Yggdrasil, İngiltere ve İrlanda’da BoyleSports ile canlı yayına giriyor

Altında ortaklık şartları, tarafından Yggdrasil benzersiz yuvalardan oluşan yenilikçi portföy, operatörün Birleşik Krallık ve İrlanda yetki alanlarındaki platform tekliflerine dahil edilecektir. Teslimat paketiniz, popüler ürünler gibi “dikkatli taşıyın” olarak etiketlenebilecek bazı öğeler içerecektir. Senkral seri VE Tanrılar Vadisi. Müşteri ziyareti BoyleSports’ platformlar, geliştiricinin yaratıcılığıyla karakterize edilen Yggdrasil oyunlarından da yararlanabilecek. Oyun Etkileşim Mekaniği (GEM) gibi hitleri ateşliyor Raptor DoubleMax VE Dragon Blox Giga Blox.

Ayak izini genişletin:

Oyun Yggdrasil bir yan kuruluşudur Kiraz AB1963’te kurulan ve çevrimiçi piyangolar ve çevrimiçi oyunlar konusunda uzmanlaşmış İsveçli bir oyun şirketi. Yggdrasil’in ofisleri var Cebelitarık VE Malta ve aşağıdakilerden oluşan etkileyici bir kütüphaneye sahiptir. Loto oyunlarıvideo yuvaları, video kenoKlasik Scratch ve Video Scratch.

Son akor yardımcı olacaktır Yggdrasil Bu pazarlardaki varlığını daha da genişletmek ve sektördeki öncü oyun sağlayıcısı konumunu güçlendirmek ve bunun yanı sıra aşağıdakiler gibi deneyimli İrlandalı ve Birleşik Krallık operatörleri için kanıtlanmış bir risk yönetimi çözümü. Boyle Spor. GİBİ Yggdrasil 10. yılını kutlamakinci 2023 yılında önde gelen ortaklık ile yıldönümü Birleşik Krallık ve İrlanda’da lisanslı operatör geliştiricinin jübile yılını artan bir portföyün ve operasyonlarının genişletilmiş coğrafi erişiminin bir ölçütü olarak kullanma niyetine uygundur.

Güçleri birleştirin:

Andrew PeglerYggdrasil’in Ticari Operasyonlardan Sorumlu Başkanı, yorum yaptı: “Birleşik Krallık ve diğer düzenlenmiş pazarlarda inanılmaz derecede iyi bilinen bir marka olan BoyleSports ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yerleşik, ileri görüşlü markalarla güçlerimizi birleştirmek istiyoruz ve BoyleSports bizim için bir başka güçlü ortaklık.”

Deneyimli operatör:

BoyleSports, tüm dünyada yerleşik bir dayanağa sahiptir. Birleşik Krallık VE İrlanda çünkü şirket 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor. Özel sektöre ait operatör, hem perakende hem de çevrimiçi operasyonlar yürütüyor ve dünya çapında 350’den fazla perakende şubesine sahip. Birleşik Krallık VE İrlanda. Son ortaklık görecek tarafından Yggdrasil sıkı bir şekilde düzenlenmiş operatörün ayak izi aracılığıyla dağıtılan premium içerik.

Uzun vadeli ortaklıklar aramak:

Steve PayneBoyleSports Oyun Direktörü, dedi: “Yggdrasil, son teknoloji, hayranların favorisi slotlar yaratma konusunda gururlu bir geçmişe sahip ve biz de ana içeriğini canlı olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin bu fantastik portföyü seveceğini biliyoruz ve yakın gelecekte Yggdrasil ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla