Yggdrasil, İngiltere ve İrlanda’da BoyleSports ile canlı yayına giriyor

Altında ortaklık şartları, tarafından Yggdrasil benzersiz yuvalardan oluşan yenilikçi portföy, operatörün Birleşik Krallık ve İrlanda yetki alanlarındaki platform tekliflerine dahil edilecektir. Teslimat paketiniz, popüler ürünler gibi “dikkatli taşıyın” olarak etiketlenebilecek bazı öğeler içerecektir. Senkral seri VE Tanrılar Vadisi. Müşteri ziyareti BoyleSports’ platformlar, geliştiricinin yaratıcılığıyla karakterize edilen Yggdrasil oyunlarından da yararlanabilecek. Oyun Etkileşim Mekaniği (GEM) gibi hitleri ateşliyor Raptor DoubleMax VE Dragon Blox Giga Blox.

Ayak izini genişletin:

Oyun Yggdrasil bir yan kuruluşudur Kiraz AB1963’te kurulan ve çevrimiçi piyangolar ve çevrimiçi oyunlar konusunda uzmanlaşmış İsveçli bir oyun şirketi. Yggdrasil’in ofisleri var Cebelitarık VE Malta ve aşağıdakilerden oluşan etkileyici bir kütüphaneye sahiptir. Loto oyunlarıvideo yuvaları, video kenoKlasik Scratch ve Video Scratch.

Son akor yardımcı olacaktır Yggdrasil Bu pazarlardaki varlığını daha da genişletmek ve sektördeki öncü oyun sağlayıcısı konumunu güçlendirmek ve bunun yanı sıra aşağıdakiler gibi deneyimli İrlandalı ve Birleşik Krallık operatörleri için kanıtlanmış bir risk yönetimi çözümü. Boyle Spor. GİBİ Yggdrasil 10. yılını kutlamakinci 2023 yılında önde gelen ortaklık ile yıldönümü Birleşik Krallık ve İrlanda’da lisanslı operatör geliştiricinin jübile yılını artan bir portföyün ve operasyonlarının genişletilmiş coğrafi erişiminin bir ölçütü olarak kullanma niyetine uygundur.

Güçleri birleştirin:

Andrew PeglerYggdrasil’in Ticari Operasyonlardan Sorumlu Başkanı, yorum yaptı: “Birleşik Krallık ve diğer düzenlenmiş pazarlarda inanılmaz derecede iyi bilinen bir marka olan BoyleSports ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yerleşik, ileri görüşlü markalarla güçlerimizi birleştirmek istiyoruz ve BoyleSports bizim için bir başka güçlü ortaklık.”

Deneyimli operatör:

BoyleSports, tüm dünyada yerleşik bir dayanağa sahiptir. Birleşik Krallık VE İrlanda çünkü şirket 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyor. Özel sektöre ait operatör, hem perakende hem de çevrimiçi operasyonlar yürütüyor ve dünya çapında 350’den fazla perakende şubesine sahip. Birleşik Krallık VE İrlanda. Son ortaklık görecek tarafından Yggdrasil sıkı bir şekilde düzenlenmiş operatörün ayak izi aracılığıyla dağıtılan premium içerik.

Uzun vadeli ortaklıklar aramak:

Steve PayneBoyleSports Oyun Direktörü, dedi: “Yggdrasil, son teknoloji, hayranların favorisi slotlar yaratma konusunda gururlu bir geçmişe sahip ve biz de ana içeriğini canlı olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin bu fantastik portföyü seveceğini biliyoruz ve yakın gelecekte Yggdrasil ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla