Yggdrasil ve Jelly, Fury Of Hyde Megaways slotunu duyurdu

21 Şubat’ta YggdrasilA Malta merkezli dünya çapında tanınan iGaming sağlayıcısı, dünya çapında tanınan bağımsız gerçek paralı oyun stüdyosu Jelly ile bir anlaşma imzaladı. Londra, Birleşik Krallıkve onlarla birlikte piyasaya sürülmüş Hyde Megaways™’in Öfkesi, ilk yuva Londra’nın karanlık dönemini, yani dokunulmaz suikastçı Bay Edward Hyde liderliğindeki kötü şöhretli suikastçıların Londra’nın karanlık sokaklarında dolaştığı 19. yüzyılı anlatan Tuhaf Vakalar serisinden.

Edward Hyde, ünlü seçkin bilim adamı Dr. Henry Jekyll’in derinden bastırılmış şeytani dürtülerinden doğmuş bir varlıktı. Hikaye, karanlık tarafından sonsuza kadar kurtulmasına yardımcı olacağını düşündüğü bir serum yarattığı, ancak bunun yerine onu Bay Hyde adında bir canavara dönüştürdüğü şeklinde devam ediyor. Ne yazık ki, işkence gören doktor bir süre sonra dönüşümlerin ne zaman gerçekleşeceğini kontrol edemedi, bu yüzden Bay Hyde bu fırsatı canı ne zaman isterse ortaya çıktı.

oyun 117.649 kazanma yolu her fırsatta.

İçinizdeki dedektifi uyandıracak bir görüntü:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak, 19. yüzyılda tüm Londra’yı sarsan vakalardan biri olarak bahsi geçen Dr. Jekyll ve Mr. Hyde’ın hikayesidir. Arka plan, oyuncuların bulutlu gökyüzü ve ürkütücü bir şekilde aydınlatılmış pencereleriyle 19. yüzyıl Londra’sının kasvetli atmosferini hissetmelerini sağlar.

Slot, tarafından geliştirilen güçlü bir slot tamircisi olan GATI tarafından desteklenmektedir. Yggdrasil B2B ortaklarına hızlı bir şekilde yenilikçi içerik oluşturmalarını ve ardından hızlı dağıtım yapmalarını sağlayan yasal, onaylı ve önceden yapılandırılmış bir iş geliştirme aracı edinme fırsatı sunar.

Kazanmak için oyuncular, yeni dinamik 6×7 ızgarada birinci makaradan itibaren bitişik makaralarda soldan sağa görünen en az üç eşleşen sembolden oluşan bir per oluşturmalıdır.

Düşük değerli temel semboller 10-A sembolleridir, yüksek değerli bonus sembolleri ise serum şişeleri, kitaplar, bilim kitleri, Hydes ve Jekylls, bir tabanca ve bir cep saatidir. Düşük değerli altılı sembollerden oluşan bir kombinasyon, bir oyuncunun bahsinin 0,6x ila 1,5x değerindedir ve yüksek değerli altılı semboller için 5x’ten 10x’e çıkar.

Oyunun oynaklığı, %96’lık bir RTP ve bir oyuncunun bahsinin maksimum 10000 katı galibiyetiyle süper yüksek aralıktadır.

Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir ve oyuncunun ödediği spin başına 20p/c ile 20$/eur arasında oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Art arda gelen zaferler – bu özellik, kazanan sembolleri göründüklerinde makaralardan kaldırır ve yerlerine diğer sembolleri yerleştirir. Oyuncu basamaklı sembollerden sonra bir galibiyet daha alırsa, özellik yeni galibiyetler gelene kadar tekrar etmeye devam eder. Ancak, tüm şelaleler aynı döngünün parçasıdır.

Vahşi sembol – sadece 2, 3, 4 ve 5. makaraların üzerindeki üst izleyiciye gelirler ve Scatter hariç herhangi bir sembolün yerine geçerler. Oyun sırasında silah sembolü Wild’dir.

Dağılım sembolü – bu sembol altındır ve Dr Jekyll ile Bay Hyde’ı tasvir eder. Temel oyunda normal makaralara ve ücretsiz dönüşlerde ek makaraya iner. Makaraların herhangi bir yerindeki 4, 5, 6 veya 7 Scatter kombinasyonu, sırasıyla 10, 12, 14 ve 16 bedava dönüşü tetikler.

Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü ücretsiz döndürme bonus turu sırasında ek döndürmeleri de tetikleyebilir.

gizemli sembol – cep saati olarak da bilinen bu sembol, çarkların herhangi bir yerine gelir. Göründükleri anda, Scatter veya Wild dışında herhangi bir şey olabilen aynı normal ödeme sembollerini ortaya çıkarırlar.

Hyde Süper Döndürme – en iyi izleyicideki bir sembol bir galibiyete her katıldığında, arkasındaki harfi gösterir. Bu özellik, oyuncu dört yerde HYDE harflerini keşfettiğinde etkinleştirilir.

Ayrıca, bu işlev sırasında aşağıdaki koşullardan biri oluşabilir:

  • Sembol kaldırma – en düşükten başlayarak en az 1 sembol kaldırılır;
  • Çarpan Artışı: Kazanma çarpanına x2 veya x3 oranında bir artış eklenir;
  • Minimum Megaways: Kazanma yolları 1.000, 2.000, 5.000, 10.000, 50.000 veya 117.649’a kadar çıkar.

Ücretsiz döndürme – Golden Scatter, temel oyun sırasında ana makaralarda veya bonus turu boyunca izleme makarasında kalır. Bunlardan 4, 5, 6 ve 7’nin bir kombinasyonu, yukarıda belirtildiği gibi 10, 12, 14 ve 16 bedava dönüş verir.

Bu özellik sırasında, kazanma çarpanı her kademeden sonra +1 artar.

Hyde Super Spins’i tetiklemek, +1 ücretsiz döndürme kazandırır ve çarpandaki veya minimum yol sayısındaki herhangi bir artış, özellik devam ettiği sürece devam eder.

Lansman hakkında yorum yapan Yggdrasil Ürün ve Programlar Başkanı Stuart McCarthy şunları söyledi: “Fury of Hyde Megaways™, popüler tamirciyi harika bir hikaye ve güzel bir şekilde sunulan, büyüleyici grafiklerle birleştiren YG Masters portföyümüze harika bir ektir.

“Muazzam bir kazanma potansiyeli sunan oyun, Megaways™ hayranlarına ve tanınmış karakterlerin yer aldığı heyecan verici bir macera arayan herkese hitap edecek. Jelly’nin Tuhaf Vakaları serisinin bir sonraki bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Jelly Pazarlama Lideri Victoria Newbolt şunları ekledi: “Fury of Hyde Megaways™, son derece gurur duyduğumuz bir oyun ve oyuncuları masallardan, efsanelerden ve mitlerden ilham alan heyecan verici slot maceralarına çıkaran Curious Cases serimizi oyunculara tanıtmanın harika bir yolu.

“Megaways™ tarafından desteklenen Fury of Hyde Megaways™’te, oyuncuları eğlendirmek için bir dizi unsurla gerçekten heyecan verici ve yenilikçi bir oyun kurguladık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla