Yggdrasil ve ReelPlay, Big Bucks Buffalo Giga Blox’u piyasaya sürdü

İki ortak, yakın zamanda piyasaya sürülen B2B gibi bir dizi başlık üzerinde zaten işbirliği yaptı. 10K Modi Festivali Ocak ayında başlatıldı. Yggdrasil VE ReelPlay şimdi geliştirdik Vahşi Batı’dan ilham alan hitoyunculara toplam kazanma potansiyeli sunuyor 8.737x oyuncunun bahsi. Bu potansiyel benAziz Yggdrasil dönüm noktası tarafından kolaylaştırılmıştır Giga Blox Mekaniği (GEM), aynı zamanda cömert Bonus Respins Özelliği, Mega Coin Sembolü, ve dahası.

Güçlü mekanik iniş sağlar:

Büyük Paralar Buffalo GigaBlox™ kullan Gigablox en az bir tane olmasını sağlamak için mekanik sembol arasında boyutlandırılmış 2×2 VE 4×4 makaralara inecek. Bu özellik, her dönüş için garanti edilir. Vahşi VE saçar makaralara aynı anda dağılır. Makaralarda altı veya daha fazla Coin Scatter sembolü belirirse, Bonus Dönüşü üç ek dönüş vermek için etkinleştirin. İçinde Bonus döndürme turuher madeni para çarpan aralığında ayarlanır 1x’ten 1000x’e kadar temel bahis.

Mega Coin paket servis oyunu:

Ama en azından 2 x 2 madeni para yeniden tetiklenen bonus turu sırasında makaraların üzerine inerse, kombinasyonları bir Mega Madeni Para birbiriyle birleştirilen tüm sembollerin çarpan değerlerini ikiye katlayacak işlev. Mega Madeni Para özelliği en yüksek kazanma potansiyelini sunar ve Bonus Satın Al yetenek isteğe bağlı olarak doğrudan girmek için kullanılabilir Mega Madeni Para aksiyon.

Kalite güvencesi:

Her zaman olduğu gibi, tarafından Yggdrasil yenilikçi KEDİLER teknoloji yuvaya güç sağlar. Satıcı, ortakları için önceden ayarlanmış ve standartlaştırılmış geliştirme araçları sağlamak için bir dizi B2B ve oyun ve yazılım geliştirme anlaşmalarında kanıtlanmış çözümü kullanır. Geliştirme tutarlılığı, dağıtıma hazır oynatılabilir son teknoloji içerikle sonuçlanır. Yggdrasil ürünlerinin kalite güvence düzeyi, satıcının ortaklarının daha fazlası için geri gelmesini sağlar.

Yeni başlık sürümü hakkında yorum yapan, Stuart McCarthyYggdrasil’de Ürün ve Programlar Başkanı, dedi: “ReelPlay, son yıllarda en başarılı YG Masters ortaklarımızdan biri haline geldi. Kanıtlanmış bir temaya ve büyük kazanç potansiyeli sunan çok sevilen GigaBlox GEM’imize sahip en yüksek oy alan başka bir slotu piyasaya sürmekten daha fazla heyecan duyamazdık.”

david johnsonReelPlay’in CEO’su, dedi: “Big Bucks Buffalo GigaBlox, ReelPlay’in bilinen tüm güçlü yönleriyle piyasaya çıkıyor; En yeni heyecan verici oyunumuz YG Masters’ın canlı yayında olduğunu görmekten heyecan duyuyoruz ve oyunun hem oyuncular hem de operatörler için cazip olacağına inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

İlgili şirketler 10 milyar dolarlık kumarhane gelişimini gözden geçirdi

Gayrimenkul geliştirme şirketi, İlişkili Şirketler, önerilen Hudson Yards kumarhane gelişimi için gözden geçirilmiş bir plan duyurdu. New York Post tarafından bildirildiği üzereŞirketin CEO’su Jeff Blau, önerilen 10 milyar dolarlık geliştirme projesinin, bölgenin yüksek konaklama gereksinimlerini karşılayacak bir oteli içerecek olan Wynn Resorts kulesinin inşasıyla başlayacağını söyledi. “New York City’deki en inanılmaz yüksek binalardan biri olacak,” […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GiG CEO’su Richard Brown, yönetim kuruluyla birlikte istifayı kabul etti

Önde gelen bir iGaming teknoloji şirketi ve sektöre çözüm, ürün ve hizmet sağlayıcısı olan Gaming Innovation Group (GiG), şirketin liderliğindeki değişikliği duyurur. GiG’in resmi açıklamasına göre, Grup CEO’su Richard Brown, şirketin yönetim kurulu ile bunu yapmak için anlaştı. görevden istifa etmek 31 Aralık 2023’te. Stratejik gözden geçirme: Anlaşma aşağıdakileri takip eder: Gemide amacıyla Şubat ayında […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla