Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor.

Ortaklık hedefleri:

Bu ortaklıkla, Oyunu zorla resmen girdi Yunanistan düzenlenmiş pazarı ve ayrıca en son içeriğini yepyeni bir kitleye sunma fırsatı buldu. Kaizen platformunda barındırılacak içerik örnekleri şunları içerir: Farelerin kralı VE Jiletli köpekbalığı Şirketin geniş portföyündeki klasik başlıkların yanı sıra Reçel kavanozları.

Kaizen Gaming yönetiyor StoixmannA Yunan operatörü, yani Push Gaming’in aradığı pazarlama bağlantılarına sahip. Ayrıca, tedarikçinin düzenlenmiş başka bir pazara yeni girişi, büyük itiş Şirketin küresel genişleme planlarına ve birçoklarının ardından geliyor “üst düzey entegrasyonlar” ile bet365 VE Her neyse daha fazla pazar girişiyle birlikte.

Yorum yapma Dernek, Push Gaming’de Yeni İş ve Pazarlar Direktörü, Fiona Hickeyyorum yaptı:Lansmanımızın hemen ardından Yunanistan pazarına girmek inanılmaz bir başarı. İtalya. Kendimizi yargı alanındaki en büyük oyun operatörü olan Kaizen Gaming ile tanıştırmak, oyunlarımızın biriktirdiği olağanüstü başarının ve küresel tanınırlığın kanıtıdır. Son yıllarda elde ettiğimiz inanılmaz başarının mikrokozmosunu temsil eden sese sahip hit kataloğumuzla Yunan oyuncuların eğlenebilmesi bizi heyecanlandırıyor. Unvanlarımızı yetki alanı dahilindeki daha fazla operatöre dağıtmayı ve slotlarımızın Yunanistan’daki oyuncular ve operatörlerden alacağı tepkiyi görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Oyuncu katılımını iyileştirin:

Öte yandan Kaizen Gaming, popülerliğin tadını çıkar bu, portföyünü Push Gaming tarafından oluşturulan, tamamen kişiselleştirilmiş ve ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak şekilde uyarlanmış en iyi içerikle birleştirerek yapılır; bu, gelecekte şirketin Yunanistan genelindeki varlığını daha da güçlendirmesini ve portföyünüzü genişletmesini bekleyebileceğimiz anlamına gelir. . O da olacak Oyuncu katılımını iyileştirin portföyüne yeni ve görülmemiş içerikler ekliyor.

Ayrıca ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi: Kaizen Gaming’de Ürün, Oyun ve Ödüller Direktörü, Vangelis Dedoulisekledi: “Oyun İtmeli yuvalar dünya çapındaki oyuncuları heyecanlandıran eğlence odaklı deneyimler sunmakla eş anlamlı hale geldi. Yunanistan’daki oyuncu tabanımıza Push Gaming başlıkları sunan ilk operatör olmaktan, çok sayıda hit ile içeriğimizi geliştirmekten ve müşterilerimize zengin bir teklif sunulmasını sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla