombinasyonlar da öyle olacaktır. paralı. Ayrıca kazanan kombinasyonlar olduğu sürece bu sıra devam eder.

Sezar’ın Vahşi Yürüyüşü – her zaman Sezar’ın Vahşi kazanan bir kombinasyona katılın, ödüllendirin çarpan kazanmak İtibaren 2 kere eleme zaferlerinde. Her döndürme veya itme ile Caesar’s Wild hareket edecek sola bir bobin konumu ve çarpanını artırmak 2. Ancak bu, Caesars ilk makaradan sola doğru ızgaradan çıkana kadar devam eder. Ayrıca, yukarıda belirtilen Caesar’s Wilds şunları yapabilir: uzatmak ve tüm bobini örtün.

Bonus desteği – Oyuncuların ücretsiz dönüşleri tetikleme şanslarını artırmalarına izin vermek için bu özellik mevcuttur, ancak yalnızca etkinleştirmeyi seçen oyuncular içindir. Maliyeti Tur başına %50 VE daha fazla Scatter ekler makaralara.

Imperial Free Spins – bu, oyuncular indiğinde etkinleşir 3 veya daha fazla Scatter. Aktivasyondan sonra, alırlar 10 bedava dönüş. Özellik boyunca, bahsi geçen Caesar’s Wild çarpanı, herhangi bir değişiklik yapılmadan aynı kalır. restorasyon.

İnen her yeni Caesar’s Wild, daha yüksek çarpan ücretsiz dönüşler tetiklenmeden önce görüntülenir. Ancak, Caesar’s Wild’lardan herhangi biri 10. serbest dönüşten sonra hala aktifse, ek turlar ödüllendirilecek.

Kumar – Sezar’ın çarpanını artırma fırsatı için +4 yerine her harekette +2oyuncular bunu yapmayı seçebilir kumar ücretsiz dönüşler başlamadan önce. Ancak sızıntı yaparlarsa, tüm işlev kaybolacaktır.

Bonus satın alma – Satın almak için 10 bedava dönüşler veya 15 süper bedava dönüşler, oyuncular ödemek zorunda 100x söz konusu bedava dönüşler için bahis e 300x Söz konusu Süper Ücretsiz Döndürmeler için bahsin tutarı.

hakkında yorum yapmak Yeni sürüm, şirketinde Baş Oyun Sorumlusu Yggdrasil, Mark McGinleydedi ki: “Bang Bang Games, UltraNudge’da bu Roma temalı oyunu mükemmel şekilde tamamlayan gerçekten harika bir mekanik geliştirdi. Bunu Caesar’s Wild March dahil olmak üzere çok sayıda ilgi çekici özellikle birleştirin ve YG Masters teklifimize bir başka güçlü katkı olan kazanan bir slot elde edin.

şirketinde CEO Bang bang oyunları, Frank McPolinekledi: Son on iki ayda Yggdrasil ile işbirliği içinde bir dizi harika UltraNudge oyunu yayınladığımız için şanslıyız ve Roamin’ Romans UltraNudge başka bir harika eser gibi görünüyor! YG Masters programı, en iyi performans gösteren oyunlardan oluşan portföyümüzü yenilemeye ve yükseltmeye devam etmemizi sağladı ve Bang Bang Games’teki hepimiz, Roamin’ Romans’ın başarılı olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla